trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Ależ piękna atmosferka w klubie. Tak rodzinnie. Flick jest cudowny
0
@buglikos wydaje się że te ekipy nie grają tak naiwnie jak city więc może byc ciężko, ale znając Real wszystko sie może zdarzyć
0
@Nazio_87 wystarczy nie kopać w bramkarza
0
@Eto'o9 R10 uważam za błąd aż takie rotacje na 9 jakie robi Flick. Żaden z nich potem nie jest w formie, żaden nie ma pewnego miejsca w składzie, zaden nie ma rytmu.
0
@maikeru oczywiście że tak. Np Yamal prawie zawsze będzie miał dobre oceny bo co mecz ma niezłe statystyki. Oglądając mecz mozna odnieść inne wrazenie
0
U Roberta pewność siebie chyba szura po dnie
0
Ojej. No szkoda
3
Ależ Cancelo jest świetny. Robert super w tej akcji
0
@NeroTFP1 wystarczy oglądać mecze. To że strzeli dwa karne i po rykoszecie sprawia że jest w super formie?
3
Najlepiej stanąć i już nie nie robić
0
@partymaker tak oczywiście, każdą by ładował pod ladę
1
Ale ten Martin dzisiaj irytuje w budowaniu akcji
2
Jak ten Cancelo chodzi! A tyle krytyki jak przychodził
0
Ale ten mecz ma niedzielny klimat. Jak sparing
2
Oby z Newcastle też wyszedł Lewy
2
@Lionel_Messi10 niesamowite. Nie dogadać się w takiej sprawie. Tym dziwniej że na pewno byłyby z tego duże pieniądze
0
@Encore masz taką ekipę, 90 minut na Camp Nou żeby odrobić 3 0 i nie strzelasz nawet gola :/
1
Pora na Wojtka!
0
sprzedać, niech sie chłopak rozwija
5
Dawno nie widziałem tak nie inteligentnego piłkarza. Nie ma co go zatrzymywać
1
@tbas tak jest w tym klubie :) dopiero przedłużyli Araujo, Christensen albo przedłużony albo już niedlugo, zaraz pora na ferrana!
0
w sumie za dobrą kasę czemu nie. Mogliby przedłużyć Cancelo i poszukać jeszcze jakiejś opcji
0
@partymaker no w 2021 za to Laporta opierał swoją kampanię na Messim
6
@Kubajnos345 hiszpania grałaby u siebie
8
@addept dokładnie. Redakcja jednak uważa że Robert zmarnował setkę. Pewnie xG było na poziomie 0.99! Hehe
4
To już lepiej z Lewym przedłużyć
33
Stuprocentowa sytuacja Roberta? To chyba inaczej interpretujemy stuprocentowe sytuacje.
4
Niesamowity jest ten Thibo. Półka wyżej niż wszyscy inni bramkarze
0
Czy Haaland jest gorszy od Roberta?
1
Można już pisać że Haaland to już nie pilkarz na ligę mistrzów? Lepiej od Lewego chyba nie gra?