trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przede wszystkim po co Flick trzyma yamala przy 5:1?
0
@Safrani wydaje się bez sensu. Potem przeskok do liceum i brak przygotowania do osobnych przedmiotów
0
@cules100pro czasem można tak zagrać żeby ładnie wyjść spod pressingu. Ale to się dzieje za często. Ile razy tak już gral i było o włos od straty gola
1
Ludzie, przecież nikt mu tej oceny nie wystawił. Algorytm to wyliczył
2
Nie wiem po co te nerwy u kibiców. Porażka zawsze się zdarzy. Niestety w takim momencie ale trudno. To tylko pierwszy mecz grupowy
1
@Derean casillas też ma na minusie te statystyke
0
@Heros11 no proszę. Salah mnie zaskoczył. A Robert chyba więcej niż Suarez przez całą karierę?
0
@abram3k proszę tylko nie ferran...
1
@Kamiloza91 a nie mogą? Każdy wiedział że bierzemy piłkarza który przez pół sezonu będzie niedostępny. Pytanie czy warto go w takiej sytuacji kupować za grubą kasę
0
@Stagiryta ale akurat wtedy to Flick wolny nie był, tylko zmasakrował nas z Bayernem
0
@escarabajo a Messi kiedy ma wrócić po kontuzji
1
@wojopancer ferran albo de jong
0
@Kapitan hawk ale tylko 9 powołanych na kadry. Reszta odpocznie
3
Liczylem na jakies statystyki coś, a tu puste gadanie
0
Brać szybko jakiegoś Kante/Verattiego/Krychowiaka czy kogokolwiek bo kadra jest strasznie krótka
1
Genialne okienko w wykonaniu Deco i Laporty!
0
Tu akurat słusznie niestety. Ale Kounde dzisiaj dramat
0
Ale Kounde dramatyczny
0
Pięknie grają chłopaki! Olmo jakie wejście
1
Jak wy chcecie żeby Robert strzelił tak mocno wbitą piłkę która tuż przed nim zmienia tor lotu?
0
To nie wina Lewego. Bramkarz zmienił tor lotu
0
Przydałby się cancelo na lewej flance
0
@vangoor ale głupoty. Obejrzyj wszystkie mecze auby w Barcy i zobaczysz jak często nic nie grał
2
To co, dopiero dwa mecze za nami a Robercik już nam oba wygrał. Gdzie hejterzy?
9
Czyli co, Robert 3 punkty dał z Walencją, tutaj kolejne 3. Nieźle jak na skończonego napastnika
0
Karny będzie dla Bilbao
0
Aj blisko Robercik
0
Ale strzał... jak można tak wykańczać akcje
1
@Zoker każdy napastnik schodzi czasem do środka pograć nieco piłką
5
Ale ta ławka biednie wygląda