trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
A gdyby wcześniej go ogarnęli to nie moglibyśmy też tego uniknąć?
0
Czemu nie, na lewe skrzydło nie ma nikogo więc lepszy on niż nikt zwłaszcza jeśli to wypożyczenie
0
@robsesh przecież miała problem a zarejestrowaliśmy go tylko dlatego że wyrejestrowany został Christensen a w pierwszych kolejkach Olmo nie grał.
2
@BulaKG przecież Simon identycznie jak Wojtek. Kilka dobrych interwencji, kilka niepewnych wyjść, kilka wybić pod nogi rywala
1
Szkoda ze tego nie wyjął
0
@tbas nie wylosowal tylko gra tak jak zawsze ostatnio
2
Ile razy można psuć 100% sytuacje
0
Co by było gdyby Robert miał taką sytuację
6
@Faro jest Olmo to dużo powiedziane
1
@Mitch_Atleta zarabiał za dużo ale to jego praca. Jak ma możliwość i wie że jest najlepszy to chce zarabiać najwięcej
2
Najgorsze że klub milczy a Flick musi rozmawiać z dziennikarzami
1
Sprzedać Olmo, kupić Nico
0
@MesQueUnClub96 pewnie nie obejrzał ale słyszał że dobry xd
2
A już ostatnio wszyscy chcieli go do pierwszego składu bo mu wpadły 3 piłki do bramki
0
@Donnie_Darko ale ja oglądałem mecz z Bayernem i po prostu widziałem że Messi po prostu nie gra na 100%. Stworzył jakieś sytuację ale w porównaniu do mundialu przepaść
8
Przykro się czyta te komentarze. Gość ladowal gola z golem, wszyscy go już do złotej piłki chcieli pchać, teraz kilka gorszych meczów i już odsyłany na emeryturę. Casado podarował gola Atletico, Raphinha marnował okazje i dał kontrę na 1:2 ale wszystkiemu winny jest Lewy
2
Tak się Lewemu dostaje po wczorajszym meczu bo nie trafił sytuacji przy której i tak był pewnie spalony. A Raphinha za marnowanie mnóstwa okazji pod płaszczykiem ochronnym
1
@Donnie_Darko ale trzeba przyznać że po mundialu już grał srednio. Mecze bodajże z Bayernem mocno przeciętne, a gdy kibic Psg ocenił poziom zaangażowania na mundialu, a w klubie mógł się zdenerwować
0
Olmo zawsze wybiera najtrudniejsze rozwiązania
0
Balde potrafi więcej niż biec z piłką do przodu?
0
Ależ przyjął to Robert
0
Weźcie tego Olmo
0
@SinMistico tak było i to dzięki Ter Stegenowi. Grając z Peną nie ma na to szans
1
@Katalończyk 99 co z tego że tyłem skoro to techniczny nakazał go wyrzucić
0
Nie było ręki olmo przed golem?
0
Zawsze jak dobrze idzie to ktoś musi odwalić
1
@Comentateiro według mnie nie zagra. Skończy po eliminacjach
0
Pechowe wejście? Wejście głupie i bezmyślne. Za samo wbiegnięcie w niego powinien być karny
1
@ViscaelBarca2007 i coz ten Xavi miał z tego ulepić
7
Ale ten sędzia jest tragiczny