trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston a nie robi sobie wolnego przed reprezentacją?
0
Wiecie jak wygląda proces zwrotu pieniędzy za bilety? Zwrócą automatycznie czy trzeba się zgłosić? Kupione z oficjalnej strony Barcelony
35
Idealnie opisał powód pozostawienia Lewego na boisku. Ale oczywiście kibice na la rambli musieli się spłakać.
1
@pacior95 i tyle są warte te oceny
0
@Eto'o9 R10 spokojnie, potem się poprawił i powiedział że był ewidentny karny dla Betisu
1
@kuz ale czemu wątpić w decyzje Filcka?
2
Po to Lewy został na boisku, zobaczcie jak wygrywa gorne piłki
9
Nie da się czytać La Rambli w trakcie meczu. Mamy świetnego trenera, ale oczywiście kazda jego decyzja jest zła
1
@Kondziubarca rozumiem że Yamal się nie kopal po czole?
0
Niesamowite że Psg dalej bez gola
0
Hmm, czy to czerwona? Jednak Martinez wjeżdża tam wślizgiem pod stopę gracza Benfici. Zero premedytacji
3
Genialny mecz Wojtka. Wreszcie bedzie mial mecz wizytówkę
0
Ah Rapha, ale krytykę dostaje tu tylko Lewy
0
To psg by się po nas aktualnie przejechało
0
Pedri dzisiaj mnóstwo niepotrzebnych strat
1
Uwaga dla płaczków, Lewy zostaje bo ma zgrywać górne piłki, zastawić się, wybić głową przy różnych itp
2
Lewandowski nie strzeli jednej okazji - sprzedać! Niech idzie do Arabii
Raphinha i Yamal marnują mnóstwo w tym sezonie - obaj po złotą piłkę!
0
Ładna obrona bramkarza
1
Brawo Wojtek!!!
0
@cules100pro po prostu jest typem piłkarza którego Realowi teraz będzie brakować, czyli regulatora gry
0
@Tridente2015 różnicy jest śmiać się z kogoś a śmiać się z kimś
1
Ale świetnie to zrobił. To nie był taki przypadek
0
@Faro taki że od czerwca nie będzie już ich piłkarzem?
1
Nie no bez karnego za to
1
Dajcie już Roberta
1
Pięknie się ogląda druzyne z charakterem i taką energią. Biegają jak wściekli
3
Typowy ferran. Czasem przypadkiem mu coś wpadnie a tak to dramat
2
@kodi77 nie będzie co płakać. Dadzą 70 milionów i ok
0
NLM w przyszłym sezonie podstawowe trio. Neymar Lewy Messi
0
@Batys mozna kierować się sympatią, a czy za małe pieniądze nie mógłby jeszcze pograć? Zwłaszcza w meczach na autobusy by się przydał.