trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G zależy jak obrażał. Czy to było prześladowanie czy lekkie dogryzki
0
@FutureFCBarcelona a kogo innego można wybrać? Ja głosowałem na 3 drogę ale też nie są niesamowici
1
@Lucerfi oczywiście że tak. Przecież liga mistrzów byłaby największym sukcesem od 2015
0
@msbigd a Suarez który przez lata nie był w stanie strzelić na wyjeździe w lidze mistrzów był genialny?
1
@mekston fajnie by było jakby skreślany przez wszystkich dogonił tak wychwalanego Jude'a
0
@Salchent Oj tak, mógł jeszcze pograć na top poziomie
0
@Chada dzięki, chłopaki nie zawiedli ale odpowiedzi kreatywne
0
Znacie jakieś fajne miejscówki w Warszawie na spędzenie urodzin? Coś pokroju escape roomów, rzucanie siekierami, strzelnica itp
3
Dobry rzut rożny
0
@fc20barca barcelona i nie stracić bramki nie idzie w parze
2
@Pawel13sz szkoda że później z Juve bez szans
1
@HypeR jeśli Avengersi zawiodą to niezły będzie upadek Marvela
0
Za 100 baniek trzeba sprzed Frenkiego
1
To że Araujo gra to absurd. Mu strzela to kolano przy zwykłym wybiciu
0
Co za chlop. Z żółtą takie coś
0
Xavi jednak ma nosa
0
Boże Gundogan...
3
@Cule2013 można wyłączyć i zająć się czymś przyjemniejszym
3
@Encore dla mnie brazuca była super
0
@Arden cooo myślałem że to fejk XD
2
Musi być trener z topu. Od tego trzeba zacząć. Presją w Bologni, Realu Sociedad czy Gironie to przepaść. Ci trenerzy nie są doświadczeni na takim poziomie
0
@Serducho jak nie widział to po co się oburza?
0
@Gaz a nie są topowi? Robert wiekowy ale wiadomo że to top. Pomoc Gundo, Pedri, de Jong, Gavi top. Obrona świetna, większość klubów chciałaby Kounde, Araujo czy Balde. Cancelo wiadomo że top. Brakuje klasycznego pilota i skrzydeł. Yamal jeśli będzie się tak rozwijał może być świetny. Felix jest ok, reszta przeciętna, ale kadrę mamy mocną. Plus oczywiście genialny bramkarz
1
@P33ck pamiętam. Wtedy siadało się do meczu Barcy i widziało że będzie rozjazd
44
Szkoda ze tak to wyszło. To jednak legenda klubu. Oby mu się wiodło bo został wrzucony na zbyt głęboką wodę
3
Najlepszy jest ten Ferran. Zagrał jeden świetny mecz z Betisem, raz na pół roku mu wyszlo i już formą życia, najlepszy moment w karierze xd
0
@TR3YWAY ja nie jestem do niego przekonany. Czasem błyśnie i pokaze klasę ale sporo prostych błędów i bardzo wolny. Brak strzalow z daleka, no nie wiem, oczekiwalem wiecej
8
Akurat tutaj słusznie decyzja
1
@Azi ale szalone jak się pomyśli. Miał 8 lat jak to się działo. Jak ten czas leci
3
@adi7adi8 no może i tak, ale pewnego progu nie przeskoczą, tak to mieliby szanse