toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
pierdo*isz głupoty
0
gimp zdecydowanie
1
@PatrychoO chciał za cyca złapać xD
0
4:0 do awansu, 4:1 do dogrywki
0
nie ma go co gonić na osasune jest jeszcze griezmann i trincao, a dembele niech odpocznie
6
Dembele to lepiej żeby nie gral w sobotę, czas na griezmana
1
@PatrychoO zmiana ustawienia daje tu tak bardzo duzo, przez co zdominowalismy środek pola, pogratulowac koemanowi jak doszlifują tę formacje to bedzie jeszcze lepiej
0
Młody Ronaldo (Ronaldo JR) skomentował najnowsze zdjęcia Messiego na fb xD
1
W końcu można wstać do roboty w świetnym nastroju, miłego dnia!
1
@Majsteer kowal to juz pewnie zezgonował
0
Niby napierają ale tak za bardzo to nic z tego nie ma :/
0
Na jakim kanale mecz?
0
Ależ ciężko sie to ogląda...
0
@BarcaInfo dawać go do eleven :D
1
juz jutro dołączy do tego grona
2
Az przykro się to ogląda, takie błedy w obronie, a umtiti jak juz gra to sie sam przewraca
0
mam nadzieję, że dambele się nie posypię i uda się go sprzedać jeszcze za dobre pieniądze, on nie pasuje do bracy, jest stworzony do szybkich kontra ataków i wtedy odjeżdża obrońcą, a przy ataku pozycyjnym ciężko mu celnie podać
1
Lenglet chlopie wypierd*alaj
0
Cadiz po tym meczu to powinni z automatu zdegradowac do niższej ligi
0
@Coutinho007 no z cadizem to se może
0
Dałby Konrada za gryzaka
1
można się rozejść, dobranoc
0
co ten courtois teraz wybronił to nie mam słów
0
polecicie jakiś serial typu "survival" - tylko netflix
0
z tym środkiem pola to my posiadanie piłki będziemy mieli na poziomie 20%
1
ale mi się ciężko słucha tego hajty, czuje się już zmęczony xD
1
hahaha juve, no bez jaj xD
4
oblak co wybronił :O
0
doobra ide do roboty...
0
Czy ktoś jeszcze dzisiaj idzie na nocke do roboty czy jestem sam? :(