5

@Arden wystarczyło oglądać wtedy Barcelone żeby wiedzieć co on chce od Valverde. Wszyscy chcieli go zwolnić

0

@ShawnC a np z Atletico w lidze bodajże zawalił gola. Młody jest, jeszcze się nagra

1

@Murazor pchany ale nie w złym znaczeniu. Po prostu fajnie jakby Lewy na starość zdobył. To jak z Vinim i Bellinghamem. Obaj mogli wybrać ale pchany był Vini do wygranej i o Judzie ucichło

3

@MesQueUnClub96 niestety do złotej piłki będzie pchany Raphinha, ewentualnie Pedri. Chyba że Lewy się odpali w Lidze mistrzów i strzeli ważne gole

0

@kanver_ po co, skoro z ławki jest dużo lepszy?

6

Nie wiem co w głowach mają krytycy lewego

0

@FCB24 zobacz sobie innych napastników. Zobacz na Raphinhe i Yamala ile zmarnowali. Każdy marnuje ale nie każdy strzela tyle co Robert, zwłaszcza ważnych bramek

6

Niesamowite, że Lewy prawie co mecz zamyka mordy hejterom, a w kolejnym meczu te same komentarze o zdejmowaniu Roberta w przerwie. LaBamba jest jedyna w swoim rodzaju

2

Bez Roberta bysmy byli daleko daleko w tyle za Realem. Tyle ważnych goli strzelił

1

@Comentateiro z tak słabą Brazylią to bez połowy składy by wygrali

2

@BorzyKrzys dla mnie głupotą jest przyczepianie się do tego. Każdy kibic moze wybrać tamto miejsce, a to że jest drogie to inna kwestia. Powinien udawać że go nie stać?

0

@Kgorecki2500 Karol bezpartyjny

2

Czemu ci Holendrzy wszyscy tacy sami?

0

@LatajacyHolender pewnie odnowienie już nie będzie az tak tanie jak aktualny kontrakt

0

@Lionel_Messi10 fabrizio Romano podaje że wypada ze składu

12

Bywa ważnym elementem maszyny Flicka? Ile razy otwierał wynik spotkania? Ile razy dawał nam punkty? Jest kluczowy

1

Najważniejszy moment meczu to szybkie strzelenie na 2:1. Robert podłączył zespół do tlenu

1

@norbi77 i jak, dobrze że został na boisku?

0

@PeterMaro dokładnie, a siedzi jeden z drugim przed telewizorem i mowią że nie wykorzystał sytuacji to jest tragiczny

0

I gdzie są ci którzy po pierwszej połowie chcieli ściągać Roberta z boiska???

11

I kto teraz skrytykuje pana Roberta? Gol kontaktowy, jak zawsze otwiera dla nas strzelanie, interwencję w obronie, walka, wygrane pojedynki, świetny mecz

0

Robert dzisiaj świetny mecz!

0

Ale Pedri dzisiaj slabo

0

Przecież chcieliście zdejmować Roberta? Jak to?

0

@Luciferrrro wiadomo że tak. Ludzie są tak cięci na Roberta. Poza okazją grał dobrze

0

@filipo2002 przecież w dzisiejszym meczu dobrze technicznie, podaje, przytrzymuje piłkę

1

Robert poza sytuacją dzisiaj bardzo dobrze

2

@norbi77 nie strzelił jednej okazji a poza tym bardzo dobrze. O co chodzi

3

@Bulbazaur17 zawsze tak jest, potem pamięta się zwycięzcę. Gdyby Francja wygrała z Argentyną w karnych, nikt nie analizowałby ze do 78 minuty nie istnieli

1

Psg wygrywa lige mistrzów i Dembele zgarnia złotą piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?