trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ta ręka z tylu dziwnie ułożona
1
A tam, na prawej martwi tak samo :)
1
Ciasno w top 8, będzie ciężko
0
Ale zagrali. Fermin super
1
Musiał fałszem strzelać, zamiast normalnie
0
@Frimpong w sezonie z mundialem rozumiem, ale pozniej niesamowicie mu wciskali
1
@Hasszz a eksperci z Rambli byli innego zdania :)
2
@Kasy nie chodzi o chwalenie a o konkretne ustawienie. Obie drużyny wyglądają dojrzale w obronie. U nas jest chaos
1
Real ładnie broni głęboko, nie zostawia miejsca. U nas takiej sytuacji nie ma nigdy. Jak bronimy nisko to wszystko przechodzi jak przez sito
1
@draxidox ja akurat nie rozumiem jednej rzeczy, z perspektywy jednych i drugich, ci którzy atakują Rymanowskiego to lewaki i silniczki, a ci którzy bronią to skarjni prawicowcy. Tak jest w wielu sprawach. Całkowita polaryzacja. Naprawdę nie można skrytykować Rymanowskiego za brak kontrowania nienaukowych tez i nie być uznanym za lewaka lub kogoś kto uwielbia wyżej pokazane dziennikarki?
1
"Będziemy dalej tak grać" - oby nie
10
Według mnie fajnie Yamal podkręcił atmosferę. Brakuje tego co było kiedyś, tej rywalizacji, wbijania szpileczek, awantur na boisku. Teraz jest zbyt grzecznie
3
Każdy wiedział jak to się skonczy więc nie ma się co dziwić
1
Nie wiem tylko po co gramy tak uparcie. Pressing z Psg nie wychodził to stańmy niską linią obrony. A u nas niezależnie co się dzieje to zawsze gramy to samo
0
Brawo Olmo! Cudowny pilkarz
3
@tbas kounde dla mnie znowu zaspany. Jeden błąd prawie doprowadził do remisu
0
Dziś Robert na 2:1 i daje nam 3 punkty. Ostatnio też kluczowy gol na 2:1. A niektorzy powiedzą że stary i słaby
0
Zdarza się. Haaland, Kane czy Alvarez tez czasem nie strzelą setki
5
No cóż, zawsze szkoda kontuzji. Ale obecność Wojtka w bramce cieszy
0
To pora żeby Wojtek sprokurował rzut karny :)
1
@mrboom nie tylko w tym meczu Lautaro byl tragiczny
2
Cudownie się go oglądało. Nawet u schyłku w Barcelonie, gdzie czasem nie nadążał i robił babole, świetnie bylo oglądać tak inteligentnego piłkarza
0
@Encore nie no polski sernik na 1 miejscu to absurd. Idealny baskijski w hiszpanii jest cudowny
0
Da sie gdzieś tą Argentynę obejrzeć?
0
Skład w zasadzie słabszy niz w zeszłym sezonie. Fiasko transferu Nico, odejście Inigom. Dobrze że udało sie z Garcią
16
Karne to niech wykonuje Robercik
2
@TaughtMule cudowny transfer :)
0
Jak mozna tu nie podać...
0
Ale tragiczne straty pilki przez Majorke
0
@MaziFCB a nie uderza go w twarz?