trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ZwyklyKibicBarcy04 ferran to nie taki dzieciak
0
Hahahha nie wierze. Ferran
0
Sami świetni zawodnicy weszli na boisko
1
Co to za zmiany. Czemu Robert
1
I po co tego De Jonga wpuszczał
2
Wchodzi de jong i robi karnego, super
1
De Jong się nasluchał że gra miękko, to uznał ze wejdzie ostro
1
Nie no nie można tak wchodzić. To będzie karny
16
Gdy już się wszyscy oburzają poziomem Peñy, to on zawsze gra mecz życia
0
@Krzysztof1987 jak upadał w pierwszej połowie
1
@Faro co ma jedno do drugiego? Umie zagrać do przodu a przy dwóch kontrach zwolnił i dal do tyłu
3
Ależ pograli! Pięknie
1
Prawą nogą trzeba taką piłkę
0
@burixgm tak, działa
1
@michal26 Olmo ile zagrał? Połowę meczów? Narazie nie można na niego liczyć na dłuższą mete
1
Skuteczność leży totalnie. W pierwszych meczach sezonu wpadało wszystko, teraz nie wpada nic
0
U nas każda piłka za obronę to setka jak uniknąć spalonego
0
@Ar3Ter7 dzisiaj do Ferrana
2
Klasyczny Ferran
2
To jest różnica względem początku sezonu. Pierwsze mecze wygrywaliśmy w pierwszej połowie po 3-0. Tutaj są okazje ale znów piłkarze są nieskuteczni
1
@ali3gator to byłoby nie w stylu flicka
0
@ziomal88 od razu trolu. Nie mówię że nie jest dobry. Po prostu przy krótkiej kadrze istotne jest zrobienie innych transferów
0
@GeneralXavi szkoda że nie poszedl do lepszego klubu
0
@PW27 chyba mówił że nie może się doczekać powrotu i będzie wracał do formy
24
Czyli dokładnie to czego wszyscy się spodziewali. Nie ma się co dziwić, zarząd wiedział kogo kupuje. Po co zawodnik wokół którego nie można nic zbudować, bo gra raz na 3 mecze?
0
@arasz1819 czemu? Zwykly filmik, nic w nim specjalnego. Nawiązywał do obietnicy w trakcie kampanii, gdy powiedział, że sprzeda biurko, jako pokaz, że jest prezydentem wychodzącym do ludzi a nie siedzącym za biurkiem i w rzeczywistości naprawdę tak jest. Poprzednia pani prezydent nigdy do ludzi nie wychodziła i tylko siedziała w gabinecie. Taka symboliczna sprzedaż biurka
0
@norbi77 właśnie nie chodzi o winę bramkarza, tylko danie czegoś ekstra. Czy to jego wina? Nie. Ale czy możemy liczyć że w którymś meczu obroni coś co nam uratuje wynik?
0
Ten Olmo jest taki szklany że glowa mała
0
Już w poprzednich meczach było mnóstwo sytuacji gdzie ratowały nas 10 cm spalone. Teraz tego nie ma to ładują nam gole
0
@KamQiX niby niepewny ale gola z tej gry na przedpolu nie straciliśmy jeszcze. Jak myślę o Wojtku to przyznam że od razu przypomina się mecz z Senegalem