9

Tylko Puig zszedł i straciliśmy środek pola

0

@GeraltzKatalonii faul byl zdecydowanie

0

@mate92 ta gdyby rusek z aspasem do siebie podawali to juz bys tak nie mowil ;)

2

@kkbarca super gra, wyróżnia sie na boisku

3

@BarcaInfo oj tak byczku +1

0

W koncu starcze! Gryzak w 75minucie...

0

Suarez to juz sie sam kopie po czole

0

Rakitic jak ładnie czyści ;D

0

Stawiacie dziś domy na seville?

0

A oni słyszą też te dźwięki trybun?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Bye bye Looserpol :D piekną chwila

0

to nadal lepiej od nas my tez prawie 300mil, a nikt z tych transferów u nas obecnie nie gra xd

0

@MontelQ Widać Pani Julia nie mogła się skupić przy takim przystojniaku :D
Ale nic sie nie dzieje, głowa do góry i będzie lepiej ;)

0

Na jakim kanale ogladac? Canal+ czy eleven?
Hmm

0

@pero1983 raczej nie, City ich zmiecie u siebie

9

Mozna się śmiać z Barcelony ale w takim przypadku bedąc kibicem realu czy juventusu to trzeba płakać xd

0

@Xavinho54 nie moze grac za kartki

0

Ile oni dali za tego Firpo? Bo to drewno to do ekstraklasy się nadaje ..

1

teraz to psycha sitting

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ahh pomyśleć jakby tam byl Neymar :/ nie szukał by na sile Messiego tylko by to wykończył

0

Umtiti jak go wpuścił w pole karne... Tak Ferik to sobie moze wchodzic ale w swoje pole karne..

2

Hahaha pique xd

0

Tylko i wyłącznie klasowi skrzydłowi (nie griezmann...) ilez mozna pchac sie tym środkiem, a i tak nic z tego nie wyjdzie jak druzyna dobrze poustawiana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

ale celnych miała 130, a busi 145

6

Gracze Barcelony wymienili dokladnie 1005 podań :O

0

Fajnie grają z pierwszej jak trzeba, to na ogromny plus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?