0

W Realu cała pomoc ładnie pracuje, zamyka przestrzenie w obronie. A u nas, powroty truchcikiem, zero zorganizowania

1

To co, jednak Lucho nie taki dobry?

1

I znowu Camavinga bez karteczki

0

@Terroriser patrząc na to ile gra Cancelo, musi być w naprawde słabej formie na treningach

2

Taki mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. Yamal sam na sam, Yamal z karnego. Okazja Raphinhy

3

Czemu Raphinha tego nie strzela????

0

Yamal jest koszmarny

0

Cudowne wykończenie

2

@jacek905 tak, bo jak Enrique nas prowadził to gralismy same świetne mecze...

0

Typowy mecz w ktorym wychodzi bezjajeczność de jonga. Zawsze powolny, spóźniony

0

De Jong jak zawsze spokojnie wraca

1

Dawać tu Roberta. Olmo z Ferminem razem nie funkcjonują dobrze

2

@MesQueUnClub_87 to prawda, niesamowite że po przegranym meczu ludzie wchodzą na konto piłkarza i życzą śmierci jemu lub jego rodzinie. Jakie tam procesy myślowe przechodzą albo właśnie nie zachodzą

5

@Lionel_Messi10 ostatnio Messi mowil że lubi się napić winka. Coś sie nie zgadza

4

@barcelonaLM dla mnie to zawsze nieprawdopodobne, że ci ludzie potem wracają do domów, idą do pracy i są częścią społeczeństwa

0

Haha za mało wyskoczył widocznie!

3

I gdzie hejterzy? Klasa Roberta

0

@Szmulek powinien skleić taką piłkę?

1

Ale Araujo dzisiaj dobrze. Ładnie ich dogania

0

Caly Cancelo :D powinna byc czerwona

0

@NeroTFP1 w tym klubie wszystko rozkłada sie na czynniki pierwsze. Jak ktoś coś zepsuje to najważniejsze jest to że okradł kogoś innego z asysty. I tak to się kręci

0

@kanver_ wiadomo że jest gorzej, jednak ciężko oczekiwać, że cały czas utrzyma złotopiłkowy poziom jak w Bayernie 2020 2021

2

@Luciano99 to jest tak zawsze. Ludziom sie wydaje że inni napastnicy wykorzystują każdą sytuację

1

De jong masterclass

2

@Gaucho jeszcze jakby był zaangazowany w obronie to bylby dobrym zmiennikiem

0

Niesamowite jak się różnią oceny na kazdym portalu. To był taki dobry mecz Raphy?

0

@Katalonik97 no jest mega skuteczny ale mam wrażenie że jak nie idzie to nie ciągnie zespołu z lepszymi rywalami. Do tego pressuje gorzej niż Lewy

0

Co kanclerz niemiec robi w studiu Canal+

1

Co tu sie dzieje!

0

Benfica powinna ruszyć, bo póki co nie wchodzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?