2

@ViscaelBarca2007 tak ale wydaje się że taki piłkarz jak Messi nie grający w żadnym finale Ligi Mistrzów od 2015 roku to troche niefajnie wygląda

0

@Quetro drugą część sezonu mial mniej spektakularną niż pierwszą i dlatego. A yamal za to wystrzelił z formą i go przyćmił

1

Robert przyjmuje tak jak Rapha przed chwilą i jest pojazd na la Rambli

0

Kto lepszy w tym meczu? Robert czy Julian?

0

@Ptasior czemu fatalna. Poza karnym dobrze, nie irytuje jak zwykle

0

@Ogorinho1974 dzisiaj nie gra źle, zgrywa piłki, pressuje, pokazuje do gry

0

xG 2.27 a mamy 1 bramkę. Oni 0.31 i też jedna...

0

@ja8215 a to wiek wplywa na strzelanie karnych? Poza karnym nie gra źle

0

Cos ostatnio Robert coraz gorzej te karne

0

Joan nie zawsze będzie ratował, no cóż

1

Nie bedzie spalonego

1

@buglikos kiedyś u nas był naprawde świetny. Potem zjazd

0

Super że Olmo ława

0

@FCBparasiempre ile bramek miał na tamten moment Ronaldo w LM?

0

@FCB24 nie wybronił nic niesamowitego, ale też nie zawalił. Często bramkarz jest postawiony sam na sam

1

@Encore hmm, czy Oblak aż tak wysoko

5

Niektóre komentarze pod tym postem są absurdalne. Mówienie "gdzie minuta ciszy dla mężczyzn" albo "żeby do własnego gniazda robić, po co takie artykuły". Niesamowite

0

@unic jak można pisać takie komentarze. No tak, o swoich źle mówić nie możemy, niezależnie co robią. Normalnie jak w polityce

2

@Marcelinho132 wolę żeby zamykał :) piękna asysta

0

Yamal i Olmo do zmiany

0

Ale uczucie. Camp Nou wykrzykujące nazwisko Roberta. Piękne

0

Robert laduj to w bramke

1

Hansi by go ustawił. Messi najwięcej skoków pressingowych w zespole

0

@bayo42 szkoda że Olmo w formie widzimy 3 razy w sezonie

4

@Starrk a potem będzie opowiadał, że nie rozumie czemu Trzaskowski nie idzie w marszu, bo w marszu może iść każdy patriota. A potem tylko polityczne transparenty i obrażanie

5

@Peeck nigdy mnie nie przekona. Raz na jakiś czas zagra super mecz, ale za chwile zagra 3 słabe

0

Cudowne by to było. Ale wydaje mi się, że Leo już sie nie chce

1

To ten słaby Robert co ma odejść po sezonie?

1

Mogło byc 2 0, jest 1 1

1

Co to jest za granie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?