0

@mientusek1407 aktualnie nie mamy gorszych, bo Flick ich tak zbudował. Rok temu de Jong, Rapha, Ferran się nie nadawali. Yamal byl duzo gorszy. Na obronie gra Martin z Ericiem. Wszystko zasługa trenera

1

Wie ktoś jak może wyglądać feta po mistrzostwie? Raczej będzie po zakończeniu ligi, jakiś przejazd autokarem?

0

Wiadomo kiedy można spodziewać się fety mistrzowskiej?

0

A już tu wszyscy pisali że przegraliśmy sezon. Niesamowite

1

Yamal chyba nie lubi Erica

3

@KrychaFCB smyrnął go moze leciutko

3

Yamal daje tu nura po prostu. Głupia strata

1

@kuz no byl na spalonym ale Cubarsi mu podał

2

@Ramon_Villaverde haha zawalił lige mistrzow? I to robert odpowiada za transfery?

1

Cubarsi ostatnio fatalnie. Dwumecz z Interem bardzo słaby i teraz to

3

Cubarsi podał do mbappe i to ma być spalony?

0

Co to jest, Boże święty

3

Gdybyśmy mieli lewe skrzydło, to można by robić wiatrak na Lucasie

0

@Deathwing112 biejat wyjaśniała to na instagramie. Większość posłów na komisjach

9

@norbi77 mnie bardziej dziwią teksty o genialnym Inzaghim. Cały dwumecz zupełnie nie pod kontrolą i wypuszczanie prowadzenia

0

@krisubarca też mnie zastanawiało to. Bezgraniczne zaufanie do varu

18

Szkoda Wojtka. Na pewno marzył o wygraniu LM i wszystko jak krew w piach

0

@Kamilrl to nie błąd Marciniaka a Varu wtedy.

0

@osa91 najwiekszy błąd to zrobił z przerwaniem akcji Interowi kończąc

0

@clyde gdzie nas przekręcił? Martin nie był faulowany, ręki też nie było. Co byś chciał?

0

@Pawci023x tutaj bez przesady z Cubarsim. Karny niepotrzebny, a przy golu na 4 3 też źle

0

@Aqualitek którego strzału?

0

Brakuje temu zespołowi agresji, brudnej gry. Wszyscy bez kartek a nikt nie sfauluje, nie wykopnie pilki, nie zagra chamsko w końcówce. Potem to wychodzi. A czas doliczony rozegrany tragicznie. Zamiast trzymać piłkę to dalej atakowali

0

Przegrana po mnóstwie błędów

1

Szkoda, ale grając tak w obronie nie można wygrać

0

Dawać Araujo w pole karne

2

Czemu zamiast araujo nie wszedł Christensen

0

@Derean tak dźwięk zacina

0

@Aqualitek no może dać cos ekstra ale tutaj nawet nie było gdzie

0

@A4ron gdzie jego błąd?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?