toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Vinicius czy to ty? xD
3
Szkoda Anusa bo moglo byc 3:0 :/ no ale trudno, wazne 3 pkt
0
No i de Jong zawalił :/
1
Ci komentatorzy to jest jakies nieporozumienie
6
Antek se w piłkę nie trafił haha co za koleś xd
0
"Pirlo ucierpiał" hahahah
1
To pjanic tak podawal czy araujo? Bo juz sam nie wiem
1
Cou najlepszy? przecież chłop zmarnował tyle okazji do podań... Fati parę razy świetnie wybiegał, a ten nie chciał ryzykować tylko wstrzymywał akcje
0
Co ta obrona wyprawia...
1
Jest możliwość zmiany komentatora na probarcelonski w "player.pl"? Bo jakos nic takiego nie widze :/
1
będzie możliwość zmiany ścieżki komentatorskiej na probarcelońska w "player.pl"?
10
Suarez jaki kolc na tym boisku, niby biega a tak na prawde stoi w miejscu xd
1
przez stratę Pjanica straciliśmy gola, póki co koleś wszedł w buty rakitica xd spodziewałem się po nim więcej
0
Jak ten Koeman jest w stanie utrzymywać taki spokój?
0
Jak to zje*ane getafe gra to az sie rzygac chce...
1
Hahahaha gryzak
2
Dzbanbele to jest po prostu dramat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewandowski ława xd
0
Złota piłka haha xd
0
@ginidal przecież Szwajcaria też miała swoje groźne sytuacje więc gdzie tam "spokojna wygrana"...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale nas sevilla zamyka... Po prostu jest lepsza w tym meczu, taka prawda :/
1
@MemphisDepay00 tez bym sie cieszyl gdyby nie fakt ze przez to przegrałem kupon
3
Anus ale zj*bał
1
7:2 Liverpool dostaje w dupe, nie wierze xd
2
Gryzak out dembele in, prawego skrzydla tez potrzebujemy...
0
Busquets co za szybkość hahaha
1
Liverpool co mi kupon zje**ł
1
O kurde, posiadanie piłki 60 do 40 dla Sevilli , nie czesto sie cos takiego widuje xd