trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaelBarca2007 tak ale wydaje się że taki piłkarz jak Messi nie grający w żadnym finale Ligi Mistrzów od 2015 roku to troche niefajnie wygląda
0
@Quetro drugą część sezonu mial mniej spektakularną niż pierwszą i dlatego. A yamal za to wystrzelił z formą i go przyćmił
1
Robert przyjmuje tak jak Rapha przed chwilą i jest pojazd na la Rambli
0
Kto lepszy w tym meczu? Robert czy Julian?
0
@Ptasior czemu fatalna. Poza karnym dobrze, nie irytuje jak zwykle
0
@Ogorinho1974 dzisiaj nie gra źle, zgrywa piłki, pressuje, pokazuje do gry
0
xG 2.27 a mamy 1 bramkę. Oni 0.31 i też jedna...
0
@ja8215 a to wiek wplywa na strzelanie karnych? Poza karnym nie gra źle
0
Cos ostatnio Robert coraz gorzej te karne
0
Joan nie zawsze będzie ratował, no cóż
1
Nie bedzie spalonego
1
@buglikos kiedyś u nas był naprawde świetny. Potem zjazd
0
Super że Olmo ława
0
@FCBparasiempre ile bramek miał na tamten moment Ronaldo w LM?
0
@FCB24 nie wybronił nic niesamowitego, ale też nie zawalił. Często bramkarz jest postawiony sam na sam
1
@Encore hmm, czy Oblak aż tak wysoko
5
Niektóre komentarze pod tym postem są absurdalne. Mówienie "gdzie minuta ciszy dla mężczyzn" albo "żeby do własnego gniazda robić, po co takie artykuły". Niesamowite
0
@unic jak można pisać takie komentarze. No tak, o swoich źle mówić nie możemy, niezależnie co robią. Normalnie jak w polityce
2
@Marcelinho132 wolę żeby zamykał :) piękna asysta
0
Yamal i Olmo do zmiany
0
Ale uczucie. Camp Nou wykrzykujące nazwisko Roberta. Piękne
0
Robert laduj to w bramke
1
Hansi by go ustawił. Messi najwięcej skoków pressingowych w zespole
0
@bayo42 szkoda że Olmo w formie widzimy 3 razy w sezonie
4
@Starrk a potem będzie opowiadał, że nie rozumie czemu Trzaskowski nie idzie w marszu, bo w marszu może iść każdy patriota. A potem tylko polityczne transparenty i obrażanie
5
@Peeck nigdy mnie nie przekona. Raz na jakiś czas zagra super mecz, ale za chwile zagra 3 słabe
0
Cudowne by to było. Ale wydaje mi się, że Leo już sie nie chce
1
To ten słaby Robert co ma odejść po sezonie?
1
Mogło byc 2 0, jest 1 1
1
Co to jest za granie XD