3

pierdo*isz głupoty

0

gimp zdecydowanie

1

@PatrychoO chciał za cyca złapać xD

0

4:0 do awansu, 4:1 do dogrywki

0

nie ma go co gonić na osasune jest jeszcze griezmann i trincao, a dembele niech odpocznie

6

Dembele to lepiej żeby nie gral w sobotę, czas na griezmana

1

@PatrychoO zmiana ustawienia daje tu tak bardzo duzo, przez co zdominowalismy środek pola, pogratulowac koemanowi jak doszlifują tę formacje to bedzie jeszcze lepiej

0

Młody Ronaldo (Ronaldo JR) skomentował najnowsze zdjęcia Messiego na fb xD

1

W końcu można wstać do roboty w świetnym nastroju, miłego dnia!

1

@Majsteer kowal to juz pewnie zezgonował

0

Niby napierają ale tak za bardzo to nic z tego nie ma :/

0

Na jakim kanale mecz?

0

Ależ ciężko sie to ogląda...

0

@BarcaInfo dawać go do eleven :D

1

juz jutro dołączy do tego grona

2

Az przykro się to ogląda, takie błedy w obronie, a umtiti jak juz gra to sie sam przewraca

0

mam nadzieję, że dambele się nie posypię i uda się go sprzedać jeszcze za dobre pieniądze, on nie pasuje do bracy, jest stworzony do szybkich kontra ataków i wtedy odjeżdża obrońcą, a przy ataku pozycyjnym ciężko mu celnie podać

1

Lenglet chlopie wypierd*alaj

0

Cadiz po tym meczu to powinni z automatu zdegradowac do niższej ligi

0

@Coutinho007 no z cadizem to se może

0

Dałby Konrada za gryzaka

1

można się rozejść, dobranoc

0

co ten courtois teraz wybronił to nie mam słów

0

polecicie jakiś serial typu "survival" - tylko netflix

0

z tym środkiem pola to my posiadanie piłki będziemy mieli na poziomie 20%

1

ale mi się ciężko słucha tego hajty, czuje się już zmęczony xD

1

hahaha juve, no bez jaj xD

4

oblak co wybronił :O

0

doobra ide do roboty...

0

Czy ktoś jeszcze dzisiaj idzie na nocke do roboty czy jestem sam? :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?