0

@mekston a nie robi sobie wolnego przed reprezentacją?

0

Wiecie jak wygląda proces zwrotu pieniędzy za bilety? Zwrócą automatycznie czy trzeba się zgłosić? Kupione z oficjalnej strony Barcelony

35

Idealnie opisał powód pozostawienia Lewego na boisku. Ale oczywiście kibice na la rambli musieli się spłakać.

1

@pacior95 i tyle są warte te oceny

0

@Eto'o9 R10 spokojnie, potem się poprawił i powiedział że był ewidentny karny dla Betisu

1

@kuz ale czemu wątpić w decyzje Filcka?

2

Po to Lewy został na boisku, zobaczcie jak wygrywa gorne piłki

9

Nie da się czytać La Rambli w trakcie meczu. Mamy świetnego trenera, ale oczywiście kazda jego decyzja jest zła

1

@Kondziubarca rozumiem że Yamal się nie kopal po czole?

0

Niesamowite że Psg dalej bez gola

0

Hmm, czy to czerwona? Jednak Martinez wjeżdża tam wślizgiem pod stopę gracza Benfici. Zero premedytacji

3

Genialny mecz Wojtka. Wreszcie bedzie mial mecz wizytówkę

0

Ah Rapha, ale krytykę dostaje tu tylko Lewy

0

To psg by się po nas aktualnie przejechało

0

Pedri dzisiaj mnóstwo niepotrzebnych strat

1

Uwaga dla płaczków, Lewy zostaje bo ma zgrywać górne piłki, zastawić się, wybić głową przy różnych itp

2

Lewandowski nie strzeli jednej okazji - sprzedać! Niech idzie do Arabii

Raphinha i Yamal marnują mnóstwo w tym sezonie - obaj po złotą piłkę!

0

Ładna obrona bramkarza

1

Brawo Wojtek!!!

0

@cules100pro po prostu jest typem piłkarza którego Realowi teraz będzie brakować, czyli regulatora gry

0

@Tridente2015 różnicy jest śmiać się z kogoś a śmiać się z kimś

1

Ale świetnie to zrobił. To nie był taki przypadek

0

@Faro taki że od czerwca nie będzie już ich piłkarzem?

1

Nie no bez karnego za to

1

Dajcie już Roberta

1

Pięknie się ogląda druzyne z charakterem i taką energią. Biegają jak wściekli

3

Typowy ferran. Czasem przypadkiem mu coś wpadnie a tak to dramat

2

@kodi77 nie będzie co płakać. Dadzą 70 milionów i ok

0

NLM w przyszłym sezonie podstawowe trio. Neymar Lewy Messi

0

@Batys mozna kierować się sympatią, a czy za małe pieniądze nie mógłby jeszcze pograć? Zwłaszcza w meczach na autobusy by się przydał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?