toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi uciekaj z tego gówna... Nawet do tego P$G
3
Jak oni chcą wygrac skoro nie oddają w ogole strzalow w tej dogrywce, real to by sie rzucił i by cos wpadlo, a widząc tą barcelone to nic z tego nie bedzie
0
Chryste oni w ogole nie biegają... A dziury w środku pola ze az nie do wiary
1
Przecież my to przegramy, oni nie wytrzymają kolejnych 120min..
1
Mecz tak słaby jak serwery fcbarca.com
1
Alba złamal linie...? Serio znowu on
0
Totalny brak presingu, przeciez im sie chyba w ogole nie chce biegac..
3
Perdi ława... Gra dziś fatalnie
0
@barteq do tego jeszcze śpd
0
Najwyzszy czas zacząć szukac jakiegoś LO
0
20minuta i jeszcze nie byliśmy pod ich bramką :O jak to w ogóle możliwe
0
Nasz środek pola w tym meczu nie istnieje
0
14 minuta, a oni nawet nie byli pod bramką atle..
0
no to nauuuuura
0
no i uj.. po el clasico :(
12
fajnie widzieć tak słaby real, żeby jeszcze w lidze przegrywali, później z Atalantą i jest komplecik :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To jest ku*wa niepoważne żeby w takich meczach grac dowgrywke
4
Noo Puig faktycznie super gra ;)
0
No to pograł....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy wszystkie dobre mecze muszą leciec zawsze o tej samej godzinie? Masakra...
0
ja to nawet czystą 1 dałem xd ale za drobne
1
polecam zobaczyć :D
1
@NaFazieHitman Wtedy grali samymi rezerwami, teraz najsilniejszy sklad i ledwo 1:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Kiedys pakowalismy im po 8 goli, a teraz ledwo jeden... Do czego to doszło
0
Jprdl wygrac z huescą tylko 1:0 to nadal wstyd
1
W drugiej trincao wejdzie, róbcie screeny
0
Pedri dzisiaj bardzo slabo :/