0

Pięknie sporting! Wielka Portugalia

0

A tamten to czemu nie wyskoczył?xd

0

Trudna sytuacja, pilkarz kopenhagi wbiega w tor ruchu strzelającej nogi Roberta

1

@mmaciass przecież prawie zawsze jest to jakiś indywidualny glupi blad

0

@Faro cieżko poukładać obronę grając bardzo wysoko. A na indywidualne błędy niewiele może poradzić

1

Yamal mógłby czasem wyjść na wolne pole, zawsze chce piłkę do nogi od Kounde

0

@Seledynowy może taka że jest póki co 20 minuta meczu

3

Co ten Raphinha. I teraz będą wszyscy pisać że okradł Roberta z asysty?

0

@SinMistico a co mają stać niski jak mają piłkę? Kounde klasycznie

1

Klasyczny Kounde. Dawać Cancelo, gorszy w obronie nie będzie

2

Ludzie, jaki judasz, ma okazję zarobić kasę, może ma obiecane granie a u nas przyspawany do ławki nawet z trzecioligowcem w pucharze

2

@grzechu1999 no tak, wiele mógł zrobić

5

@mordini123 to prawda. Ciekawe czy to kwestia pewnosci siebie, czy kombinowania z techniką. Widząc aktualnie Roberta przy karnym czuć niepewność

5

@Danny Gaucho niesamowite że Robert nie strzelił tylko 12 karnych

2

@Roobo mi się wydawało że w ostatnim strzelił ważną bramkę ale mogę się mylić :)

1

No jak takie wslizgi robią to niedziwne że mają tyle karnych

0

Niesamowity jest ten Villareal

0

Ale wylew obrońcy

0

Po co cytować tego człowieka

0

@LukaszFan no tak, Flick co mecz ma pogadankę z Lewym i go krytykuje. Oj ludzie

1

@Jakchcesz czyli typowy rashford

1

@Bernard777 jeszcze 22 potrzebujemy :)

2

Niektórym się wydaje że to fifa. Mocne wstrzelenie piłki w pole karne a Robert powinien to idealnie skleić? Dobrze że to skończył

0

@kanver_ to nie fifa że taką piłkę po prostu wbijasz. Bardzo mocne wstrzelenie w pole karne, niewygodne

0

No wreszcie ktoś piłeczkę Robertowi dał!

0

Czemu nie ma Cancelo?

3

Oby tego Rashforda nie wykupili chyba że prawie za darmo. Gość jest przeciętny a do tego leniwy. Jego wejscie w Superpucharze to koszmar, nawet nie chciało mu się biegać, a graliśmy w 10

0

@PatrykBarca też nie rozumiem. Jedynie mozna powiedzieć że piłkarze go źle traktowali, ale to też zadanie trenera zapanować nad szatnią

0

@Patinka353 ja kupowałem na oficjalnej rok temu na osasune i nie było problemu. Ale tutaj to derby i to na nowym camp nou

2

@Derean no Araujo z piłką jeszcze jest fatalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?