trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Realu cała pomoc ładnie pracuje, zamyka przestrzenie w obronie. A u nas, powroty truchcikiem, zero zorganizowania
1
To co, jednak Lucho nie taki dobry?
1
I znowu Camavinga bez karteczki
0
@Terroriser patrząc na to ile gra Cancelo, musi być w naprawde słabej formie na treningach
2
Taki mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. Yamal sam na sam, Yamal z karnego. Okazja Raphinhy
3
Czemu Raphinha tego nie strzela????
0
Yamal jest koszmarny
0
Cudowne wykończenie
2
@jacek905 tak, bo jak Enrique nas prowadził to gralismy same świetne mecze...
0
Typowy mecz w ktorym wychodzi bezjajeczność de jonga. Zawsze powolny, spóźniony
0
De Jong jak zawsze spokojnie wraca
1
Dawać tu Roberta. Olmo z Ferminem razem nie funkcjonują dobrze
2
@MesQueUnClub_87 to prawda, niesamowite że po przegranym meczu ludzie wchodzą na konto piłkarza i życzą śmierci jemu lub jego rodzinie. Jakie tam procesy myślowe przechodzą albo właśnie nie zachodzą
5
@Lionel_Messi10 ostatnio Messi mowil że lubi się napić winka. Coś sie nie zgadza
4
@barcelonaLM dla mnie to zawsze nieprawdopodobne, że ci ludzie potem wracają do domów, idą do pracy i są częścią społeczeństwa
0
Haha za mało wyskoczył widocznie!
3
I gdzie hejterzy? Klasa Roberta
0
@Szmulek powinien skleić taką piłkę?
1
Ale Araujo dzisiaj dobrze. Ładnie ich dogania
0
Caly Cancelo :D powinna byc czerwona
0
@NeroTFP1 w tym klubie wszystko rozkłada sie na czynniki pierwsze. Jak ktoś coś zepsuje to najważniejsze jest to że okradł kogoś innego z asysty. I tak to się kręci
0
@kanver_ wiadomo że jest gorzej, jednak ciężko oczekiwać, że cały czas utrzyma złotopiłkowy poziom jak w Bayernie 2020 2021
2
@Luciano99 to jest tak zawsze. Ludziom sie wydaje że inni napastnicy wykorzystują każdą sytuację
1
De jong masterclass
2
@Gaucho jeszcze jakby był zaangazowany w obronie to bylby dobrym zmiennikiem
0
Niesamowite jak się różnią oceny na kazdym portalu. To był taki dobry mecz Raphy?
0
@Katalonik97 no jest mega skuteczny ale mam wrażenie że jak nie idzie to nie ciągnie zespołu z lepszymi rywalami. Do tego pressuje gorzej niż Lewy
0
Co kanclerz niemiec robi w studiu Canal+
1
Co tu sie dzieje!
0
Benfica powinna ruszyć, bo póki co nie wchodzą