trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O co z tym Mbappe chodzi? Co powiedział?
0
@Alan_fcbfan no trzeba przyznać że charakter to ma ciezki
1
Próbuj z daleka Karolu..
2
@Herato Urbański, Zieliński, Zalewski?
0
Piątek za Bukse!!
0
Czerwona za coś takiego
0
A tego Szkota to co boli?
3
@AlphaNumeric nigdy nie rozumiem tego gadania. Tak samo tego że to nie reprezentacja Francji tylko Afryki. Ci ludzie urodzili się we Francji i są Francuzami
0
@Kgorecki2500 no dla konfederacji to się może srednio skończyć jak zacznie tam jakieś popisy
0
@Barcasub akurat teraz zagłosowałem za konfederacja, ale po prostu myśląc że jednocześnie wspieram postaci typu Grzegorz Braun to ciężko się ten głos oddaje. Gdyby nie byli tak kontrowersyjni w niektórych aspektach, bym bez problemu na nich głosował. Tak to w wyborach krajowych, na pewno nie zagłosuje na nich przez kwestie światopoglądowe
1
@Barcasub jak ktoś nie jest skrajnie prawicowy to ma problem na nich zagłosować. Glupio mi głosować na konfederacje patrząc co np mówią o homoseksualistach.
0
@FcPortoFan1999 na kanale zero Mazurek o tym nagrał. Wójt czy ktoś tako postawił
0
Joan Laporta powiedziałby inaczej
10
@Jakchcesz też tego nie rozumiem. Chcieliby tak naprawdę wysłać ludzi na śmierć, a tak jak na załączonym obrazku, to są ludzkie tragedie
2
@macio_944 Oj taki wywiad 2 godzinny z Tuskiem. Ale nie ma szans. Zbyt ryzykowne
1
Ile można słuchać o tych sędziach. Brakło szczęścia, były kontuzje, sędziowie przeszkodzili...
5
Po co wypożyczać jeśli byśmy mieli opłacać 70 procent pensji?
0
@JarekS kilka ważnych bramek strzelił, miał parę asyst. Na pewno daje więcej niż Ferran. Niech będzie jako uzupełnienie składu
0
@Aragorn33 no nieprzyjemny gość, ale według mnie zasługuje bardziej niż taki Bellingham
0
@norbi77 za gola i robienie największego zagrożenia
5
15 lig mistrzów. Szalone. Pomyśleć że Barcelona od 2015 nic nie wygrała, mając taki skład
0
@KrychaFCB nie wiem jak niektórzy mogą nie doceniać Polski. Najlepsze miejsce do życia
3
@aspr1me klopp lub pep za rok
5
@marcin62 to prawda. Nie powinno być przyzwolenia na pewne rzeczy. Hejt to nie wolność słowa jak niektórzy uważają.
0
To co laporta robi jest chore. Jak oni mają pracować. Destabilizowanie szatni, podawanie mediom pensji zawodników, tworzenie na nich presji odejścia
1
Ale jak to, przecież jest słaby, stary, drewniany itd
1
Przecież nawet jakby Yamal strzelił to nie znaczy że mielibyśmy z tego meczu 3 pkt a Real 0. I w każdym innym meczu tak samo
0
@Matt_i1992 wydaje mi się że wśród tyłu trenerów jednak mógł być trener który by go wykorzystał. Nie można wszystkim obarczać trenerów. Jeśli byłby topowy to grałby jak w Ajaxie
13
Messi na insta pogratulował kobietom wygrania ligi mistrzów!
0
@kigani pilkarz jak pilkarz. Nie pokazywał za chwilę a rządzi trener i on decyduje kto dostanie minuty. Na pewno piłkarzowi pomoże jak wyjdzie agent do mediów i będzie domagał się jego grania