3

Vinicius czy to ty? xD

3

Szkoda Anusa bo moglo byc 3:0 :/ no ale trudno, wazne 3 pkt

0

No i de Jong zawalił :/

1

Ci komentatorzy to jest jakies nieporozumienie

6

Antek se w piłkę nie trafił haha co za koleś xd

0

"Pirlo ucierpiał" hahahah

1

To pjanic tak podawal czy araujo? Bo juz sam nie wiem

1

Cou najlepszy? przecież chłop zmarnował tyle okazji do podań... Fati parę razy świetnie wybiegał, a ten nie chciał ryzykować tylko wstrzymywał akcje

0

Co ta obrona wyprawia...

1

Jest możliwość zmiany komentatora na probarcelonski w "player.pl"? Bo jakos nic takiego nie widze :/

1

będzie możliwość zmiany ścieżki komentatorskiej na probarcelońska w "player.pl"?

10

Suarez jaki kolc na tym boisku, niby biega a tak na prawde stoi w miejscu xd

1

przez stratę Pjanica straciliśmy gola, póki co koleś wszedł w buty rakitica xd spodziewałem się po nim więcej

0

Jak ten Koeman jest w stanie utrzymywać taki spokój?

0

Jak to zje*ane getafe gra to az sie rzygac chce...

1

Hahahaha gryzak

2

Dzbanbele to jest po prostu dramat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lewandowski ława xd

0

Złota piłka haha xd

0

@ginidal przecież Szwajcaria też miała swoje groźne sytuacje więc gdzie tam "spokojna wygrana"...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale nas sevilla zamyka... Po prostu jest lepsza w tym meczu, taka prawda :/

1

@MemphisDepay00 tez bym sie cieszyl gdyby nie fakt ze przez to przegrałem kupon

3

Anus ale zj*bał

1

7:2 Liverpool dostaje w dupe, nie wierze xd

2

Gryzak out dembele in, prawego skrzydla tez potrzebujemy...

0

Busquets co za szybkość hahaha

1

Liverpool co mi kupon zje**ł

1

O kurde, posiadanie piłki 60 do 40 dla Sevilli , nie czesto sie cos takiego widuje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?