0

@Derean to prawda. Zepsuł akcje sam na sam a potem wywalone. Stał sobie

0

Po co Eric, po co ryzykować

0

Weźcie tego Yamala. Gość gra sam i psuje wszystko

1

Zawsze na misji a potem gra przeciętnie

5

A dlaczego mialby się zgodzić? Dostał kontrakt to chce pieniądze jak w kontrakcie.

2

Świetny pilkarz. Niesamowicie dobre liczby robi, ma strzał, umie się urwać, kiwnąć, dograć. Perełka

7

@PuszkinFan wydawał się dobrym wyborem. Jego Betis grał typowo barcelońską piłkę, a Valverde został zwolniony za brzydką grę

0

Dzisiaj intensywność jak z zeszłego sezonu! Świetnie grają

0

Robercik znów ławka. Ciekawe czy niedługo zacznie się denerwować

0

A to pewne że gra Joan?

0

Nie widzę powodu by miał się Flickowi nie podobać. Gramy bardzo ofensywnie, Cancelo ma drybling, dośrodkowanie, strzał. Na pewno w ataku będzie lepszy niż Balde dobiegający do końcowej i dogrywający do nikogo.

4

@arturek831 nic nie daje a 9 goli w lidze strzelił. Ciekawe

0

@Aragorn33 a w sumie czy to dla niego poświęcenie? Nie tak że Al Hilal zapłaci mu resztę pensji?

2

Uwielbiam klub, fajny, ofensywny pilkarz. Jak będzie za słaby to nie będzie grał. Zwłaszcza na ligę się przyda. Jak u nas grał pomógł zdobyć sporo punktów bramkami i asystami.

0

@dzefrej234 kazdy wie jaki jest. Może się przydać. Może na wahadło albo skrzydło?

0

Z bardzo małą pensją i kontraktem na pół roku czemu nie

13

@Roobo akurat drogi alkohol to jest dobro Polaków

0

Dawaj Robert do milanu

0

@Who_you_mam ale to nie powinno byc karnego?

0

Raz takie wejscie jak teraz Martina jest faulem raz nie. Czym się to różni od czerwonej kartki dla Araujo z PSG?

3

@ViscaelBarca2007 tutaj zawsze tak jest. Tak samo z Robertem. I wyobrażenia że jakby był tam Haland czy Alvarez to każda pilka by wpadała. Ludzie zapominają ile psuł u nas taki Suarez

0

@Dari0G to że gość dotyka piłkę lecącą w górę jedynie końcówką buta. Jak miał ją zagrać w dół w kierunku bramki

3

@Roobo dla ludzi tutaj każda piłka blisko bramki powinna wpadać

3

Trudne do skończenia, jedynie dziubnął końcówką buta

1

@Pin0chet najfajniej jakby przeszedł do Milanu

4

@rk jak w każdym meczu :D

1

Wreszcie ktoś umie w pole karne wrzucić

0

Co tu sie wyprawia??

3

@blakkudium niesamowite że tacy ludzie normalnie funkcjonują w społeczeństwie. Zwierzęta

0

@D10SLEO jak jest za co to roastują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?