trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowe bezjajeczne City
2
Donnarumma bał się piłki ręką dotknąć??
0
@Hindus co niby to City gra?
5
E tam. W takim meczu jak wczoraj czy na jego miejscu byłby haland, alvarez czy Suarez to nic by nie zmieniło
5
No właśnie dlatego patrzenie na algorytmy nie ma sensu
6
Dokladnie. Widać że zagrali pragmatycznie, nastawiając sie na obronę
0
I jaki sens mają oceny na Sofascore którymi wiele osób się kieruje? Według tego Raphinha dziś najlepszy ocena 7.4.
0
Wszystko zgodnie z planem
1
Co ten Araujo robi????
1
Flick się dostosował, mamy niższą linię, bronimy i też nie pasuje
6
Dla mnie dzisiaj najgorzej Rapha i Fermin
2
@Piotr,1985 może w meczu z Atletico latali jak szaleni odrobić 4 gole straty? Co mecz mają tak grać?
0
@Kozinho. Dokładnie. Trudny wyjazd. Pierwszy mecz z dwóch a niektórzy by tu chcieli 4 0 do przerwy
0
@PatrychoO raczej moglby być niewidoczny
0
@TR3YWAY chcesz żeby Ferran walczył z tymi gigantami? Lewy zgrywa glową, czasem dobrze rozegra i przydaje sie przy obronie roznych
5
Ale Raphinha gra meczycho
8
Niektórzy oczekują że kazdy mecz wygramy po 4:0. Gramy trudny wyjazd w Anglii, spokojnie
0
Ale Robercik podanie dał
0
@Tasde Flick byłby dla mnie dziełem Laporty, gdyby był w tym jakiś konkretny plan działania. Tuż przed zatrudnieniem Flick prosili Xaviego żeby został, w koncu jednak uznali że jednak nie i wzięli Flicka więc nie widzę w tym konkretnej strategii
1
@Kazragore no za Xaviego oni dopiero wchodzili do gry
0
@MesQueUnClub_87 spadł im z nieba tak dobry wybór i to że okazał się tak trafiony, ale w jaki sposób oni temu Flickowi pomogli? Jakie naprawdę dobre transfery zrobili
3
Nie rozumiem oburzenia wywiadem Xaviego. Co jakiś czas wszyscy krytykujemy tu laportę, a to za problemy z rejestracją Olmo, obiecywanie mieszczenia się w FFP, sprzedaż loży vip, szopkę z odejściem Xaviego, robienie kampani na Messim a potem brak jego powrotu i dużo innych. Z nieba mu spadł Flick i grupa utalentowanych nastolatków, ale co jest w aktualnej sytuacji rzeczywistym dziełem Laporty? W jaki konkretny sposób on się do tego przyczynił?
1
@maikeru dla mnie na lewej. Ma dobry strzał i wrzutki dokręcające się do bramki
0
No i nie ma się co dziwić że nie chciał zostać
7
Rasizm? Bardziej nazizm
0
Z Lewym od razu 8:0
9
Ależ ten Athletic zmizerniał
4
A taka była krytyka jak przychodził. Super transfer
0
Bez przesady Yamal
0
Szkoda że strzał Cancelo nie wpadł. Najlepsza okazja