trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Olmo to jest zarejestrowany na ten sezon?
0
To akurat prawda. Chciałbym żeby odszedł, ale jak świadczy o klubie wypuszczanie negatywnych informacji o swoim kapitanie do mediów?
4
Niesamowite. Za wszelką cenę przedłużają Araujo żeby Inigo odszedł za darmo. Komedia
2
Lider obrony odchodzi za DARMO???? Brawo zarząd. Świetne decyzje. Za jakichś placków w Arabii dają po 30 milionów a tu za darmo
1
Ostatnio zdaje się że prezydent mowił że już jesteśmy w zasadzie 1:1. Nie dziwię sie Nico że nie chciał się w to pakować
0
Czemu oni wszyscy zostają skazani i nikt nigdy tego więzienia nie zobaczył?
0
To był najlepszy mecz bo to był mecz idealny dla bramkarza. Dużo strzałów, nie jakichś bardzo trudnych a dość widowiskowych. W większości meczów jak tracimy gole, to w sytuacjach prawie nie do obrony
2
Jeśli barcelona nie gwarantuje rejestracji, a jednocześnie nie pozwala na darmowe odejście w przypadku braku tej rejestracji, to nie ma co sie dziwić
27
Busi jak za starych dobrych lat
0
@Eto'o9 R10 jaki problem żeby był do rotacji z małą pensją. Dla mnie fajny piłkarz zwłaszcza na słabszych rywali
0
Pytanie kogo sprzedamy jak kupimy Nico. Nie moze byc na pozycji 10 Fermin Olmo i Rapha
1
Szok. Jestem nieprzyzwyczajony do tak dobrych ruchów Barcelony w okienku transferowym
0
@Derean gdyby grał jak na początku to naprawdę mógłby powalczyć
0
Niesamowite że inter wpakował nam 7 bramek w dwumeczu. Co akcja to gol. Bardzo słabo
2
@parpe dla mnie osoba chodząca na ustawki ma nierówno pod sufitem
0
@AlphaNumeric nie lubią przez brak inteligencji zarówno boiskowej jak i poza, akcje z Gundo, koszmarne błędy
16
Chyba na treningach ćwiczą wolne więc trener widzi kto wykonuje je najlepiej
0
Idealne rozwiązanie. Oby tak było
0
@macio_944 mbappe też marnował. Każdy marnuje
0
@parpe każdy napastnik psuje akcje. Jak spojrzysz na Halaanda, Kane, Lautaro to możesz powiedzieć to samo. Ile oni psuli. Mbappe też psuł. Czy mogli mu więcej podawać? Mogli, często był sam i gotowy na otrzymanie podania. Niektórym się wydaje że topowy napastnik wykończy wszystko
0
A gdyby tak kupić i wypożyczyć?
0
@damianex10 to prawda, ludzie są niesamowicie agresywni w swoich poglądach i wygląda to jak kult. Zamiast zgodzić się w jakichś aspektach z jednym kandydatem, w innych się nie zgodzić to atakują się i obrażają
5
@Encore według mnie niepodpisując pokazuje że nie jest uległy. Nie przyszedł tam w roli uległej
5
@4Fabregas4 wstaw Ferrana w pierwszym składzie w każdym meczu i nie będzie miał takich liczb jak Robert
0
Liczę że po przepracowaniu całego okresu przygotowawczego Wojtek będzie w topowej formie. Grał dobrze, ale ilość sprokurowanych rzutów karnych przeraża. A też mógłby czas wybronić coś niemożliwego
0
Inigo z Cubarsim na odwrót
0
Jak wygrają o 21 30 z Espanyolem to o 17 zbiorą się i pójdą świętować. Rozumiem że o 17 w piątek?
3
Oczywiście że Robert. Ferrana mozna dac na skrzydło
1
@Stinger_ z Balem jest taka różnica, że mial po prostu kontuzje. U Neymara była mowa o złym prowadzeniu się
2
@Danny Gaucho dokladnie, wrzuca ktoś takie nagranie i aż ciężko to brać na poważnie