toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tales_Omletu potwierdzam legit info^ WOW
0
Pique wylew jak w fifie xD
0
co tam robił Pique xDD
0
Coś z tą obroną jest nie tak hmmm
0
@sevs to jest oczywiste, tego wymagamy od takiej drużyny jaką jest Barcelona
0
@LukasFlesz zobacz jak fatalnie ustawiają sie gracze valnecii... przynajmniej na tę chwile
1
nie rozpływajcie się nad grą Barcelony tylko zobaczcie jak słabo ustawiają się piłkarze Valencii to po prostu oni grają fatalnie
0
@NeroTFP orientujesz sie moze ile taki pakiet tam kosztuje? eleven z canal +
0
Panowie jest jakaś strona gdzie wykupie na raz dostęp do Calnal+ i eleven? aby móc oglądać ligę hiszpańską? na jakiejś w miarę legitnej i sprawdzonej stronie
0
@Janas11224 ty no masz racje xD
0
Panowie jest jakaś strona gdzie wykupie na raz dostęp do Calnal+ i eleven? aby móc oglądać ligę hiszpańską? na jakiejś w miarę legitnej i sprawdzonej stronie
0
@kicak261 ta żeby ta liga mistrzów nie zakończyła sie na fazie grupowej :)
1
3 mecze 4 punkty...
0
wina Valverde kazał mu nie strzelać
0
@RobsonPL bał sie że go podetnie czy coś to było juz w polu karnym
2
Pierwszy raz widzę tak zdenerwowanego Valverde haha ale poker face oczywiście zachowany XD
2
coooooo Fati? :O
5
stoją bez ruchu jak krowy i czekają na podanie nosz kurw to sie chyba nigdy juz nie zmieni.... wolno, niedokładnie.. szkoda na to czasu
0
@betonito HAHA XD
0
Ale Rafinha to dzisiaj jest wszędzie :O Gość do pierwszego składu
1
De Jong na skrzydle xD
0
semedo asysta :D
0
@KamQiX typie busquets podał w poprzek boiska co jest karygodne nigdy sie tak nie robi jeszcze jak przeciwnik wychodzi pressingiem
5
"Niech Cie kule biją" XDDD
3
Dawać mi tego neymara jak najszybciej
6
Oo valverde już od początku drugiej połowy kuca XD
0
@Kuczek Bez przesady , trosze prawdy może piszesz ale szacunek dla niego się należy, na pewno rakieta daje wiecej niż busi...
2
@KaJoFCB Alena / Arthur
0
@adamek1910 Jak będzie znowu przez cały sezon katował jednią i tą samą jedenastkę to na pewno nic z tego nie będzie
0
ależ ta barca ma w tym sezonie kadre... WOW, jak oni w tym sezonie nie wygrają LM to ja nie wiem kiedy ma to nastąpić