0

@RobsonPL 19:00 niedziela

8

Ale przyjemnie ogląda się ten mecz, nawet i ta pierwsza połowa, bo coś tam próbowali kreować, a druga to juz miodzio

1

Kiedy miejsce miał transfer Wu Leja z najlepszego klubu FC Ulani?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCMichalo No złoto xD

1

@Mesi12 a Barca jeszcze na wyjeździe xD

0

borek w formie "Reus zakończy karierę w Barcelonie" xDD

4

ah szkoda ze tam jest dembele, a nie neymar :/

0

No racja tak duzo goli ze stalych fragmentow gry, normalnie jakbym polską reprezentacje oglądał, w sumie grą to sie nic nie różni... Tu nuda i tam nuda i oczy krwawą

1

@RobsonPL ale to jest wlasnie ta roznica ze on przynajmniej dochodzi do tych setek, a Griezmann no cóż... Jakby go nie bylo na boisku

0

@Maximus2 morze morze morze

13

Wague jak wystartowal do kontry, a z przodu 2 zawodników bo reszcie nie chce sie pipy ruszyć... Nosz kurw@@@

6

Hahah wyobrażacie sobie jak Valverde po meczu tak dziękuje kibicom? xDD

0

szkoda zawodnika, u valverde to co najwyżej ława

1

Jezu jaka przepasc sie zrobila miedzy ligą angielską, a hiszpańską... Smutno :/

0

Borys teraz walczy

8

Busi xDDDDDDDDD

10

Co jak co ale wedlug mnie firpo dzisiaj na duzy plus, troche go brakuje w ataku ale to jego początki, tak to super

5

Ale griezmann jest fatalny :/

0

@bixmix o ktorej borys?

3

Valverde po meczu- "Zagralismy dobry mecz, jestem zadowolny, wracamy na wlasciwe tory"
Tiaa

10

On jest niesamowity

1

@Daglox to wyslalem ci link na pv

0

Jezu jak mocna jest ta 11-stka i ławka rezerwowych, aż przykro że oni taką sieke grają :(

0

@Daglox player.pl pakiet za 50zł i oglądasz na tv

2

@skakun95 mocne xD

9

ziyech co wsadził :O

0

@lanzador spalony

1

@Commando oh mam taką nadzieje, że jest to taka karta przetargowa

0

spokojnie po prostu wyobrazicie sobie ze gramy z City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?