0

Typowe bezjajeczne City

2

Donnarumma bał się piłki ręką dotknąć??

0

@Hindus co niby to City gra?

5

E tam. W takim meczu jak wczoraj czy na jego miejscu byłby haland, alvarez czy Suarez to nic by nie zmieniło

5

No właśnie dlatego patrzenie na algorytmy nie ma sensu

6

Dokladnie. Widać że zagrali pragmatycznie, nastawiając sie na obronę

0

I jaki sens mają oceny na Sofascore którymi wiele osób się kieruje? Według tego Raphinha dziś najlepszy ocena 7.4.

0

Wszystko zgodnie z planem

1

Co ten Araujo robi????

1

Flick się dostosował, mamy niższą linię, bronimy i też nie pasuje

6

Dla mnie dzisiaj najgorzej Rapha i Fermin

2

@Piotr,1985 może w meczu z Atletico latali jak szaleni odrobić 4 gole straty? Co mecz mają tak grać?

0

@Kozinho. Dokładnie. Trudny wyjazd. Pierwszy mecz z dwóch a niektórzy by tu chcieli 4 0 do przerwy

0

@PatrychoO raczej moglby być niewidoczny

0

@TR3YWAY chcesz żeby Ferran walczył z tymi gigantami? Lewy zgrywa glową, czasem dobrze rozegra i przydaje sie przy obronie roznych

5

Ale Raphinha gra meczycho

8

Niektórzy oczekują że kazdy mecz wygramy po 4:0. Gramy trudny wyjazd w Anglii, spokojnie

0

Ale Robercik podanie dał

0

@Tasde Flick byłby dla mnie dziełem Laporty, gdyby był w tym jakiś konkretny plan działania. Tuż przed zatrudnieniem Flick prosili Xaviego żeby został, w koncu jednak uznali że jednak nie i wzięli Flicka więc nie widzę w tym konkretnej strategii

1

@Kazragore no za Xaviego oni dopiero wchodzili do gry

0

@MesQueUnClub_87 spadł im z nieba tak dobry wybór i to że okazał się tak trafiony, ale w jaki sposób oni temu Flickowi pomogli? Jakie naprawdę dobre transfery zrobili

3

Nie rozumiem oburzenia wywiadem Xaviego. Co jakiś czas wszyscy krytykujemy tu laportę, a to za problemy z rejestracją Olmo, obiecywanie mieszczenia się w FFP, sprzedaż loży vip, szopkę z odejściem Xaviego, robienie kampani na Messim a potem brak jego powrotu i dużo innych. Z nieba mu spadł Flick i grupa utalentowanych nastolatków, ale co jest w aktualnej sytuacji rzeczywistym dziełem Laporty? W jaki konkretny sposób on się do tego przyczynił?

1

@maikeru dla mnie na lewej. Ma dobry strzał i wrzutki dokręcające się do bramki

0

No i nie ma się co dziwić że nie chciał zostać

7

Rasizm? Bardziej nazizm

0

Z Lewym od razu 8:0

9

Ależ ten Athletic zmizerniał

4

A taka była krytyka jak przychodził. Super transfer

0

Bez przesady Yamal

0

Szkoda że strzał Cancelo nie wpadł. Najlepsza okazja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?