trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@betonito to prawda. I trochę za dużo tego. Cały czas schodzi do środka i strzela w bramkarza
4
Jeśli dostaniemy kogoś z pary Brest - Monaco to będzie najłatwiejsza drabinka jaką można sobie wymarzyć. Półfinał to obowiązek
0
@adamek20151 inaczej niż świetnie nie da się ocenić
0
@capoN gdzie te setki? Jedna Roberta a tak to co
0
@Gibbon_FCB oj nie mów hop. Na naszą grę w defensywie psg mogłoby być zabójcze
2
Chyba lepiej być 2. Pierwszy wpada na psg/benfica
0
Szkoda, może Robert by coś wrzucił i podkręcił wynik bramkowy
0
Tak teraz Robert tragiczny a przed chwilą zrobił nam pierwszego gola. Jesteście jak chorągiewki
1
Aj szkoda. Mógł być 10 gol
2
Potem krytycy mówią że Robert tylko dostawia nogę. Tutaj nie ma gola ani asysty, a tak naprawdę jego podanie było najważniejsze w tej akcji
0
Yamal mógłby czasem podać. Miał Roberta
0
Ale nasi dzisiaj niedokładni. Pedri już któraś słaba piłka
0
Nie zahaczył go tam Kounde?
0
@Kengo w la lidze barcelona zapomniała jak strzelić gole Leganes czy Las Palmas?
26
@MesQueUnClub96 no gość się tak nie nadaje po prostu
4
Na pół roku czemu nie. Aubamayang też miał być niewypałem i problematycznym piłkarzem a wyszlo super
0
Ale Yamal ostatnio gra pod siebie i dużo gestykuluje
0
Teraz będą zachwyty nad Ferranem bo dobrze zagra raz na pół roku
0
To flick zaskoczył! Bardzo dobrze. Musi łapać rytm
2
@norbi77 też tak mi się wydaje. Dostał dobrą kasę, więc póki ma pierwszy skład to będzie zadowolony
0
Odstawienie go byłoby nie w stylu Flicka
3
@majkel02 ale jaki w tym sukces Flicka? Ferran nie gra nic innego, czego nie grałby za Xaviego. Zwykle przeciętny ale piłka go szuka i czasem dołoży gola lub asystę
0
@Kengo uwielbiam to porównywanie suchych liczb
0
Ile ten yamal może schodzić na lewą nogę i strzelać lekko z daleka?
1
Po co on to robi, jakby na siłę chcial się wykazać
1
Nie no Wojtek nie niszcz sobie końcówki kariery
3
Barcelona szybciej by zagrała rożny i już karnego by nie było
0
@krol211 ta kompilacja jest bardzo manipulująca. Połowa okazji to pechowe słupki, dobre obrony bramkarza czy np sytuacja z Valencią, gdzie w ostatniej chwili obrońca lub bramkarz zmienili tor lotu piłki. W dodatku większość tych okazji nie przełożyła się na stratę punktów, w przeciwieństwie np do setek Raphinhi
0
@MesQueUnClub_87 dokladnie. Olmo na 9 fajnie funkcjonował, ale gralismy przeciwko otwarcie grającemu Betisowi, a w dodatku swoich okazji nie wykończył
1
Nie ma co się oburzać. Jak przychodził to każdy, razem z zarządem wiedział że będzie tak to wyglądać. Nie ma co się dziwić