1

Co oni kurw@ robią? Oni w ogóle wiedzą ze grają mecz o punkty? Przeciez im sie nawet nie chce biegać

0

Coutinho ława! porażka

0

Mają zakaz strzelania?

0

o kurde, teraz tylko sobie przypomnieć e-mail xD

2

Jaki ten trincao jest fatalny....

0

VAAAAAAAAAAMOS!!

0

Nosz kurw@ ładnie grali i gola tracą po takiej sytuacji

0

zmarnować taką sytuacje na wagę remisu, żeby później dostać gola na 3:1.... szkoda ;/

0

od 13 minuty grać w 10-tke, brawo Raul

0

noo to Dest będzie nieźle kręcony na obronie :D a tak na serio to mam nadzieje, że będzie ładnie czyścił tego Neymara

1

@BarcaInfo za ciekawe wpisy

2

Puig to sie chyba zgubił na rozgrzewce xd

5

Andre Gomes wchodzi na boisko

0

71minuta - Puig nadal sie rozgrzewa xD

2

65minuta i remisowac z levante na camp nou... Po prostu wstyd

1

Lenglet show czas start, teraz nic tylko czekac na jakis wylew w obronie

0

POTĘŻNE levante, ehh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Jprdl coutinho znowu na skrzydle!?

1

Dobra ide netflixa oglądać, szkoda czasu na ten mecz, nudna w uj

2

33 minuta i ani jednego strzału atletico...

0

@MrCules no ta i Ty to wiesz najlepiej xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pertezm ta Coutinho na skrzydło... idź Ty juz lepiej spać

0

trincao to taki drugi gomes.. niech on już sie lepiej pakuje

1

kurw@ nie ma nas w tym meczu...

8

@A_Gomesinho_21 aż sie gęba sama cieszy :D

0

@Gregsky10 miesiąc

0

czemu oni nie potrafią wykreować sytuacji do strzału!?

0

no okej ale pasowałoby się też dostać do tej w następnym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?