trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 a kto był trenerem gdy przychodzili Ferran czy Raphinia? On za to też ponosi odpowiedzialność, bo chcial tych transferów za grube miliony
3
Czerwona jak nic ale nie w Ameryce
2
Jakie wyższe obroty jak gość jest po prostu średniakiem, w dodatku ze słabym mentalem
1
@Veysel nie wiem jak można było dać za niego 70 baniek
1
Dramat Gavi, jak można tego nie strzelić
0
@maroon czemu trzymasz kciuki za Greenwooda
0
@FCKubanczyk89 prey, mega mnie wciągnęła ta gra
1
@Popitek12 nie no, Tusk tak się jąkał
1
Bedzie spalony ferrana
1
Roberto zamknął usta
1
Jak można winic sztab za kontuzje kolana po zderzeniu. Niektórzy już nieźle odklejeni
10
No i gdzie wszyscy krytycy Roberta? Pierwszy do zmiany? Robert top
5
@Kgorecki2500 wybór polityczny łączy się ze światopoglądem. Można w ten sposób ocenić pewne cechy człowieka
1
@ACRAB95 No straszne że taki Raphinha grałby ogony. Yamal rozumiem, ale co nam z tego Raphinhi
0
Podoba mi się ta historia
0
Chyba niewielu piłkarzy się cieszyło z Lewym
2
Bardzo dobrze, w obecnej sytuacji lepiej się nie dało
2
Aktualna sytuacja jest podobna jak za Valverde. Gramy piach ale wygrywamy, mistrz zdobyty lecz kibice niezadowoleni ze stylu. Teraz wielu mówi, że jednak ten Valverde był niedoceniany. Czy z Xavim będzie tak samo?
1
W życiu bym tego nie gwizdnął. Takie muśnięcie ma powodować upadek?
0
Za co ta czerwona
2
@HighestInTheRoom ale jak porównamy do tego co bylo 5 lat temu: Karim, Lewy, Ibra, Aguero, Suarez, Higuain to lepiej to wyglądało
0
@Tomek54321 bo Porto nie mogło być z Benficą a Real z nami
0
Przejście Ansu do Brighton nie ma minusów. Nie mają opcji wykupu, pokrywają większość wysokiej pensji Ansu i nałapie on tam minut, czego w Barcelonie nie miał. Barca za to sciagnie kogoś w jego miejsce
1
Gość celebruje wygraną Maroka z Hiszpanią, mimo że może tam grać i grają tam jego koledzy z Barcelony i ma dostać powołanie. Jak tak to wygląda to niech gra dla Maroka
0
@Pawel13sz przecież i tak gość ma kontuzje do połowy września. Neymar który pol sezonu jest w szpitalu na ratunek
0
@draxidox że też nie wrócił, wciąż by czarował w Europie :(
5
Gdzie Scaloni w trenerach skoro Dechamps jest?
2
I bardzo dobrze, Neymar nie pasuje do mlodej szatni i po tym jak odszedł nie powinien wracać
0
@koziar podwyżka dla Ansu była absurdem
0
@robertocarlos76 wystarczy spojrzeć na zaangażowanie ansu po wejściu