toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OskarR01 ta po pierwszym meczu już będą pisali #ValverdeOUT haha
4
dembele co podał... boże święty czy ty to widzisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
chyba był spalony ale kogo to obchodzi :D
5
jak mnie wkurw#a to zwalnianie akcji, jak mają kontre...
11
Ale ten komentator to chyba na lekkim kacu no nie? XDD
3
W końcu coś strzelili :D
Ale podanie piękne
4
Zaraz będą plotki o Willianie xD
Niech w końcu postawią na swoich wychowanków np. taki Carles Perez - mega potencjał i zapewne w Barcelonie się zmarnuje bo władze Barcy sprowadzą kogoś pokroju Boateng XD śmiech na sali
2
Madryt to jednak stan umysłu
0
NO NO na prawdę ładne
1
@cules_since95 Spokojnie Waldek wie co robić posadzi Neymara na ławce, a Coutinho da na lewe skrzydło ;) inaczej być nie może.
0
ta sprzedajmy Semedo.. teraz to już w ogolę nie wyjdziemy z obrony xD
0
To są tylko takie gadki żeby nie utrudniać w negocjacjach Neymara, na pewno jest już coś na rzeczy.
0
Chciałbym "C" - ale wiem, że będzie to baaardzo ciężkie
A na pewno sprowadzi Griezmana "B"
0
@Suzu i bądź tu mądry xD
0
@qbuteq + Dembele jest to zawodnik z bardzo dużym potencjałem, ma dopiero 22lata! Według mnie lepiej gdyby odszedł Coutinho bo dostawał bardzo duzo szans i totalnie nic nie pokazywał :/
0
@Krisey toś poleciał xd mogą tak zrobić ale zaraz dostaną taką kare za finansowe fair play ze przez najbliższe 2 lata nie zrobią żadnego transferu + zakaz gry w lidze mistrzów xD
2
sama cena Neymara poszła dość mocno w dół do tego mamy jeszcze coutinho którym jest zainteresowane P$G być może jakaś wymiana? Jestem pewny, że w Barcelonie by odżył i zmiana otoczenia, gra prawdopodobnie najlepszymi przyjaciółmi (Messi, Suarez) by na niego bardzo dobrze wpłynęła. Trzymam kciuki.
0
@Dillu Wow ale mozna sobie tylko wyobrazić ten atak Neymar, Griezmann, Messi
0
@smiatuniu haha w punkt
5
jeden i drugi out
1
Ha JEST 0:1 brawo niech przegrają.. trudno, ale wtedy valverde OUT bo tej Barcelony nie da sie oglądać
1
ufff całe szczęście jest Rakitić i busi
1
weź się pierdolnij
0
Typie on nie gra na swojej pozycji, on powinien grać w środku pola no ale przecież busi i rakitic są nie do zastąpienia... To waldek upchał go na skrzydło i niech sobie radzi...
0
Niby dostawał dużo szans no ale... szanujmy sie on nie gra na swojej pozycji na skrzydle ma być szybki zawodnik, a nie Cou... Który powinien grać w środku pola.
0
Komentarz usunięty
0
haha to będzie podobne jak z tym karnym Błaszczykowskiego
0
Ale głupota...
0
Ahha a tak przyjemnie ogląda się jego grę, mega potencjał no ale kontuzje..