24

Ależ piękna atmosferka w klubie. Tak rodzinnie. Flick jest cudowny

0

@buglikos wydaje się że te ekipy nie grają tak naiwnie jak city więc może byc ciężko, ale znając Real wszystko sie może zdarzyć

0

@Nazio_87 wystarczy nie kopać w bramkarza

0

@Eto'o9 R10 uważam za błąd aż takie rotacje na 9 jakie robi Flick. Żaden z nich potem nie jest w formie, żaden nie ma pewnego miejsca w składzie, zaden nie ma rytmu.

0

@maikeru oczywiście że tak. Np Yamal prawie zawsze będzie miał dobre oceny bo co mecz ma niezłe statystyki. Oglądając mecz mozna odnieść inne wrazenie

0

U Roberta pewność siebie chyba szura po dnie

0

Ojej. No szkoda

3

Ależ Cancelo jest świetny. Robert super w tej akcji

0

@NeroTFP1 wystarczy oglądać mecze. To że strzeli dwa karne i po rykoszecie sprawia że jest w super formie?

3

Najlepiej stanąć i już nie nie robić

0

@partymaker tak oczywiście, każdą by ładował pod ladę

1

Ale ten Martin dzisiaj irytuje w budowaniu akcji

2

Jak ten Cancelo chodzi! A tyle krytyki jak przychodził

0

Ale ten mecz ma niedzielny klimat. Jak sparing

2

Oby z Newcastle też wyszedł Lewy

2

@Lionel_Messi10 niesamowite. Nie dogadać się w takiej sprawie. Tym dziwniej że na pewno byłyby z tego duże pieniądze

0

@Encore masz taką ekipę, 90 minut na Camp Nou żeby odrobić 3 0 i nie strzelasz nawet gola :/

1

Pora na Wojtka!

0

sprzedać, niech sie chłopak rozwija

5

Dawno nie widziałem tak nie inteligentnego piłkarza. Nie ma co go zatrzymywać

1

@tbas tak jest w tym klubie :) dopiero przedłużyli Araujo, Christensen albo przedłużony albo już niedlugo, zaraz pora na ferrana!

0

w sumie za dobrą kasę czemu nie. Mogliby przedłużyć Cancelo i poszukać jeszcze jakiejś opcji

0

@partymaker no w 2021 za to Laporta opierał swoją kampanię na Messim

6

@Kubajnos345 hiszpania grałaby u siebie

8

@addept dokładnie. Redakcja jednak uważa że Robert zmarnował setkę. Pewnie xG było na poziomie 0.99! Hehe

4

To już lepiej z Lewym przedłużyć

33

Stuprocentowa sytuacja Roberta? To chyba inaczej interpretujemy stuprocentowe sytuacje.

4

Niesamowity jest ten Thibo. Półka wyżej niż wszyscy inni bramkarze

0

Czy Haaland jest gorszy od Roberta?

1

Można już pisać że Haaland to już nie pilkarz na ligę mistrzów? Lepiej od Lewego chyba nie gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?