toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaraz usnę przy tym meczu a komentatorzy jeszcze mi to ułatwiają... kurna na ligę mistrzów nie mają dobrych komentatorów?
0
Umtiti kontuzjowany? xD
Co za człowiek
0
@krisso78 jeszcze valverde jak ucieka wzrokiem xDDD
0
@Jarema2000 daj 2zł na liste
8
nosz kur***A griezmann haruje za dwóch a ten go zdejmuje.....
2
Oszczędzają się na el clasico.... a nie czekaj hmm
0
busquets i suarez ława
0
Griezmann największy wojownik zaraz po Vidalu
0
@HolyGoalie97 spokojnie jeszcze z 30metra z przewrotki strzeli ;) cały gruby
0
Co to są za komentatorzy? Jaszcze ta jakość dżwięku xD ten drugi to powie jedno zdanie raz na 10min xDDD
3
@TylkoBarca7273 zejdź na ziemie, to nie fifa, to nie ma prawa bytu, zbyt ofensywnie
0
@Murazor chłopaki chyba popili jeden mówi, ze ewidentna czerwień drugi mówi, ze karny
0
co oni tam krzyczeli na stadionie? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
co gruby zayebał to nie mam pytań
1
chłop łyka jak pelikan
2
Ja się tak zastanawiam po co nam ten griezmann, skoro on nawet i nie zastąpi suareza bo on nie jest typową 9, drybligu jak i przyśpieszenia to on nie ma wiec na skrzydlowego on sie nie nadaje,jedynie na miejsce Messiego moze wejść ale znowu Messi mu miejsca nie odstąpi.
0
Te boki obrony, eh wiecznie spóźnieni, rozumiem ze semedo nie na swojej stronie no ale zeby nie umiec totalnie nic zagrać lewą nogą? Na takim poziomie i koles zawsze schodzi na prawą, strasznie czytelne dla przeciwnikow i wkurzające dla oglądającego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Jak messi ich fajnie przechodzi xD
0
Gruuuuuuuuuuby!!!
0
Hahahahha no tak, ale przecież i tak jest lepszy niż neymar XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
comming 5:0 a później na wyjeździe dostaną 0:2 xd
0
Miałem obstawić gładką wygraną barcy z handi, ale no przecież grają na wyjeździe... I odpuściłem jak nigdy
0
@monsterrize Griezmann na 3 miejscu pod względem przebiegniętych km chyba 11 z chakiem, najwiecej de Jong ok. 12, ciekaw jestem ile miał taki suarez
0
@Wilczeq Valverde kazał im wejść z piłką do bramki
1
Co sie dzieje z tą Barceloną, oczy krwawią :/
1
Skrzydła nie funkcjonują w ogóle....
50
300 euro xDDDDD