trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 Real podobny jak Barcelona za Setiena
2
@Lewangoooolsky @dziku77 panowie, to nie krytyka. Po prostu szokujące, a dla pana Roberta szacunek za skuteczność
5
Ostatnie pytanie to chyba nawiązanie do cierpienia graczy Realu :)
7
Gole w lidze mistrzów:
- Robert Lewandowski: 105
- Luis Suarez: 27
Kurtyna.
0
7 celnych podań i dwa gole. Niesamowite
20
Fajnie jakby strzelił kluczowe gole w polfinale/finale i powalczył o złotą piłkę
1
@Marcelinho99 niesamowite że przez tyle lat mieliśmy takich trenerów na ławce. Xavi, Koeman, Setien, Valverde. Żaden nie powinien tu trenować
2
@Firestone jednak lepiej bronili i przechodzenie ataku też było dużo lepsze
27
Spójrzcie na Kane'a. Każdy napastnik marnuje okazje, Kane, Erling i inni. Niektórzy oczekują że 36 letni Robert strzeli wszystko
0
Ale łatwo się wychodzi spod pressingu realu
0
Niesamowite, ale gole
2
Cala drużyna na linii bramkowej to nic nie wpadnie
0
@Lewangoooolsky tak tak, jak zawsze a potem strzelą dwie w pięć minut
1
@GTBTP pewnie chodzi o to jak często wyglądają skrzydłowi w obecnych czasach. Nie są w stanie przedryblować jednego zawodnika. Tylko podchodzą i zagranie do tyłu
0
Wow, ale rotacja
0
Real jak zawsze, ze słabymi gra slabo, przyjdzie liga mistrzów i dojdą do finału
5
@Wossi61FCB nie ma szans że Yamal nie zagra. Zagrał z Betisem a tu nie zagrałby w ćwierćfinale ligi mistrzów?
5
Haha, laporta to żart. Przyfarciło mu się
0
@FcPortoFan1999 straszne to było, byli nakręceni
12
@Andrzej_Majonez jaka nagonka? Krytyka bo ostatnio przegina
3
Yamal i Balde narazie fatalnie
1
@PatrykBarca bardziej postrzegam to jako temat oceny myślenia i moralności kandydata
0
Byłem na stadionie i nic takiego nie słyszałem. Chyba że od sektora kibiców Barcy
41
Z poziomu stadionu, to jak yamal mija łatwo graczy jest niesamowite. Tak samo to jak pedriemu nie da się zabrać piłki
0
Czy był ktoś na meczach wyjazdowych Barcelony? Czy dzisiaj mozna bez problemu isc w koszulce Barcy na mecz z Atletico, czy lepiej odpuścić i iść neutralnie
3
Powinna być czerwona
0
Trzeba przyznać że Vini ładnie
0
@norbi77 różnica jest taka że Robert bez większych emocji skomentował sytuacje. Ronaldo machał, krzyczał i to w dodatku gdy kolega miał świetną okazję. Tu uważasz że Balde dobrze wybrał samemu kończąc akcje?
0
@mvnBasten mi się wydaje że bardziej przez nieskuteczność Raphinhi i Yamala :)
1
Są jakieś statystyki ile punktów dały nam gole Lewego, ile razy otwierał wynik spotkania, strzelał na remis itp