2

białe prześcieradła... niestety ale to wygrają :/

1

@Zip kto w ogóle pije to gó*no? przecież oczywiste, że zwykła woda jest lepsza

0

Real madryt tez ma jakas taką strone typu la rambla? :D

0

@BigVu co ty chłopie w ogóle gadasz jaki Xavi, cytujac juz klasyka, rozpedź sie i pierdol*ij głową w ściane

2

To jest chyba ten czas, aby w koncu wrocic do gry w ustawieniu 4-3-3

1

"Nie widziałem napastnika" haha xD

0

Mecz tak słaby jak serwery na fcbarca.com

0

Martin trzeci w kolejce

0

Jak zwykle skuteczność na "wysokim" poziomie ;)

0

Jakieś 15minut do końca, a Ci sobie klepią w obronie... No ku*wa

0

Jest nasz zbawca.. trincao

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Grizmann kosztował 120ml+ i tylko dlatego wciąż nie jest przyspawany do ławki...

2

Czemu nie Griezmann!?

0

problem jest taki, że to nadal nie jest klasyczna 9 :/

15

Firpo 19minut na boisku i bez oceny? To że totalnie nic nie zrobił po wejściu też trzeba brać pod uwagę... nie rozumiem

3

@kamilo0066 a najlepiej jakby oklaskiwał będąc w innym klubie ;D

15

ale mi fajnie czapa pasuje :D

0

Oooo fajna czapa

7

Ale Firpo to jest drewno że szok, co on w ogóle u nas robi :|

0

Nooo sztanga sie rozkręca :D

2

A w bayernie juz piłeczka ładnie szybko chodzi :)

1

Czego wy nie rozumiecie ludzie w tej zmianie? 3 obroncow z tylu, a do przodu alba i dest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Semedo> Dest... Na chwile obecną dest jest cienki jak noga komara

0

Mingueza nie daje rady z valencią a co dopiero np. z takim psg...

0

@kuczyniak zobacz poprzedni mecz jak wszedl na boisko to będziesz wiedział

0

Jakbyśmy mieli dobrą 9 zamiast tego gryzaka to byloby juz 3:1, ten człowiek sie nadaje ale do tarcia chrzanu...

3

coutinho i busi totalna porażka, nic nie grają, za duzo niedokładności i wszystko za wolno, chciałbym zobaczyc za nich puiga i de jonga

0

To niezły karny, śmiech na sali... Sędzia ładnie pomógł :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?