0

Ależ dzisiaj piękny dzień :D

1

@Piorun pewnie strzelą gola na wagę wygranej w 93 minucie, standard

1

Ależ tam był błąd Varana przy tym drugim golu :O zamiast wybić to ten do swojej bramki

0

@justfootball noo prawidłowo xD Haha

1

@Artsssfc ja dzisiaj 5 bo nudny dzień

0

Oj tak byczku GOL

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

1

co tu sie podziało xD

0

1

Wylew obrony... Znowu

3

Haha fajnie ze ten sztuczny doping słyszymy, lepeij niz z kibicami bo na camp nou to zawsze piknik był xd a teraz to w koncu jakis doping jest

3

Trinkało co ty robisz xd

2

Wpuściłby Konrada

1

Fajnie jakby gdzies w 60minucie wszedl Konrad za Fatiego

0

Ale dziurawa jest ta prawa strona obrony :O

0

Az mi go szkoda :/

0

On w koncu trafi chociaż w światło bramki?

2

Noo kopyto to on ma

1

Griezmann show czas start

0

Im sie juz nie chce czy jak?

1

hahahah o kurna ten benzema xd

2

Busquets OUT
Pjanic IN
I potrzebujemy klasycznej 9 (a na to nie ma pieniędzy, więc mamy przeje*ane)

2

Aktualnie 12 miejsce 6 meczy 8 punktow, wyglada to tragicznie :O

1

Ehh ciezko sie kibicuje Barcelonie w tych czasach :/

2

Taki wyrownany mecz drużyn ze srodka tabeli ;)

0

Ależ ten busquets jest wolny, to jest az niesamowite, jako mozna byc tak chu*owym i grac w takim klubie

0

Messi dzisiaj odcięty totalnie, wystarczy ze dostanie pile i zaraz dwóch/trzech jest przy nim :/

0

Barcelona aktualnie na 14 miejscu :O Oni MUSZĄ to dzisiaj wygrać

0

W takiej sytuacji podwac do bramkarza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?