2

Ale jak to? Przecież Depay powiedział że to żadna kontuzja i powinien grać w reprezentacji :D

3

@Messibestplayerintheworld a ktoś powie że nie brakuje im Lewego

0

@MesQueUnClub_87 tak ale tacy piłkarze też są potrzebni. Wejdzie, powalczy, strzeli gola. Według mnie 4

1

@MesQueUnClub_87 Kessie za darmo, który się przydaje tylko 3?

0

Dobrze, niezależnie czy to Vinicus czy nie, rasizm trzeba tępić

0

@Emhyr no okej, ale jakie to ma znaczenie? To tak jakby się okazało że ktoś 10 lat temu okradał ludzi, ale mówi się o tym dopiero jak stał się sławny. Czy to znaczy że nie powinno się o tym mówić? Oczywiście, ci którzy to wyciągają chcą w jakiś sposób zaatakować klub w dobrym momencie sportowym, ale to żadna wymówka, mogą tak robić

1

@Peciak a ja nie rozumiem zupełnie narracji typu: "teraz gdy nam idzie to albo gdy ma być superliga to nas atakują". Jakie znaczenie ma moment jeśli po prostu ta sprawa niesamowicie śmierdzi. Płacenie za jakieś proste raporty w milionach euro? Przecież to jest absurdalne.

0

@karolup według mnie nie ma znaczenia czy wychodzi to teraz czy jakby nam nie szło. Wydawanie kilku milionów na rzekome raporty, które mógłby za drobne zrobić każdy, wygląda delikatnie mówiąc podejrzanie i ciężko mi powiedzieć że to ataki na klub i wszystko jest nieprawdą

0

@Kuba_1 bo jeśli widzę gościa tak zaangażowanego na mundialu, a potem grającego na 50% tego zaangażowania to byłbym zfrustrowany

1

@norbi77 no ale mimo wszystko, za co płaciliśmy tak nienormalne pieniądze jakiemuś ważnemu człowiekowi w komitecie arbitrów? Po prostu strasznie śmierdzi ta sytuacja

4

Czyli wreszcie Roma spuchła

3

No cała ekipa barcelońska która nie jedzie na to nie zasłużyła

1

@Kuba_1 osobiście nie dziwię się że go tam nie lubią

1

W sumie sensownie powiedział, ręka w środku pola, niezauważalna więc pytanie do którego momentu ma wkraczać Var

4

@DonAndresFCB a jednak wychodzi na to że to on zablokował ostatni strzał w tej odbijance w polu karnym

5

Gdyby Araujo był na miejscu Alonso to byłby tu noszony na rękach

0

Na spokojnie :D

2

Idealny moment na taką sytuację po tej sytuacji z płaceniem Negreirze xD

0

Oj Frenkie Frenkie... taka strata

0

@Emhyr pewnie nie powiedział ale prawda jest taka że granie w lidze Europy było nam nie na rękę. Lepiej dać wszystkie siły na lige

26

@norbi77 a mi się wydaje że byl niższy. Teraz jest lepsze przygotowanie fizyczne i taktyczne, drużyny się znacznie lepiej bronią, więcej biegają

0

@Szmulek myślę że to też kwestią że każdy wie na co stać Leo, a jak się porówna mecze z mundialu z meczami w lidze mistrzów to jest przepaść pod względem zaangażowania

0

@Emhyr kupcie skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia! Ferran i Fati out i kupmy kogoś kto się urwie obrońcom

1

@Messiah10 powiedzial: nie było ciągnięcia za koszulkę które by przeszkadzało zawodnikowi betisu

0

@Toretto a to nie tak że jak ręka pomaga w strzeleniu gola to zawsze anulują?

1

Ręką rudigera!!

4

Young Leosia na reklamach Spotify na camp nou xD

4

Busi cudo! Jeden z niewielu który może tak podać

1

To nie było poza polem karnym?

0

@lampa16 żaden wstyd, nie odpalał przez 3 lata to czego mieliśmy się spodziewać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?