toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wpuścić Braithwaita za Firpo na LO to gra będzie lepiej wyglądać xD bez kitu
2
haha to niezły var
0
Na jakim kanal mecz? Bo na tvp sport nie ma
0
@tbas no jeżeli decydujesz się ta takie podanie gdzie zawodnik elche jest blisko mizguezy to chyba oczywiste że trzeba przyjąć i sie zastanowić gdzie podać ale on sie chyba nie mógł zdecydować, więc podał do nikogo
0
ta tylko, że to było podanie Umtitiego do nikogo i przez to mingueza nie ogarnął i była sytuacja sam na sam, umtiti miał też dzisiaj parę wylewów chociażby jeszcze to potknięcie się
3
mało widoczny ale mozna powiedzieć, że dzięki niemu padł pierwszy gol, obrońca spanikował i prawie samobója strzelił, "prawie" bo De Jong dobił
6
ale fajnie obejrzeć tak dobry mecz United - Liverpool, po takiej padace jaką zagrała Barca
0
Ronald w szoku xD
0
Umtiti ława... Co chlop podał
0
Nudny mecz, az Orłowski skacowany tam zaśnie w drugiej połowie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
to jest demo technologiczne, na wiosnę ma być jakieś demo gierki
0
nw ja słyszałem ze do 3 godzin, ale nie wsiadłbym wcześniej jak po 5h, tak dla pewności, za bardzo szanuje swoje prawko :D
0
gdzie moge zobaczyć skrót meczu dortmund-mönchengladbach?
1
@BARCA_FOR_EVER wczoraj bardzo dobre wejście, szef! odrazu gra lepiej wyglądała
2
przecież Bartomeu za zrujnowanie tej drużyny powinien pójść siedzieć...
0
Martin przez 120minut nic nie zrobił, a i tak brame władował ;D
0
Gwiazdeczki nawet z karnego nie potrafią strzelic
0
Hahahaha co za strzał
3
120 milionów xD
0
Kurde mam strasznie ściemniony tv i ledwo co zawuwarzylem umtitiego xD
0
Juz chyba braithwait by lepiej zagrał na LO niz ten firpo...
0
0 akcji bramkowych to jeszcze karnego nie strzela... Noo tak się nie da :/
2
Prawo pascala xD
0
Ile tu jest takich irytujących/niecelnych podan to aż boli..
0
Napoli ahh i jak tu szanować ten klub xD
1
Trincao było dać 1 i tyle w temacie
0
@Xavyol serial dekady ;) lepszego nie ma aczkolwiek musisz przetrwać 1 sezon
0
@Quavosk jeszcze by dostał zakaz na 10 meczy
0
Dziwne zeby bylo inaczej