trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wbijcie cos!!!!
0
Koszmarnie raphinha w tym meczu
4
Szybki gol i będzie gorąco. Albo jakiś wylew w obronie i koniec wiary :D
1
@Vincent0712 przecież Balde na ławie
25
@Damian11 powinni jeszcze bez Rudigera ale cóż
0
Lewy ze złamanym oczodołem w meczu z Villareal? Kiedy niby to sie stało?
7
Jak Barcelona może mieć gorszy wynik z praw telewizyjnych niż takie Atletico???
2
Akurat może to być na plus dla Realu. Ostatnio Mbappe w ogóle się nie rusza na boisku
7
Ten diament polega na tym że po prostu gra i się nie łamie i to jest wielki sukces - sam fakt gry
1
@michal26 zobacz sobie jak ten mur w rzeczywistości wygląda, bo w opowieściach jest super, a prawdziwy wyglada dosc komicznie
2
@MarshallLAW największą jego zaletą jest strzał z dystansu. W akcjach sam na sam był równie nieskuteczny lub nawet bardziej niż konkurenci. Juz prędzej bym dał Olmo na fałszywą 9
3
@sokot ja tak samo. To tylko klub piłkarski a nie polityka wpływająca na czyjekolwiek życie. Sport ma być rozrywką i Laporta idealnie się w to wpisuje
3
Ani on ani Ferran nie będą grali dobrze jak będą grali na przemian. Zero rytmu meczowego, niższa pewność siebie przez brak wyraźnego zaznaczenia kto jest pierwszym wyborem
2
@kanver_ to prawda. Żaden nie będzie w formie jak nie zagra więcej niż 2 meczów z rzędu
0
@ProMILs może Yamal go przekonał do innej wiary
0
@Tasde niby tak, ale mimo wszystko strzela ogromne ilości bramek. Porównaj sobie ilości bramek w LM Mbappe i np Suareza.
1
Ciężko patrzeć na takiego Yamala
9
Cancelo gra super mecz, to przestali grać lewą stroną i wszystko idzie przez słabego dzisiaj Lamine'a
0
@yoli ciekawe czego to kwestia. W jednym z wywiadówki brzmiał jakby trochę sobie poluzował - nie wszystko kręci się wokół pilki jak wcześniej
6
Jak się Cancelo bawi w tym meczu! Na takich rywali jest idealny
8
Ale Cancelo gra meczyk!
0
No i się zaczyna pokaz nieskuteczności
0
Dobra ta Osasuna. Zawsze ciężki rywal
1
No cóż, Osasuna stanęła
1
@Safrani teraz nagle sąd działa szybko bo o sprawie jest głośno
0
@esem91 no tak, wiec kazdy powinien być identyczny. Jeden zareaguje z luzem a inny inaczej
3
I co tu zrobić. Gość schował usta w koszulke, nie rozszyfrują tego
4
Nie zdziwiłoby mnie, jeśli ten Argentyńczyk by powiedział coś rasistowskiego. Ci Argentyńczycy często mają coś nie po kolei w glowie
0
@Arden wiadomo, tu mowię o tym meczu. A Barca musi być stabilniejsza
1
Real też potrafi być nieskuteczny