0

Wbijcie cos!!!!

0

Koszmarnie raphinha w tym meczu

4

Szybki gol i będzie gorąco. Albo jakiś wylew w obronie i koniec wiary :D

1

@Vincent0712 przecież Balde na ławie

25

@Damian11 powinni jeszcze bez Rudigera ale cóż

0

Lewy ze złamanym oczodołem w meczu z Villareal? Kiedy niby to sie stało?

7

Jak Barcelona może mieć gorszy wynik z praw telewizyjnych niż takie Atletico???

2

Akurat może to być na plus dla Realu. Ostatnio Mbappe w ogóle się nie rusza na boisku

7

Ten diament polega na tym że po prostu gra i się nie łamie i to jest wielki sukces - sam fakt gry

1

@michal26 zobacz sobie jak ten mur w rzeczywistości wygląda, bo w opowieściach jest super, a prawdziwy wyglada dosc komicznie

2

@MarshallLAW największą jego zaletą jest strzał z dystansu. W akcjach sam na sam był równie nieskuteczny lub nawet bardziej niż konkurenci. Juz prędzej bym dał Olmo na fałszywą 9

3

@sokot ja tak samo. To tylko klub piłkarski a nie polityka wpływająca na czyjekolwiek życie. Sport ma być rozrywką i Laporta idealnie się w to wpisuje

3

Ani on ani Ferran nie będą grali dobrze jak będą grali na przemian. Zero rytmu meczowego, niższa pewność siebie przez brak wyraźnego zaznaczenia kto jest pierwszym wyborem

2

@kanver_ to prawda. Żaden nie będzie w formie jak nie zagra więcej niż 2 meczów z rzędu

0

@ProMILs może Yamal go przekonał do innej wiary

0

@Tasde niby tak, ale mimo wszystko strzela ogromne ilości bramek. Porównaj sobie ilości bramek w LM Mbappe i np Suareza.

1

Ciężko patrzeć na takiego Yamala

9

Cancelo gra super mecz, to przestali grać lewą stroną i wszystko idzie przez słabego dzisiaj Lamine'a

0

@yoli ciekawe czego to kwestia. W jednym z wywiadówki brzmiał jakby trochę sobie poluzował - nie wszystko kręci się wokół pilki jak wcześniej

6

Jak się Cancelo bawi w tym meczu! Na takich rywali jest idealny

8

Ale Cancelo gra meczyk!

0

No i się zaczyna pokaz nieskuteczności

0

Dobra ta Osasuna. Zawsze ciężki rywal

1

No cóż, Osasuna stanęła

1

@Safrani teraz nagle sąd działa szybko bo o sprawie jest głośno

0

@esem91 no tak, wiec kazdy powinien być identyczny. Jeden zareaguje z luzem a inny inaczej

3

I co tu zrobić. Gość schował usta w koszulke, nie rozszyfrują tego

4

Nie zdziwiłoby mnie, jeśli ten Argentyńczyk by powiedział coś rasistowskiego. Ci Argentyńczycy często mają coś nie po kolei w glowie

0

@Arden wiadomo, tu mowię o tym meczu. A Barca musi być stabilniejsza

1

Real też potrafi być nieskuteczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?