1

@betonito to prawda. I trochę za dużo tego. Cały czas schodzi do środka i strzela w bramkarza

4

Jeśli dostaniemy kogoś z pary Brest - Monaco to będzie najłatwiejsza drabinka jaką można sobie wymarzyć. Półfinał to obowiązek

0

@adamek20151 inaczej niż świetnie nie da się ocenić

0

@capoN gdzie te setki? Jedna Roberta a tak to co

0

@Gibbon_FCB oj nie mów hop. Na naszą grę w defensywie psg mogłoby być zabójcze

2

Chyba lepiej być 2. Pierwszy wpada na psg/benfica

0

Szkoda, może Robert by coś wrzucił i podkręcił wynik bramkowy

0

Tak teraz Robert tragiczny a przed chwilą zrobił nam pierwszego gola. Jesteście jak chorągiewki

1

Aj szkoda. Mógł być 10 gol

2

Potem krytycy mówią że Robert tylko dostawia nogę. Tutaj nie ma gola ani asysty, a tak naprawdę jego podanie było najważniejsze w tej akcji

0

Yamal mógłby czasem podać. Miał Roberta

0

Ale nasi dzisiaj niedokładni. Pedri już któraś słaba piłka

0

Nie zahaczył go tam Kounde?

0

@Kengo w la lidze barcelona zapomniała jak strzelić gole Leganes czy Las Palmas?

26

@MesQueUnClub96 no gość się tak nie nadaje po prostu

4

Na pół roku czemu nie. Aubamayang też miał być niewypałem i problematycznym piłkarzem a wyszlo super

0

Ale Yamal ostatnio gra pod siebie i dużo gestykuluje

0

Teraz będą zachwyty nad Ferranem bo dobrze zagra raz na pół roku

0

To flick zaskoczył! Bardzo dobrze. Musi łapać rytm

2

@norbi77 też tak mi się wydaje. Dostał dobrą kasę, więc póki ma pierwszy skład to będzie zadowolony

0

Odstawienie go byłoby nie w stylu Flicka

3

@majkel02 ale jaki w tym sukces Flicka? Ferran nie gra nic innego, czego nie grałby za Xaviego. Zwykle przeciętny ale piłka go szuka i czasem dołoży gola lub asystę

0

@Kengo uwielbiam to porównywanie suchych liczb

0

Ile ten yamal może schodzić na lewą nogę i strzelać lekko z daleka?

1

Po co on to robi, jakby na siłę chcial się wykazać

1

Nie no Wojtek nie niszcz sobie końcówki kariery

3

Barcelona szybciej by zagrała rożny i już karnego by nie było

0

@krol211 ta kompilacja jest bardzo manipulująca. Połowa okazji to pechowe słupki, dobre obrony bramkarza czy np sytuacja z Valencią, gdzie w ostatniej chwili obrońca lub bramkarz zmienili tor lotu piłki. W dodatku większość tych okazji nie przełożyła się na stratę punktów, w przeciwieństwie np do setek Raphinhi

0

@MesQueUnClub_87 dokladnie. Olmo na 9 fajnie funkcjonował, ale gralismy przeciwko otwarcie grającemu Betisowi, a w dodatku swoich okazji nie wykończył

1

Nie ma co się oburzać. Jak przychodził to każdy, razem z zarządem wiedział że będzie tak to wyglądać. Nie ma co się dziwić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?