trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mientusek1407 aktualnie nie mamy gorszych, bo Flick ich tak zbudował. Rok temu de Jong, Rapha, Ferran się nie nadawali. Yamal byl duzo gorszy. Na obronie gra Martin z Ericiem. Wszystko zasługa trenera
1
Wie ktoś jak może wyglądać feta po mistrzostwie? Raczej będzie po zakończeniu ligi, jakiś przejazd autokarem?
0
Wiadomo kiedy można spodziewać się fety mistrzowskiej?
0
A już tu wszyscy pisali że przegraliśmy sezon. Niesamowite
1
Yamal chyba nie lubi Erica
3
@KrychaFCB smyrnął go moze leciutko
3
Yamal daje tu nura po prostu. Głupia strata
1
@kuz no byl na spalonym ale Cubarsi mu podał
2
@Ramon_Villaverde haha zawalił lige mistrzow? I to robert odpowiada za transfery?
1
Cubarsi ostatnio fatalnie. Dwumecz z Interem bardzo słaby i teraz to
3
Cubarsi podał do mbappe i to ma być spalony?
0
Co to jest, Boże święty
3
Gdybyśmy mieli lewe skrzydło, to można by robić wiatrak na Lucasie
0
@Deathwing112 biejat wyjaśniała to na instagramie. Większość posłów na komisjach
9
@norbi77 mnie bardziej dziwią teksty o genialnym Inzaghim. Cały dwumecz zupełnie nie pod kontrolą i wypuszczanie prowadzenia
0
@krisubarca też mnie zastanawiało to. Bezgraniczne zaufanie do varu
18
Szkoda Wojtka. Na pewno marzył o wygraniu LM i wszystko jak krew w piach
0
@Kamilrl to nie błąd Marciniaka a Varu wtedy.
0
@osa91 najwiekszy błąd to zrobił z przerwaniem akcji Interowi kończąc
0
@clyde gdzie nas przekręcił? Martin nie był faulowany, ręki też nie było. Co byś chciał?
0
@Pawci023x tutaj bez przesady z Cubarsim. Karny niepotrzebny, a przy golu na 4 3 też źle
0
@Aqualitek którego strzału?
0
Brakuje temu zespołowi agresji, brudnej gry. Wszyscy bez kartek a nikt nie sfauluje, nie wykopnie pilki, nie zagra chamsko w końcówce. Potem to wychodzi. A czas doliczony rozegrany tragicznie. Zamiast trzymać piłkę to dalej atakowali
0
Przegrana po mnóstwie błędów
1
Szkoda, ale grając tak w obronie nie można wygrać
0
Dawać Araujo w pole karne
2
Czemu zamiast araujo nie wszedł Christensen
0
@Derean tak dźwięk zacina
0
@Aqualitek no może dać cos ekstra ale tutaj nawet nie było gdzie
0
@A4ron gdzie jego błąd?