toretto724
Dołączył/a: październik 2013
Krk
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
białe prześcieradła... niestety ale to wygrają :/
1
@Zip kto w ogóle pije to gó*no? przecież oczywiste, że zwykła woda jest lepsza
0
Real madryt tez ma jakas taką strone typu la rambla? :D
0
@BigVu co ty chłopie w ogóle gadasz jaki Xavi, cytujac juz klasyka, rozpedź sie i pierdol*ij głową w ściane
2
To jest chyba ten czas, aby w koncu wrocic do gry w ustawieniu 4-3-3
1
"Nie widziałem napastnika" haha xD
0
Mecz tak słaby jak serwery na fcbarca.com
0
Martin trzeci w kolejce
0
Jak zwykle skuteczność na "wysokim" poziomie ;)
0
Jakieś 15minut do końca, a Ci sobie klepią w obronie... No ku*wa
0
Jest nasz zbawca.. trincao
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Grizmann kosztował 120ml+ i tylko dlatego wciąż nie jest przyspawany do ławki...
2
Czemu nie Griezmann!?
0
problem jest taki, że to nadal nie jest klasyczna 9 :/
15
Firpo 19minut na boisku i bez oceny? To że totalnie nic nie zrobił po wejściu też trzeba brać pod uwagę... nie rozumiem
3
@kamilo0066 a najlepiej jakby oklaskiwał będąc w innym klubie ;D
15
ale mi fajnie czapa pasuje :D
0
Oooo fajna czapa
7
Ale Firpo to jest drewno że szok, co on w ogóle u nas robi :|
0
Nooo sztanga sie rozkręca :D
2
A w bayernie juz piłeczka ładnie szybko chodzi :)
1
Czego wy nie rozumiecie ludzie w tej zmianie? 3 obroncow z tylu, a do przodu alba i dest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Semedo> Dest... Na chwile obecną dest jest cienki jak noga komara
0
Mingueza nie daje rady z valencią a co dopiero np. z takim psg...
0
@kuczyniak zobacz poprzedni mecz jak wszedl na boisko to będziesz wiedział
0
Jakbyśmy mieli dobrą 9 zamiast tego gryzaka to byloby juz 3:1, ten człowiek sie nadaje ale do tarcia chrzanu...
3
coutinho i busi totalna porażka, nic nie grają, za duzo niedokładności i wszystko za wolno, chciałbym zobaczyc za nich puiga i de jonga
0
To niezły karny, śmiech na sali... Sędzia ładnie pomógł :D