1

Messi uciekaj z tego gówna... Nawet do tego P$G

3

Jak oni chcą wygrac skoro nie oddają w ogole strzalow w tej dogrywce, real to by sie rzucił i by cos wpadlo, a widząc tą barcelone to nic z tego nie bedzie

0

Chryste oni w ogole nie biegają... A dziury w środku pola ze az nie do wiary

1

Przecież my to przegramy, oni nie wytrzymają kolejnych 120min..

1

Mecz tak słaby jak serwery fcbarca.com

1

Alba złamal linie...? Serio znowu on

0

Totalny brak presingu, przeciez im sie chyba w ogole nie chce biegac..

3

Perdi ława... Gra dziś fatalnie

0

@barteq do tego jeszcze śpd

0

Najwyzszy czas zacząć szukac jakiegoś LO

0

20minuta i jeszcze nie byliśmy pod ich bramką :O jak to w ogóle możliwe

0

Nasz środek pola w tym meczu nie istnieje

0

14 minuta, a oni nawet nie byli pod bramką atle..

0

no to nauuuuura

0

no i uj.. po el clasico :(

12

fajnie widzieć tak słaby real, żeby jeszcze w lidze przegrywali, później z Atalantą i jest komplecik :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To jest ku*wa niepoważne żeby w takich meczach grac dowgrywke

4

Noo Puig faktycznie super gra ;)

0

No to pograł....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy wszystkie dobre mecze muszą leciec zawsze o tej samej godzinie? Masakra...

0

ja to nawet czystą 1 dałem xd ale za drobne

1

polecam zobaczyć :D


1

@NaFazieHitman Wtedy grali samymi rezerwami, teraz najsilniejszy sklad i ledwo 1:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Kiedys pakowalismy im po 8 goli, a teraz ledwo jeden... Do czego to doszło

0

Jprdl wygrac z huescą tylko 1:0 to nadal wstyd

1

W drugiej trincao wejdzie, róbcie screeny

0

Pedri dzisiaj bardzo slabo :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?