trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie sporting! Wielka Portugalia
0
A tamten to czemu nie wyskoczył?xd
0
Trudna sytuacja, pilkarz kopenhagi wbiega w tor ruchu strzelającej nogi Roberta
1
@mmaciass przecież prawie zawsze jest to jakiś indywidualny glupi blad
0
@Faro cieżko poukładać obronę grając bardzo wysoko. A na indywidualne błędy niewiele może poradzić
1
Yamal mógłby czasem wyjść na wolne pole, zawsze chce piłkę do nogi od Kounde
0
@Seledynowy może taka że jest póki co 20 minuta meczu
3
Co ten Raphinha. I teraz będą wszyscy pisać że okradł Roberta z asysty?
0
@SinMistico a co mają stać niski jak mają piłkę? Kounde klasycznie
1
Klasyczny Kounde. Dawać Cancelo, gorszy w obronie nie będzie
2
Ludzie, jaki judasz, ma okazję zarobić kasę, może ma obiecane granie a u nas przyspawany do ławki nawet z trzecioligowcem w pucharze
2
@grzechu1999 no tak, wiele mógł zrobić
5
@mordini123 to prawda. Ciekawe czy to kwestia pewnosci siebie, czy kombinowania z techniką. Widząc aktualnie Roberta przy karnym czuć niepewność
5
@Danny Gaucho niesamowite że Robert nie strzelił tylko 12 karnych
2
@Roobo mi się wydawało że w ostatnim strzelił ważną bramkę ale mogę się mylić :)
1
No jak takie wslizgi robią to niedziwne że mają tyle karnych
0
Niesamowity jest ten Villareal
0
Ale wylew obrońcy
0
Po co cytować tego człowieka
0
@LukaszFan no tak, Flick co mecz ma pogadankę z Lewym i go krytykuje. Oj ludzie
1
@Jakchcesz czyli typowy rashford
1
@Bernard777 jeszcze 22 potrzebujemy :)
2
Niektórym się wydaje że to fifa. Mocne wstrzelenie piłki w pole karne a Robert powinien to idealnie skleić? Dobrze że to skończył
0
@kanver_ to nie fifa że taką piłkę po prostu wbijasz. Bardzo mocne wstrzelenie w pole karne, niewygodne
0
No wreszcie ktoś piłeczkę Robertowi dał!
0
Czemu nie ma Cancelo?
3
Oby tego Rashforda nie wykupili chyba że prawie za darmo. Gość jest przeciętny a do tego leniwy. Jego wejscie w Superpucharze to koszmar, nawet nie chciało mu się biegać, a graliśmy w 10
0
@PatrykBarca też nie rozumiem. Jedynie mozna powiedzieć że piłkarze go źle traktowali, ale to też zadanie trenera zapanować nad szatnią
0
@Patinka353 ja kupowałem na oficjalnej rok temu na osasune i nie było problemu. Ale tutaj to derby i to na nowym camp nou
2
@Derean no Araujo z piłką jeszcze jest fatalny