toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co? Guardiola do Barcelony?
0
@Hiacynk ale meczycho będzie
0
@YoNoEntiendoNada City mówisz? XD
1
@FCMichalo złote typy
0
Co to sie dzieje w tej lidze mistrzów to ja nie mam pojęcia :o
1
@michaleu nie bo Lewandowski jeszcze gra
1
Oglądając ten mecz ja nadal nie moge uwierzyć jak Barcelona dała sobie strzelic 8 goli... A take olimpique jest wstanie wygrywać z City :/
5
Myślałem ze jak wstane to przeczytam ze bartomeu podal sie do dymisji, ale moze jeszcze za wczesna pora, poczekam jeszcze troszke
0
@BarcaInfo a bartomeu i setien?
0
@puyol_presidend5 powinien dzisiaj z 3 strzelić, szkoda ze tylko jeden, bedzie mu bardzo ciezko pokonac Ronaldo i raczej sie to nie uda :/
1
@NeroTFP jak już przeszli barce to lepiej zeby już wygrali tę lige mistrzów i niech lewy podniesie puchar, trzymam za nich kciuki
0
@NeroTFP jak widzisz sam Neymar potrafił ciągnąc psg do wygranej, wiec czemu by mial tego nie robić w Barcelonie
0
Setien dziś poleci
0
Jprdl co za glupota semedo chlop podaje do roberto w takiej sytuacji zamiast zagrac gdzieś dalej....
1
Ale nas niszczą presingiem :/
0
Kurna Barca ma swoje zrywy ale to Bayern dominuje :/
1
Oby tylko wstydu nie bylo xD
0
@Sysia11 niech wraca - Ney i Messi w ataku ohhh cos pięknego
0
@Wossi61FCB Fati na pewno nie od początku, jak już to na drugą połowę, bardziej go widziałem na mecz z Napoli no ale cóż starzec tak zadecydował i go nie ujrzeliśmy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Starcze dawaj jakieś zmiany bo to wyglada coraz gorzej
3
No nie wiem czy sprzedaż Todibo to dobry pomysł
1
To jest ta WIELKA barcelona?
3
mecz do zapomnienia... pół składu do wyje****a
0
Hahaha ale cyrk xd
1
No to macie swojego fatiego xDD
0
Vidal co gra...
1
Braithwaite za Vidala
Griezmann za Suareza
1
@Pablit Fati na plus? Tys chyba inny mecz oglądał
1
Umtiti out
Lenglet in