trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 czemu oni te towarzyskie zawsze z takimi ogórkami grają? Żeby nie zepsuć atmosfery przed MŚ jakąś porażką?
0
@Guillegavira to niech zrezygnuje z gry w reprezentacji lub odmówi przyjazdu na zgrupowanie
0
Ja tam się nie dziwię. W klubie Flick go nie zmienia nawet przy dobrym wyniku, gra wszystko, to czemu nagle w reprezentacji ma odpoczywać?
3
Kartka dla Albańczyka ale bez faulu?
1
I co hejterki?????
0
Gdyby nie ta maska...
0
Co to jest hahaha, ile ci obrońcy mają lat? 60?
2
Barcelona musi nauczyć się sprzedawać. To może być idealna sytuacja, nie można wiecznie żyć sentymentami
2
@ranger3120 co tam było rezerwowego? Mathieu? Podstawowy skład
2
Powinien mieć znacznie więcej minut.
5
Już lepiej Cancelo za 15 niż Rashford za 30
4
@bartulek98 jak na moje to po prostu po zwyżce formy wrocił to swojego poziomu
3
Cancelo to chyba wykończony po prostu
0
Co tu sie dzieje. Nasi grają jak na sparingu
1
Haha 4 na bramkarza
0
Aj ten Rapha. Mógł wylecieć w tym meczu
0
Pedri dzisiaj dużo strat
3
@severius nie da się zagrać kazdego meczu na takiej intensywności jak z Atletico
1
@norbi77 dokladnie. Ale eksperci wiedzą swoje
0
@Barca_bwo stempel to stempel. Oczywista kartka
0
Co by sie działo gdyby Lewy marnował tak jak Rapha
1
Jakoś w tym wejściu w Yamala nie widzę konkretnego kontaktu nóg
0
Ale dzisiaj Rapha wszedł w mecz
5
@Ronad10 tamta porażka była kwintesencja ówczesnej drużyny
9
Super, trzeba budować Roberta na końcówkę sezonu a nie ciągle nim rotować
0
Nie ma sensu. To że strzelił jesienią kilka bramek nie jest powodem żeby wydawać 30 milionów
4
Nigdy to nie był i nie będzie pilkarz na miarę Barcelony
0
@KrychaFCB no w zasadzie w lidze o nic nie grają to nic w tym dziwnego
0
@kanver_ jednocześnie ciężko by było grać na takiej intensywności z Messim w składzie
31
Niech Robert teraz gra regularnie. Musi być pod grą żeby mieć pewność siebie. Z takim rotowaniem jak dotychczas ani Ferran ani Robert nie będą w typowej dyspozycji