toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobsonPL 19:00 niedziela
8
Ale przyjemnie ogląda się ten mecz, nawet i ta pierwsza połowa, bo coś tam próbowali kreować, a druga to juz miodzio
1
Kiedy miejsce miał transfer Wu Leja z najlepszego klubu FC Ulani?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCMichalo No złoto xD
1
@Mesi12 a Barca jeszcze na wyjeździe xD
0
borek w formie "Reus zakończy karierę w Barcelonie" xDD
4
ah szkoda ze tam jest dembele, a nie neymar :/
0
No racja tak duzo goli ze stalych fragmentow gry, normalnie jakbym polską reprezentacje oglądał, w sumie grą to sie nic nie różni... Tu nuda i tam nuda i oczy krwawą
1
@RobsonPL ale to jest wlasnie ta roznica ze on przynajmniej dochodzi do tych setek, a Griezmann no cóż... Jakby go nie bylo na boisku
0
@Maximus2 morze morze morze
13
Wague jak wystartowal do kontry, a z przodu 2 zawodników bo reszcie nie chce sie pipy ruszyć... Nosz kurw@@@
6
Hahah wyobrażacie sobie jak Valverde po meczu tak dziękuje kibicom? xDD
0
szkoda zawodnika, u valverde to co najwyżej ława
1
Jezu jaka przepasc sie zrobila miedzy ligą angielską, a hiszpańską... Smutno :/
0
Borys teraz walczy
8
Busi xDDDDDDDDD
10
Co jak co ale wedlug mnie firpo dzisiaj na duzy plus, troche go brakuje w ataku ale to jego początki, tak to super
5
Ale griezmann jest fatalny :/
0
@bixmix o ktorej borys?
3
Valverde po meczu- "Zagralismy dobry mecz, jestem zadowolny, wracamy na wlasciwe tory"
Tiaa
10
On jest niesamowity
1
@Daglox to wyslalem ci link na pv
0
Jezu jak mocna jest ta 11-stka i ławka rezerwowych, aż przykro że oni taką sieke grają :(
0
@Daglox player.pl pakiet za 50zł i oglądasz na tv
2
@skakun95 mocne xD
9
ziyech co wsadził :O
0
@lanzador spalony
1
@Commando oh mam taką nadzieje, że jest to taka karta przetargowa
0
spokojnie po prostu wyobrazicie sobie ze gramy z City