0

O co z tym Mbappe chodzi? Co powiedział?

0

@Alan_fcbfan no trzeba przyznać że charakter to ma ciezki

1

Próbuj z daleka Karolu..

2

@Herato Urbański, Zieliński, Zalewski?

0

Piątek za Bukse!!

0

Czerwona za coś takiego

0

A tego Szkota to co boli?

3

@AlphaNumeric nigdy nie rozumiem tego gadania. Tak samo tego że to nie reprezentacja Francji tylko Afryki. Ci ludzie urodzili się we Francji i są Francuzami

0

@Kgorecki2500 no dla konfederacji to się może srednio skończyć jak zacznie tam jakieś popisy

0

@Barcasub akurat teraz zagłosowałem za konfederacja, ale po prostu myśląc że jednocześnie wspieram postaci typu Grzegorz Braun to ciężko się ten głos oddaje. Gdyby nie byli tak kontrowersyjni w niektórych aspektach, bym bez problemu na nich głosował. Tak to w wyborach krajowych, na pewno nie zagłosuje na nich przez kwestie światopoglądowe

1

@Barcasub jak ktoś nie jest skrajnie prawicowy to ma problem na nich zagłosować. Glupio mi głosować na konfederacje patrząc co np mówią o homoseksualistach.

0

@FcPortoFan1999 na kanale zero Mazurek o tym nagrał. Wójt czy ktoś tako postawił

0

Joan Laporta powiedziałby inaczej

10

@Jakchcesz też tego nie rozumiem. Chcieliby tak naprawdę wysłać ludzi na śmierć, a tak jak na załączonym obrazku, to są ludzkie tragedie

2

@macio_944 Oj taki wywiad 2 godzinny z Tuskiem. Ale nie ma szans. Zbyt ryzykowne

1

Ile można słuchać o tych sędziach. Brakło szczęścia, były kontuzje, sędziowie przeszkodzili...

5

Po co wypożyczać jeśli byśmy mieli opłacać 70 procent pensji?

0

@JarekS kilka ważnych bramek strzelił, miał parę asyst. Na pewno daje więcej niż Ferran. Niech będzie jako uzupełnienie składu

0

@Aragorn33 no nieprzyjemny gość, ale według mnie zasługuje bardziej niż taki Bellingham

0

@norbi77 za gola i robienie największego zagrożenia

5

15 lig mistrzów. Szalone. Pomyśleć że Barcelona od 2015 nic nie wygrała, mając taki skład

0

@KrychaFCB nie wiem jak niektórzy mogą nie doceniać Polski. Najlepsze miejsce do życia

3

@aspr1me klopp lub pep za rok

5

@marcin62 to prawda. Nie powinno być przyzwolenia na pewne rzeczy. Hejt to nie wolność słowa jak niektórzy uważają.

0

To co laporta robi jest chore. Jak oni mają pracować. Destabilizowanie szatni, podawanie mediom pensji zawodników, tworzenie na nich presji odejścia

1

Ale jak to, przecież jest słaby, stary, drewniany itd

1

Przecież nawet jakby Yamal strzelił to nie znaczy że mielibyśmy z tego meczu 3 pkt a Real 0. I w każdym innym meczu tak samo

0

@Matt_i1992 wydaje mi się że wśród tyłu trenerów jednak mógł być trener który by go wykorzystał. Nie można wszystkim obarczać trenerów. Jeśli byłby topowy to grałby jak w Ajaxie

13

Messi na insta pogratulował kobietom wygrania ligi mistrzów!

0

@kigani pilkarz jak pilkarz. Nie pokazywał za chwilę a rządzi trener i on decyduje kto dostanie minuty. Na pewno piłkarzowi pomoże jak wyjdzie agent do mediów i będzie domagał się jego grania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?