toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
następny mecz oglądam po półówce czystej, inaczej wysiadam psychicznie... nie da się
0
takich wylewów to w fifie nie ma
0
nie wytrzymuje psychicznie oglądając ten mecz
0
busquets ława, potrzebujemy szybkości w środku, a nie takiego muła
0
zaczyna się... ile takich sytuacji bramowych już było w tym sezonie... gdzie powinien być gol, a oni strzelają w trybuny, tak meczu to my nie wygramy, a o sezonie nawet nie ma co mówic.. skuteczność zawodzi w każdym meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mingueza coś ty zrobił :O
0
w czarnych chyba jak na razie same wygrane ;D
0
tak ujowy real i jeszcze wygrywaj... niesamowite
1
Coś pięknego, teraz tylko pomyśleć, że Messi miałby odejść tak o przy pustych stadionach bez pożegnania, to aż się zbiera pod powieką ;(
1
@xBoMBoWiECx dobre niech się oszczędzają i tak wyjdą z grupy, a zaraz trzeba spuścić lanie realowi w lidze ;)
0
dawać mi tu Konrada de la fuenta
5
braithwaite robi robote ale jako, że jest to tylko brajtłaij, a nie Lautaro czy Depay, nad którym ludzie by się spuszczali, gdyby robili to co on w ostatnich meczach to oczywiście braithwaita trzeba wyśmiać przy każdej okazji
1
@dmcteam szkoda, że atletico fartem wygrało
0
@tristan87 serio? co mu znowu?
0
ależ słaby jest ten inter :/
1
ooo dopiero teraz to Koeman przyspawa Puiga do ławki xd
1
haha jaki playback teraz na fame mma
0
mam nadzieje, że chociaż się zakwalifikują do następnej edycji ligi mistrzów , chociaż wygląda na to, że i z tym będzie problem :/ przykre
2
JESTEŚMY DZIADAMI
2
@DanielOOL lepiej zapytać - na uj on jest wciąż w barcelonie?
0
@MrCules Araujo jest kontuzjowany ;)
0
to kogo my tam jeszcze mamy na ŚO?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MSN30 i tak sie robi kase na tych frajerach, gratki
3
Bednarek i Glik grają dzisiaj niezłą padake
0
@daniel32778 ty sobie pierw przypomnij ile Polska miala takich sytuacji na gola, a ile holandia
0
Skutecznosc Holandii tragiczna i tylko dlatego wygrywamy 1:0
0
Są wybory i to jest najważniejsze xd
0
@sebo939 haha xD