toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Tylko Puig zszedł i straciliśmy środek pola
0
@GeraltzKatalonii faul byl zdecydowanie
0
@mate92 ta gdyby rusek z aspasem do siebie podawali to juz bys tak nie mowil ;)
2
@kkbarca super gra, wyróżnia sie na boisku
3
@BarcaInfo oj tak byczku +1
0
W koncu starcze! Gryzak w 75minucie...
0
Suarez to juz sie sam kopie po czole
0
Rakitic jak ładnie czyści ;D
0
Stawiacie dziś domy na seville?
0
A oni słyszą też te dźwięki trybun?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Bye bye Looserpol :D piekną chwila
0
to nadal lepiej od nas my tez prawie 300mil, a nikt z tych transferów u nas obecnie nie gra xd
0
@MontelQ Widać Pani Julia nie mogła się skupić przy takim przystojniaku :D
Ale nic sie nie dzieje, głowa do góry i będzie lepiej ;)
0
Na jakim kanale ogladac? Canal+ czy eleven?
Hmm
0
@pero1983 raczej nie, City ich zmiecie u siebie
9
Mozna się śmiać z Barcelony ale w takim przypadku bedąc kibicem realu czy juventusu to trzeba płakać xd
0
@Xavinho54 nie moze grac za kartki
0
Ile oni dali za tego Firpo? Bo to drewno to do ekstraklasy się nadaje ..
1
teraz to psycha sitting
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ahh pomyśleć jakby tam byl Neymar :/ nie szukał by na sile Messiego tylko by to wykończył
0
Umtiti jak go wpuścił w pole karne... Tak Ferik to sobie moze wchodzic ale w swoje pole karne..
2
Hahaha pique xd
0
Tylko i wyłącznie klasowi skrzydłowi (nie griezmann...) ilez mozna pchac sie tym środkiem, a i tak nic z tego nie wyjdzie jak druzyna dobrze poustawiana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ale celnych miała 130, a busi 145
6
Gracze Barcelony wymienili dokladnie 1005 podań :O
0
Fajnie grają z pierwszej jak trzeba, to na ogromny plus