0

No ta ręka z tylu dziwnie ułożona

1

A tam, na prawej martwi tak samo :)

1

Ciasno w top 8, będzie ciężko

0

Ale zagrali. Fermin super

1

Musiał fałszem strzelać, zamiast normalnie

0

@Frimpong w sezonie z mundialem rozumiem, ale pozniej niesamowicie mu wciskali

1

@Hasszz a eksperci z Rambli byli innego zdania :)

2

@Kasy nie chodzi o chwalenie a o konkretne ustawienie. Obie drużyny wyglądają dojrzale w obronie. U nas jest chaos

1

Real ładnie broni głęboko, nie zostawia miejsca. U nas takiej sytuacji nie ma nigdy. Jak bronimy nisko to wszystko przechodzi jak przez sito

1

@draxidox ja akurat nie rozumiem jednej rzeczy, z perspektywy jednych i drugich, ci którzy atakują Rymanowskiego to lewaki i silniczki, a ci którzy bronią to skarjni prawicowcy. Tak jest w wielu sprawach. Całkowita polaryzacja. Naprawdę nie można skrytykować Rymanowskiego za brak kontrowania nienaukowych tez i nie być uznanym za lewaka lub kogoś kto uwielbia wyżej pokazane dziennikarki?

1

"Będziemy dalej tak grać" - oby nie

10

Według mnie fajnie Yamal podkręcił atmosferę. Brakuje tego co było kiedyś, tej rywalizacji, wbijania szpileczek, awantur na boisku. Teraz jest zbyt grzecznie

3

Każdy wiedział jak to się skonczy więc nie ma się co dziwić

1

Nie wiem tylko po co gramy tak uparcie. Pressing z Psg nie wychodził to stańmy niską linią obrony. A u nas niezależnie co się dzieje to zawsze gramy to samo

0

Brawo Olmo! Cudowny pilkarz

3

@tbas kounde dla mnie znowu zaspany. Jeden błąd prawie doprowadził do remisu

0

Dziś Robert na 2:1 i daje nam 3 punkty. Ostatnio też kluczowy gol na 2:1. A niektorzy powiedzą że stary i słaby

0

Zdarza się. Haaland, Kane czy Alvarez tez czasem nie strzelą setki

5

No cóż, zawsze szkoda kontuzji. Ale obecność Wojtka w bramce cieszy

0

To pora żeby Wojtek sprokurował rzut karny :)

1

@mrboom nie tylko w tym meczu Lautaro byl tragiczny

2

Cudownie się go oglądało. Nawet u schyłku w Barcelonie, gdzie czasem nie nadążał i robił babole, świetnie bylo oglądać tak inteligentnego piłkarza

0

@Encore nie no polski sernik na 1 miejscu to absurd. Idealny baskijski w hiszpanii jest cudowny

0

Da sie gdzieś tą Argentynę obejrzeć?

0

Skład w zasadzie słabszy niz w zeszłym sezonie. Fiasko transferu Nico, odejście Inigom. Dobrze że udało sie z Garcią

16

Karne to niech wykonuje Robercik

2

@TaughtMule cudowny transfer :)

0

Jak mozna tu nie podać...

0

Ale tragiczne straty pilki przez Majorke

0

@MaziFCB a nie uderza go w twarz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?