0

zaraz usnę przy tym meczu a komentatorzy jeszcze mi to ułatwiają... kurna na ligę mistrzów nie mają dobrych komentatorów?

0

Umtiti kontuzjowany? xD
Co za człowiek

0

@krisso78 jeszcze valverde jak ucieka wzrokiem xDDD

0

@Jarema2000 daj 2zł na liste

8

nosz kur***A griezmann haruje za dwóch a ten go zdejmuje.....

2

Oszczędzają się na el clasico.... a nie czekaj hmm

0

busquets i suarez ława

0

Griezmann największy wojownik zaraz po Vidalu

0

@HolyGoalie97 spokojnie jeszcze z 30metra z przewrotki strzeli ;) cały gruby

0

Co to są za komentatorzy? Jaszcze ta jakość dżwięku xD ten drugi to powie jedno zdanie raz na 10min xDDD

3

@TylkoBarca7273 zejdź na ziemie, to nie fifa, to nie ma prawa bytu, zbyt ofensywnie

0

@Murazor chłopaki chyba popili jeden mówi, ze ewidentna czerwień drugi mówi, ze karny

0

co oni tam krzyczeli na stadionie? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

co gruby zayebał to nie mam pytań

1

chłop łyka jak pelikan

2

Ja się tak zastanawiam po co nam ten griezmann, skoro on nawet i nie zastąpi suareza bo on nie jest typową 9, drybligu jak i przyśpieszenia to on nie ma wiec na skrzydlowego on sie nie nadaje,jedynie na miejsce Messiego moze wejść ale znowu Messi mu miejsca nie odstąpi.

0

Te boki obrony, eh wiecznie spóźnieni, rozumiem ze semedo nie na swojej stronie no ale zeby nie umiec totalnie nic zagrać lewą nogą? Na takim poziomie i koles zawsze schodzi na prawą, strasznie czytelne dla przeciwnikow i wkurzające dla oglądającego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Jak messi ich fajnie przechodzi xD

0

Gruuuuuuuuuuby!!!

0

Hahahahha no tak, ale przecież i tak jest lepszy niż neymar XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

comming 5:0 a później na wyjeździe dostaną 0:2 xd

0

Miałem obstawić gładką wygraną barcy z handi, ale no przecież grają na wyjeździe... I odpuściłem jak nigdy

0

@monsterrize Griezmann na 3 miejscu pod względem przebiegniętych km chyba 11 z chakiem, najwiecej de Jong ok. 12, ciekaw jestem ile miał taki suarez

0

@Wilczeq Valverde kazał im wejść z piłką do bramki

1

Co sie dzieje z tą Barceloną, oczy krwawią :/

1

Skrzydła nie funkcjonują w ogóle....

50

300 euro xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?