trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłka jest rozrywką więc czemu nie chcieć powrotu najlepszego piłkarza w historii? Nie wiem jak wpłynęłoby to na zespół, ale oby wrocil!
1
@OskP kontrkandydatów brak. Są zbyt słabi i zbyt mało przebojowi
5
Ależ z Carlo hipokryta. Dotychczas gadka była że Real nie mówi o sędziach ;)
0
@Jakchcesz bo bramkarz trafił w piłkę?
0
Klasyczny Raphinha ostatnimi czasy
2
Zamiast po długim delikatnie to wali na krótki
2
Spalony tego co wyblokował Inigo. Będzie afera
0
@MisterGuardiola nie no przecież Ćwiąkala mówił że to jest karny. A na niekorzyść Realu jednak były kontrowersje jak karny na Vinim po zderzeniu udami. Co prawda czerwoną dałbym Camavindze a Jude'owi żółtko
0
@ViscaelBarca2007 jakoś nie lubię u Pepa tego zastępowania piłkarza 1 do 1. Wypadł Rodri i dlatego City gra tragicznie? Nie jest możliwe żeby to tylko od tego zależało a tak to Pep obrazuje
1
@kamiVeB co to by była za historia jakby takie Bilbao wygrało lige
0
Ale świetna obrona bramkarza
0
Jak oni stracili tam piłkę?
1
Całe city stoi w miejscu. Najlepiej ktoś porównał że grają jak Barca Setiena
1
@daniel32778 co z tego? To że trochę starszy a dobry to ma być niedoceniony?
0
@barteq wydaje mi się że Casado jest lepszy na jednej mecze a De Jong który ostatnio dobrze gra na inne
6
Pewnie to fake, ale mimo wszystko mam nadzieję że żaden pilkarz tak nie myśli.
0
Olmo podał a ci ze spalony
0
@Sinirsey co takiego? Jak w piłkę to zawsze czysto tak?
8
Niesamowici są ludzie którzy piszą że przecież trafił w piłkę. I potem się wypowiadają o piłce i myślą że się znają
1
@kiper09 bo prawie złamał mu nogę?
2
Dla mnie czerwona, wejście na złamanie nogi
0
@wawrzyn1 dlaczego jestem?
4
Jestem pierwszy raz na Bernabeu i przyznam że robi wrażenie w środku. A dźwięk się niesie niesamowicie a jest dopiero garstka kibiców
0
Tak jakoś nie przepadam za tym Ferranem. Zwykle na bardzo średni, głupie decyzje, ale czasem coś strzeli. I jeszcze w kółko gadanie o tym rekinie. Przeciętny pilkarz
0
Wie ktoś gdzie kupić bilety na jutrzejszy mecz Realu z Atletico? Jakaś sprawdzona strona która odsprzedaje bilety? Chciałem na viagogo ale ma złe oceny
0
Dzisiaj Gerrard Martin w pierwszym
0
Ile można tego słuchać. Widać że Peña nie jest po prostu topowym bramkarzem i nigdy nie będzie. Żeby zostać zmienionym nie trzeba popełniać błędów tylko się wyróżniać, pokazywać, pewność. Jeśli jest ktoś lepszy to nie musi robić błędu za błędem żeby być zmienionym. Trzeba dążyć do jak najlepszej wersji, a z Peñą na bramce nie wyobrażam sobie wygrania np ligi mistrzów
0
Lewy po raz 7 w sezonie otworzył wynik meczu. A i tak znajdą się krytycy, niesamowite
0
No przecież już placila przez wiele lat ale odeszli od tego. O co chodzi
4
@Mitch_Atleta też tak uważam. Nasza obrona miewa różne dni i mogłyby być problemy z psg