1

wszyscy mówią ze Barca dzisiaj dostanie porządnie w dupę, tymczasem kurs na fortunie 4.20 - na psg, prezent od buka?

5

fajny pomysł z tym filmikiem

0

Teraz pytanie... Czy oplaca sie ryzykować ich zdrowie swiezo po kontuzji, czy moze lepiej żeby zagrali w rewanżu

23

Riqui naprawdę fajnie przerzuca piłki i te górne podania za plecy obrońców, fajnie dzisiaj zagrał

0

Ale ten trincao jest fatalny, dramat...

0

No to juz po Moribie

0

to dzisiaj jest ta jego walka?

1

real w końcu wpakuje gola, a getafe dzisiaj nic nie gra, szkoda :/ chyba, że w drugiej połowie się obudzą

0

w końcu jakaś fajna godzina

0

@Rust_Cohle xDDDDDD

0

jak to było? z umtitim spokój w obronie czy jakoś tak?

0

umtiti the fucking wall

0

ale wkur*iające jest to schodzenie przez trincao na lewą nogę... bardziej czytelnie juz sie nie da

0

ale ktoś sapie xd

1

Czemu oni te mecze muszą puszczać tak późno... Jak tu później do robotu wstać ehh

1

no niestety Panie pique, Umtiti the fucking wall

0

@amanter Gaya oj taak, chciałbym go w barcy

6

@Majsteer tu widać, ze faul byl ewidentny

6

Dawno nie widziałem takiego zaangażowania calego zespołu, fajnie sie to ogladało, zasłużone zwycięstwo acz kolwiek powinno byc ono wyższe

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać tego roberto bo mingueza zaraz cos odwali

0

@D10SLEO hahaha xD

4

Zaczyna się... Festiwal marnowania setek

0

@MaziFCB co zrobił?

13

mingueza na PO i lenglet to jakaś porażka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

RUDY DAWAJ TE ZMIANY!!

0

O kurwa xDDDDDDDDDDD

0

dobra Ronald dawaj zmiany

0

trzecia poprzeczka? serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?