trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O co wam chodzi z tym Marciniakiem
0
@Kleps0n sam wbiegł w rywala
1
To musi być gol..
2
Jazda panowie! Wszystko jest możliwe!
0
Oczywisty karny
0
Będzie karny. Niepotrzebnie ryzyko
0
Ależ ryzykowne wejście
0
@mekston liczby robi, ale z samej gry duzo gorzej. Mnóstwo strat i zero zagrożenia
2
Oni są fizycznie za słabi. Ferrari, Olmo przepychani jak młodzicy
4
Żeby yamal mial wykończenie to będzie genialny
1
Ależ dzisiaj Olmo Raphinha źle grają. Same zle decyzje. Olmo boi się kopnąć
0
@Pomimo27 iniesta i busi nigdy nie zostali stłamszeni w meczu?
0
Wspaniale straty w środku. Olmo dramat. Pedri też slabo
1
Raphinha póki co bardzo proste straty
1
Karne i Szczęsny broni i zostaje bohaterem? Biorę w ciemno
3
No i super, świetny sędzia
0
Oni mają jakiś kompleks? Może i by nie grał, ale może obecny zespół nie wychodziłby przerażony na rewanż z Liverpoolem i nie dostałby 4 0
0
@D10SLEO niesamowite na jakim poziomie energii gość jest przez cały mecz
0
Cudowny zespół!
0
Pytanie czy sędzia nie zawaha się podjąć jakiejś decyzji, wiedząc jaką presję ma na sobie
0
@BrzydkiAS tak oczywiście, jak popełnisz błąd w pracy to mam nadzieje że też bedziesz dostawał życzenia śmierci czy twoja rodzina będzie prześladowana. gratuluję podejścia. To tylko piłka nożna
0
Dokladnie, to jest chore jak wiele osób nie widzi że sędzia jest człowiekiem takim jak każdy. Że obraża mu rodzinę, wpływa na psychikę, niszczy człowieka. Hejt jest ogromny. Nie tylko w Hiszpanii ale na całym świecie, np w niższych ligach w Polsce itp
0
@kondzix2115 na żywo? Jaki koszt biletu?
2
Yamal wygląda jak dzieciak który gra pod edity na tiktoku
3
Za takie coś powinien być zjazd do bazy. Sam na sam i robi jakieś triki
0
Brak Lewego też będzie się odbijał na obronie stałych fragmentów. Mnóstwo razy wybijał piłki po rożnych czy wolnych
1
@Trojanek23 ale przecież wszyscy mieli wątpliwości co do jego zdrowia, mówiąc że zagra 50% meczów i tak to wygląda
3
Fajny test od Flicka dla piłkarzy. Denerwujecie się? To pokażcie mi że warto na was stawiać
1
Zasłużenie. Jak można grać taki antyfutbol jak Athletic
0
Z trybun tragiczny mecz. Nudy straszne