trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Arden wystarczyło oglądać wtedy Barcelone żeby wiedzieć co on chce od Valverde. Wszyscy chcieli go zwolnić
0
@ShawnC a np z Atletico w lidze bodajże zawalił gola. Młody jest, jeszcze się nagra
1
@Murazor pchany ale nie w złym znaczeniu. Po prostu fajnie jakby Lewy na starość zdobył. To jak z Vinim i Bellinghamem. Obaj mogli wybrać ale pchany był Vini do wygranej i o Judzie ucichło
3
@MesQueUnClub96 niestety do złotej piłki będzie pchany Raphinha, ewentualnie Pedri. Chyba że Lewy się odpali w Lidze mistrzów i strzeli ważne gole
0
@kanver_ po co, skoro z ławki jest dużo lepszy?
6
Nie wiem co w głowach mają krytycy lewego
0
@FCB24 zobacz sobie innych napastników. Zobacz na Raphinhe i Yamala ile zmarnowali. Każdy marnuje ale nie każdy strzela tyle co Robert, zwłaszcza ważnych bramek
6
Niesamowite, że Lewy prawie co mecz zamyka mordy hejterom, a w kolejnym meczu te same komentarze o zdejmowaniu Roberta w przerwie. LaBamba jest jedyna w swoim rodzaju
2
Bez Roberta bysmy byli daleko daleko w tyle za Realem. Tyle ważnych goli strzelił
1
@Comentateiro z tak słabą Brazylią to bez połowy składy by wygrali
2
@BorzyKrzys dla mnie głupotą jest przyczepianie się do tego. Każdy kibic moze wybrać tamto miejsce, a to że jest drogie to inna kwestia. Powinien udawać że go nie stać?
0
@Kgorecki2500 Karol bezpartyjny
2
Czemu ci Holendrzy wszyscy tacy sami?
0
@LatajacyHolender pewnie odnowienie już nie będzie az tak tanie jak aktualny kontrakt
0
@Lionel_Messi10 fabrizio Romano podaje że wypada ze składu
12
Bywa ważnym elementem maszyny Flicka? Ile razy otwierał wynik spotkania? Ile razy dawał nam punkty? Jest kluczowy
1
Najważniejszy moment meczu to szybkie strzelenie na 2:1. Robert podłączył zespół do tlenu
1
@norbi77 i jak, dobrze że został na boisku?
0
@PeterMaro dokładnie, a siedzi jeden z drugim przed telewizorem i mowią że nie wykorzystał sytuacji to jest tragiczny
0
I gdzie są ci którzy po pierwszej połowie chcieli ściągać Roberta z boiska???
11
I kto teraz skrytykuje pana Roberta? Gol kontaktowy, jak zawsze otwiera dla nas strzelanie, interwencję w obronie, walka, wygrane pojedynki, świetny mecz
0
Robert dzisiaj świetny mecz!
0
Ale Pedri dzisiaj slabo
0
Przecież chcieliście zdejmować Roberta? Jak to?
0
@Luciferrrro wiadomo że tak. Ludzie są tak cięci na Roberta. Poza okazją grał dobrze
0
@filipo2002 przecież w dzisiejszym meczu dobrze technicznie, podaje, przytrzymuje piłkę
1
Robert poza sytuacją dzisiaj bardzo dobrze
2
@norbi77 nie strzelił jednej okazji a poza tym bardzo dobrze. O co chodzi
3
@Bulbazaur17 zawsze tak jest, potem pamięta się zwycięzcę. Gdyby Francja wygrała z Argentyną w karnych, nikt nie analizowałby ze do 78 minuty nie istnieli
1
Psg wygrywa lige mistrzów i Dembele zgarnia złotą piłkę?