1

@adi7adi8 Real podobny jak Barcelona za Setiena

2

@Lewangoooolsky @dziku77 panowie, to nie krytyka. Po prostu szokujące, a dla pana Roberta szacunek za skuteczność

5

Ostatnie pytanie to chyba nawiązanie do cierpienia graczy Realu :)

7

Gole w lidze mistrzów:
- Robert Lewandowski: 105
- Luis Suarez: 27

Kurtyna.

0

7 celnych podań i dwa gole. Niesamowite

20

Fajnie jakby strzelił kluczowe gole w polfinale/finale i powalczył o złotą piłkę

1

@Marcelinho99 niesamowite że przez tyle lat mieliśmy takich trenerów na ławce. Xavi, Koeman, Setien, Valverde. Żaden nie powinien tu trenować

2

@Firestone jednak lepiej bronili i przechodzenie ataku też było dużo lepsze

27

Spójrzcie na Kane'a. Każdy napastnik marnuje okazje, Kane, Erling i inni. Niektórzy oczekują że 36 letni Robert strzeli wszystko

0

Ale łatwo się wychodzi spod pressingu realu

0

Niesamowite, ale gole

2

Cala drużyna na linii bramkowej to nic nie wpadnie

0

@Lewangoooolsky tak tak, jak zawsze a potem strzelą dwie w pięć minut

1

@GTBTP pewnie chodzi o to jak często wyglądają skrzydłowi w obecnych czasach. Nie są w stanie przedryblować jednego zawodnika. Tylko podchodzą i zagranie do tyłu

0

Wow, ale rotacja

0

Real jak zawsze, ze słabymi gra slabo, przyjdzie liga mistrzów i dojdą do finału

5

@Wossi61FCB nie ma szans że Yamal nie zagra. Zagrał z Betisem a tu nie zagrałby w ćwierćfinale ligi mistrzów?

5

Haha, laporta to żart. Przyfarciło mu się

0

@FcPortoFan1999 straszne to było, byli nakręceni

12

@Andrzej_Majonez jaka nagonka? Krytyka bo ostatnio przegina

3

Yamal i Balde narazie fatalnie

1

@PatrykBarca bardziej postrzegam to jako temat oceny myślenia i moralności kandydata

0

Byłem na stadionie i nic takiego nie słyszałem. Chyba że od sektora kibiców Barcy

41

Z poziomu stadionu, to jak yamal mija łatwo graczy jest niesamowite. Tak samo to jak pedriemu nie da się zabrać piłki

0

Czy był ktoś na meczach wyjazdowych Barcelony? Czy dzisiaj mozna bez problemu isc w koszulce Barcy na mecz z Atletico, czy lepiej odpuścić i iść neutralnie

3

Powinna być czerwona

0

Trzeba przyznać że Vini ładnie

0

@norbi77 różnica jest taka że Robert bez większych emocji skomentował sytuacje. Ronaldo machał, krzyczał i to w dodatku gdy kolega miał świetną okazję. Tu uważasz że Balde dobrze wybrał samemu kończąc akcje?

0

@mvnBasten mi się wydaje że bardziej przez nieskuteczność Raphinhi i Yamala :)

1

Są jakieś statystyki ile punktów dały nam gole Lewego, ile razy otwierał wynik spotkania, strzelał na remis itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?