11

A gdyby wcześniej go ogarnęli to nie moglibyśmy też tego uniknąć?

0

Czemu nie, na lewe skrzydło nie ma nikogo więc lepszy on niż nikt zwłaszcza jeśli to wypożyczenie

0

@robsesh przecież miała problem a zarejestrowaliśmy go tylko dlatego że wyrejestrowany został Christensen a w pierwszych kolejkach Olmo nie grał.

2

@BulaKG przecież Simon identycznie jak Wojtek. Kilka dobrych interwencji, kilka niepewnych wyjść, kilka wybić pod nogi rywala

1

Szkoda ze tego nie wyjął

0

@tbas nie wylosowal tylko gra tak jak zawsze ostatnio

2

Ile razy można psuć 100% sytuacje

0

Co by było gdyby Robert miał taką sytuację

6

@Faro jest Olmo to dużo powiedziane

1

@Mitch_Atleta zarabiał za dużo ale to jego praca. Jak ma możliwość i wie że jest najlepszy to chce zarabiać najwięcej

2

Najgorsze że klub milczy a Flick musi rozmawiać z dziennikarzami

1

Sprzedać Olmo, kupić Nico

0

@MesQueUnClub96 pewnie nie obejrzał ale słyszał że dobry xd

2

A już ostatnio wszyscy chcieli go do pierwszego składu bo mu wpadły 3 piłki do bramki

0

@Donnie_Darko ale ja oglądałem mecz z Bayernem i po prostu widziałem że Messi po prostu nie gra na 100%. Stworzył jakieś sytuację ale w porównaniu do mundialu przepaść

8

Przykro się czyta te komentarze. Gość ladowal gola z golem, wszyscy go już do złotej piłki chcieli pchać, teraz kilka gorszych meczów i już odsyłany na emeryturę. Casado podarował gola Atletico, Raphinha marnował okazje i dał kontrę na 1:2 ale wszystkiemu winny jest Lewy

2

Tak się Lewemu dostaje po wczorajszym meczu bo nie trafił sytuacji przy której i tak był pewnie spalony. A Raphinha za marnowanie mnóstwa okazji pod płaszczykiem ochronnym

1

@Donnie_Darko ale trzeba przyznać że po mundialu już grał srednio. Mecze bodajże z Bayernem mocno przeciętne, a gdy kibic Psg ocenił poziom zaangażowania na mundialu, a w klubie mógł się zdenerwować

0

Olmo zawsze wybiera najtrudniejsze rozwiązania

0

Balde potrafi więcej niż biec z piłką do przodu?

0

Ależ przyjął to Robert

0

Weźcie tego Olmo

0

@SinMistico tak było i to dzięki Ter Stegenowi. Grając z Peną nie ma na to szans

1

@Katalończyk 99 co z tego że tyłem skoro to techniczny nakazał go wyrzucić

0

Nie było ręki olmo przed golem?

0

Zawsze jak dobrze idzie to ktoś musi odwalić

1

@Comentateiro według mnie nie zagra. Skończy po eliminacjach

0

Pechowe wejście? Wejście głupie i bezmyślne. Za samo wbiegnięcie w niego powinien być karny

1

@ViscaelBarca2007 i coz ten Xavi miał z tego ulepić

7

Ale ten sędzia jest tragiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?