0

@OskarR01 ta po pierwszym meczu już będą pisali #ValverdeOUT haha

4

dembele co podał... boże święty czy ty to widzisz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

chyba był spalony ale kogo to obchodzi :D

5

jak mnie wkurw#a to zwalnianie akcji, jak mają kontre...

11

Ale ten komentator to chyba na lekkim kacu no nie? XDD

3

W końcu coś strzelili :D
Ale podanie piękne

4

Zaraz będą plotki o Willianie xD
Niech w końcu postawią na swoich wychowanków np. taki Carles Perez - mega potencjał i zapewne w Barcelonie się zmarnuje bo władze Barcy sprowadzą kogoś pokroju Boateng XD śmiech na sali

2

Madryt to jednak stan umysłu

0

NO NO na prawdę ładne

1

@cules_since95 Spokojnie Waldek wie co robić posadzi Neymara na ławce, a Coutinho da na lewe skrzydło ;) inaczej być nie może.

0

ta sprzedajmy Semedo.. teraz to już w ogolę nie wyjdziemy z obrony xD

0

To są tylko takie gadki żeby nie utrudniać w negocjacjach Neymara, na pewno jest już coś na rzeczy.

0

Chciałbym "C" - ale wiem, że będzie to baaardzo ciężkie
A na pewno sprowadzi Griezmana "B"

0

@Suzu i bądź tu mądry xD

0

@qbuteq + Dembele jest to zawodnik z bardzo dużym potencjałem, ma dopiero 22lata! Według mnie lepiej gdyby odszedł Coutinho bo dostawał bardzo duzo szans i totalnie nic nie pokazywał :/

0

@Krisey toś poleciał xd mogą tak zrobić ale zaraz dostaną taką kare za finansowe fair play ze przez najbliższe 2 lata nie zrobią żadnego transferu + zakaz gry w lidze mistrzów xD

2

sama cena Neymara poszła dość mocno w dół do tego mamy jeszcze coutinho którym jest zainteresowane P$G być może jakaś wymiana? Jestem pewny, że w Barcelonie by odżył i zmiana otoczenia, gra prawdopodobnie najlepszymi przyjaciółmi (Messi, Suarez) by na niego bardzo dobrze wpłynęła. Trzymam kciuki.

0

@Dillu Wow ale mozna sobie tylko wyobrazić ten atak Neymar, Griezmann, Messi

0

@smiatuniu haha w punkt  

5

jeden i drugi out

1

Ha JEST 0:1 brawo niech przegrają.. trudno, ale wtedy valverde OUT bo tej Barcelony nie da sie oglądać 

1

ufff całe szczęście jest Rakitić i busi

1

weź się pierdolnij

0

Typie on nie gra na swojej pozycji, on powinien grać w środku pola no ale przecież busi i rakitic są nie do zastąpienia... To waldek upchał go na skrzydło i niech sobie radzi...

0

Niby dostawał dużo szans no ale... szanujmy sie on nie gra na swojej pozycji na skrzydle ma być szybki zawodnik, a nie Cou... Który powinien grać w środku pola.

0

Komentarz usunięty

0

haha to będzie podobne jak z tym karnym Błaszczykowskiego

0

Ale głupota...

0

Ahha a tak przyjemnie ogląda się jego grę, mega potencjał no ale kontuzje..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?