1

@Tales_Omletu potwierdzam legit info^ WOW

0

Pique wylew jak w fifie xD

0

co tam robił Pique xDD

0

Coś z tą obroną jest nie tak hmmm

0

@sevs to jest oczywiste, tego wymagamy od takiej drużyny jaką jest Barcelona

0

@LukasFlesz zobacz jak fatalnie ustawiają sie gracze valnecii... przynajmniej na tę chwile

1

nie rozpływajcie się nad grą Barcelony tylko zobaczcie jak słabo ustawiają się piłkarze Valencii to po prostu oni grają fatalnie

0

@NeroTFP orientujesz sie moze ile taki pakiet tam kosztuje? eleven z canal +

0

Panowie jest jakaś strona gdzie wykupie na raz dostęp do Calnal+ i eleven? aby móc oglądać ligę hiszpańską? na jakiejś w miarę legitnej i sprawdzonej stronie


0

@Janas11224 ty no masz racje xD

0

Panowie jest jakaś strona gdzie wykupie na raz dostęp do Calnal+ i eleven? aby móc oglądać ligę hiszpańską? na jakiejś w miarę legitnej i sprawdzonej stronie

0

@kicak261 ta żeby ta liga mistrzów nie zakończyła sie na fazie grupowej :)

1

3 mecze 4 punkty...

0

wina Valverde kazał mu nie strzelać

0

@RobsonPL bał sie że go podetnie czy coś to było juz w polu karnym

2

Pierwszy raz widzę tak zdenerwowanego Valverde haha ale poker face oczywiście zachowany XD

2

coooooo Fati? :O

5

stoją bez ruchu jak krowy i czekają na podanie nosz kurw to sie chyba nigdy juz nie zmieni.... wolno, niedokładnie.. szkoda na to czasu

0

@betonito HAHA XD

0

Ale Rafinha to dzisiaj jest wszędzie :O Gość do pierwszego składu

1

De Jong na skrzydle xD

0

semedo asysta :D

0

@KamQiX typie busquets podał w poprzek boiska co jest karygodne nigdy sie tak nie robi jeszcze jak przeciwnik wychodzi pressingiem

5

"Niech Cie kule biją" XDDD

3

Dawać mi tego neymara jak najszybciej

6

Oo valverde już od początku drugiej połowy kuca XD

0

@Kuczek Bez przesady , trosze prawdy może piszesz ale szacunek dla niego się należy, na pewno rakieta daje wiecej niż busi...

2

@KaJoFCB Alena / Arthur

0

@adamek1910 Jak będzie znowu przez cały sezon katował jednią i tą samą jedenastkę to na pewno nic z tego nie będzie

0

ależ ta barca ma w tym sezonie kadre... WOW, jak oni w tym sezonie nie wygrają LM to ja nie wiem kiedy ma to nastąpić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?