0

następny mecz oglądam po półówce czystej, inaczej wysiadam psychicznie... nie da się

0

takich wylewów to w fifie nie ma

0

nie wytrzymuje psychicznie oglądając ten mecz

0

busquets ława, potrzebujemy szybkości w środku, a nie takiego muła

0

zaczyna się... ile takich sytuacji bramowych już było w tym sezonie... gdzie powinien być gol, a oni strzelają w trybuny, tak meczu to my nie wygramy, a o sezonie nawet nie ma co mówic.. skuteczność zawodzi w każdym meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mingueza coś ty zrobił :O

0

w czarnych chyba jak na razie same wygrane ;D

0

tak ujowy real i jeszcze wygrywaj... niesamowite

1

Coś pięknego, teraz tylko pomyśleć, że Messi miałby odejść tak o przy pustych stadionach bez pożegnania, to aż się zbiera pod powieką ;(

1

@xBoMBoWiECx dobre niech się oszczędzają i tak wyjdą z grupy, a zaraz trzeba spuścić lanie realowi w lidze ;)

0

dawać mi tu Konrada de la fuenta

5

braithwaite robi robote ale jako, że jest to tylko brajtłaij, a nie Lautaro czy Depay, nad którym ludzie by się spuszczali, gdyby robili to co on w ostatnich meczach to oczywiście braithwaita trzeba wyśmiać przy każdej okazji

1

@dmcteam szkoda, że atletico fartem wygrało

0

@tristan87 serio? co mu znowu?

0

ależ słaby jest ten inter :/

1

ooo dopiero teraz to Koeman przyspawa Puiga do ławki xd

1

haha jaki playback teraz na fame mma

0

mam nadzieje, że chociaż się zakwalifikują do następnej edycji ligi mistrzów , chociaż wygląda na to, że i z tym będzie problem :/ przykre

2

JESTEŚMY DZIADAMI

2

@DanielOOL lepiej zapytać - na uj on jest wciąż w barcelonie?

0

@MrCules Araujo jest kontuzjowany ;)

0

to kogo my tam jeszcze mamy na ŚO?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MSN30 i tak sie robi kase na tych frajerach, gratki

3

Bednarek i Glik grają dzisiaj niezłą padake

0

@daniel32778 ty sobie pierw przypomnij ile Polska miala takich sytuacji na gola, a ile holandia

0

Skutecznosc Holandii tragiczna i tylko dlatego wygrywamy 1:0

0

Są wybory i to jest najważniejsze xd

0

@sebo939 haha xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?