2

Przede wszystkim po co Flick trzyma yamala przy 5:1?

0

@Safrani wydaje się bez sensu. Potem przeskok do liceum i brak przygotowania do osobnych przedmiotów

0

@cules100pro czasem można tak zagrać żeby ładnie wyjść spod pressingu. Ale to się dzieje za często. Ile razy tak już gral i było o włos od straty gola

1

Ludzie, przecież nikt mu tej oceny nie wystawił. Algorytm to wyliczył

2

Nie wiem po co te nerwy u kibiców. Porażka zawsze się zdarzy. Niestety w takim momencie ale trudno. To tylko pierwszy mecz grupowy

1

@Derean casillas też ma na minusie te statystyke

0

@Heros11 no proszę. Salah mnie zaskoczył. A Robert chyba więcej niż Suarez przez całą karierę?

0

@abram3k proszę tylko nie ferran...

1

@Kamiloza91 a nie mogą? Każdy wiedział że bierzemy piłkarza który przez pół sezonu będzie niedostępny. Pytanie czy warto go w takiej sytuacji kupować za grubą kasę

0

@Stagiryta ale akurat wtedy to Flick wolny nie był, tylko zmasakrował nas z Bayernem

0

@escarabajo a Messi kiedy ma wrócić po kontuzji

1

@wojopancer ferran albo de jong

0

@Kapitan hawk ale tylko 9 powołanych na kadry. Reszta odpocznie

3

Liczylem na jakies statystyki coś, a tu puste gadanie

0

Brać szybko jakiegoś Kante/Verattiego/Krychowiaka czy kogokolwiek bo kadra jest strasznie krótka

1

Genialne okienko w wykonaniu Deco i Laporty!

0

Tu akurat słusznie niestety. Ale Kounde dzisiaj dramat

0

Ale Kounde dramatyczny

0

Pięknie grają chłopaki! Olmo jakie wejście

1

Jak wy chcecie żeby Robert strzelił tak mocno wbitą piłkę która tuż przed nim zmienia tor lotu?

0

To nie wina Lewego. Bramkarz zmienił tor lotu

0

Przydałby się cancelo na lewej flance

0

@vangoor ale głupoty. Obejrzyj wszystkie mecze auby w Barcy i zobaczysz jak często nic nie grał

2

To co, dopiero dwa mecze za nami a Robercik już nam oba wygrał. Gdzie hejterzy?

9

Czyli co, Robert 3 punkty dał z Walencją, tutaj kolejne 3. Nieźle jak na skończonego napastnika

0

Karny będzie dla Bilbao

0

Aj blisko Robercik

0

Ale strzał... jak można tak wykańczać akcje

1

@Zoker każdy napastnik schodzi czasem do środka pograć nieco piłką

5

Ale ta ławka biednie wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?