1

@macio_944 a kto był trenerem gdy przychodzili Ferran czy Raphinia? On za to też ponosi odpowiedzialność, bo chcial tych transferów za grube miliony

3

Czerwona jak nic ale nie w Ameryce

2

Jakie wyższe obroty jak gość jest po prostu średniakiem, w dodatku ze słabym mentalem

1

@Veysel nie wiem jak można było dać za niego 70 baniek

1

Dramat Gavi, jak można tego nie strzelić

0

@maroon czemu trzymasz kciuki za Greenwooda

0

@FCKubanczyk89 prey, mega mnie wciągnęła ta gra

1

@Popitek12 nie no, Tusk tak się jąkał

1

Bedzie spalony ferrana

1

Roberto zamknął usta

1

Jak można winic sztab za kontuzje kolana po zderzeniu. Niektórzy już nieźle odklejeni

10

No i gdzie wszyscy krytycy Roberta? Pierwszy do zmiany? Robert top

5

@Kgorecki2500 wybór polityczny łączy się ze światopoglądem. Można w ten sposób ocenić pewne cechy człowieka

1

@ACRAB95 No straszne że taki Raphinha grałby ogony. Yamal rozumiem, ale co nam z tego Raphinhi

0

Podoba mi się ta historia

0

Chyba niewielu piłkarzy się cieszyło z Lewym

2

Bardzo dobrze, w obecnej sytuacji lepiej się nie dało

2

Aktualna sytuacja jest podobna jak za Valverde. Gramy piach ale wygrywamy, mistrz zdobyty lecz kibice niezadowoleni ze stylu. Teraz wielu mówi, że jednak ten Valverde był niedoceniany. Czy z Xavim będzie tak samo?

1

W życiu bym tego nie gwizdnął. Takie muśnięcie ma powodować upadek?

0

Za co ta czerwona

2

@HighestInTheRoom ale jak porównamy do tego co bylo 5 lat temu: Karim, Lewy, Ibra, Aguero, Suarez, Higuain to lepiej to wyglądało

0

@Tomek54321 bo Porto nie mogło być z Benficą a Real z nami

0

Przejście Ansu do Brighton nie ma minusów. Nie mają opcji wykupu, pokrywają większość wysokiej pensji Ansu i nałapie on tam minut, czego w Barcelonie nie miał. Barca za to sciagnie kogoś w jego miejsce

1

Gość celebruje wygraną Maroka z Hiszpanią, mimo że może tam grać i grają tam jego koledzy z Barcelony i ma dostać powołanie. Jak tak to wygląda to niech gra dla Maroka

0

@Pawel13sz przecież i tak gość ma kontuzje do połowy września. Neymar który pol sezonu jest w szpitalu na ratunek

0

@draxidox że też nie wrócił, wciąż by czarował w Europie :(

5

Gdzie Scaloni w trenerach skoro Dechamps jest?

2

I bardzo dobrze, Neymar nie pasuje do mlodej szatni i po tym jak odszedł nie powinien wracać

0

@koziar podwyżka dla Ansu była absurdem

0

@robertocarlos76 wystarczy spojrzeć na zaangażowanie ansu po wejściu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?