0

człowiek szklanka..

1

Wątpię, tylko wygrana w pierwszym meczu, szkoda, że rewanż nie na Camp Nou :/

0

Niestety, suarez zajeżdżany co kolejkę :/

0

To jest bardziej niż pewne, że zostanie.

8

Uwielbiam tego kolesia za każdym razem walczy do końca, zostawia całe serducho na boisku. Wygrania LM życzę.

0

Jak nie wiadomo o co chodzi.. to chodzi o pieniądze ;)

1

Tylko, że ten Neymar który miał tak "dużo" strat strzelał też dużo goli i ciągnął grę do przodu, musi być ktoś kto zaryzykuje i pociągnie grę do przodu bo tak to obrońcy mogą sobie podawać do znudzenia, co z resztą już nie raz miało miejsce do czasu aż Messi nie cofnie się w obrone/pomoc ;)

0

kolejny ból dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?