1

To co? Guardiola do Barcelony?

0

@Hiacynk ale meczycho będzie

0

@YoNoEntiendoNada City mówisz? XD

1

@FCMichalo złote typy

0

Co to sie dzieje w tej lidze mistrzów to ja nie mam pojęcia :o

1

@michaleu nie bo Lewandowski jeszcze gra

1

Oglądając ten mecz ja nadal nie moge uwierzyć jak Barcelona dała sobie strzelic 8 goli... A take olimpique jest wstanie wygrywać z City :/

5

Myślałem ze jak wstane to przeczytam ze bartomeu podal sie do dymisji, ale moze jeszcze za wczesna pora, poczekam jeszcze troszke

0

@BarcaInfo a bartomeu i setien?

0

@puyol_presidend5 powinien dzisiaj z 3 strzelić, szkoda ze tylko jeden, bedzie mu bardzo ciezko pokonac Ronaldo i raczej sie to nie uda :/

1

@NeroTFP jak już przeszli barce to lepiej zeby już wygrali tę lige mistrzów i niech lewy podniesie puchar, trzymam za nich kciuki

0

@NeroTFP jak widzisz sam Neymar potrafił ciągnąc psg do wygranej, wiec czemu by mial tego nie robić w Barcelonie

0

Setien dziś poleci

0

Jprdl co za glupota semedo chlop podaje do roberto w takiej sytuacji zamiast zagrac gdzieś dalej....

1

Ale nas niszczą presingiem :/

0

Kurna Barca ma swoje zrywy ale to Bayern dominuje :/

1

Oby tylko wstydu nie bylo xD

0

@Sysia11 niech wraca - Ney i Messi w ataku ohhh cos pięknego

0

@Wossi61FCB Fati na pewno nie od początku, jak już to na drugą połowę, bardziej go widziałem na mecz z Napoli no ale cóż starzec tak zadecydował i go nie ujrzeliśmy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Starcze dawaj jakieś zmiany bo to wyglada coraz gorzej

3

No nie wiem czy sprzedaż Todibo to dobry pomysł

1

To jest ta WIELKA barcelona?

3

mecz do zapomnienia... pół składu do wyje****a

0

Hahaha ale cyrk xd

1

No to macie swojego fatiego xDD

0

Vidal co gra...

1

Braithwaite za Vidala
Griezmann za Suareza

1

@Pablit Fati na plus? Tys chyba inny mecz oglądał

1

Umtiti out
Lenglet in

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?