trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean to prawda. Zepsuł akcje sam na sam a potem wywalone. Stał sobie
0
Po co Eric, po co ryzykować
0
Weźcie tego Yamala. Gość gra sam i psuje wszystko
1
Zawsze na misji a potem gra przeciętnie
5
A dlaczego mialby się zgodzić? Dostał kontrakt to chce pieniądze jak w kontrakcie.
2
Świetny pilkarz. Niesamowicie dobre liczby robi, ma strzał, umie się urwać, kiwnąć, dograć. Perełka
7
@PuszkinFan wydawał się dobrym wyborem. Jego Betis grał typowo barcelońską piłkę, a Valverde został zwolniony za brzydką grę
0
Dzisiaj intensywność jak z zeszłego sezonu! Świetnie grają
0
Robercik znów ławka. Ciekawe czy niedługo zacznie się denerwować
0
A to pewne że gra Joan?
0
Nie widzę powodu by miał się Flickowi nie podobać. Gramy bardzo ofensywnie, Cancelo ma drybling, dośrodkowanie, strzał. Na pewno w ataku będzie lepszy niż Balde dobiegający do końcowej i dogrywający do nikogo.
4
@arturek831 nic nie daje a 9 goli w lidze strzelił. Ciekawe
0
@Aragorn33 a w sumie czy to dla niego poświęcenie? Nie tak że Al Hilal zapłaci mu resztę pensji?
2
Uwielbiam klub, fajny, ofensywny pilkarz. Jak będzie za słaby to nie będzie grał. Zwłaszcza na ligę się przyda. Jak u nas grał pomógł zdobyć sporo punktów bramkami i asystami.
0
@dzefrej234 kazdy wie jaki jest. Może się przydać. Może na wahadło albo skrzydło?
0
Z bardzo małą pensją i kontraktem na pół roku czemu nie
13
@Roobo akurat drogi alkohol to jest dobro Polaków
0
Dawaj Robert do milanu
0
@Who_you_mam ale to nie powinno byc karnego?
0
Raz takie wejscie jak teraz Martina jest faulem raz nie. Czym się to różni od czerwonej kartki dla Araujo z PSG?
3
@ViscaelBarca2007 tutaj zawsze tak jest. Tak samo z Robertem. I wyobrażenia że jakby był tam Haland czy Alvarez to każda pilka by wpadała. Ludzie zapominają ile psuł u nas taki Suarez
0
@Dari0G to że gość dotyka piłkę lecącą w górę jedynie końcówką buta. Jak miał ją zagrać w dół w kierunku bramki
3
@Roobo dla ludzi tutaj każda piłka blisko bramki powinna wpadać
3
Trudne do skończenia, jedynie dziubnął końcówką buta
1
@Pin0chet najfajniej jakby przeszedł do Milanu
4
@rk jak w każdym meczu :D
1
Wreszcie ktoś umie w pole karne wrzucić
0
Co tu sie wyprawia??
3
@blakkudium niesamowite że tacy ludzie normalnie funkcjonują w społeczeństwie. Zwierzęta
0
@D10SLEO jak jest za co to roastują