trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ennuye To się tak tylko wydaje, mecz meczowi nierówny. Z Realem na wyjeździe też mogli zremisować 1 1
0
@Matheu12 akurat Messi moglby sobie tym powrotem trochę nadpsuć swoj status
0
Z tego wywiadu, mam wrażenie że po prostu wraz z wygraniem Mistrzostwa Świata, Messi uznał że wystarczy, że pora zdjąć presję, odpocząć, odejść na emeryturę
2
Smutny moment, można powiedzieć że tym samym widzimy koniec kariery Messiego. Myślałem że jeszcze 2 lata pociągnie a niestety już teraz odchodzi z poważnej piłki
0
@Toretto nie no, chyba muszę zmienić ten nick, ale według mnie Ferran czy Eric powinni iść pierwsi
3
Myślałem że ten Inter Miami to chociaz dobry jest w tych Stanach, a oni zamykają tabele. Jak nie Barcelona to mógłby Leo iść do innego europejskiego giganta. Byle nie na emeryturę do USA lub Arabii, jeszcze nie pora
1
@BoRoWieC ja myślę że szanse ma, solidna obrona, wynik kolo remisu, może coś wpadnie dla Interu
3
@Deviler zależy w jakim celu, jeśli miałby przyjść ktoś lepszy, to tak, ale myślę że ciężko znaleźć obecnie kogoś na rynku. Jeśli Leo wróci, to Raphinha się przyda do pomocy w obronie. Sam Raphinha mnie zawiódł, bo myślałem że kupujemy Brazylijczyka z dryblingiem, szybkością, a niestety tego nie miał. Nie był tragiczny ale za drogi
0
Czy ktoś mi wyjaśni jak można było przedłużyć kontrakty Roberto i Alonso?
0
@Toretto czemu taki Kessie przed ferranem? Taki pilkarz się przydaje, silny, wygra pojedynki, czasem coś strzeli, miał niezły sezon
0
Co ten Perez XD
0
@Gall ale Smoku wczoraj powiedział "na ten moment" UEFA odsuwa Marciniaka od finału. Dzisiaj przeanalizowali, dali populistyczny komunikat i będzie sędziował
0
@Peciak łatwo powiedziec gdy UEFA to największe rozgrywki i nie ma alternatywy
2
Bardzo przykry moment, każdy kiedyś musi odejść...
4
Ale grają do Busiego żeby strzelał :D
3
Cieszę się że Riqui radzi sobie na piłkarskiej emeryturze
24
Według mnie spoko, nie zachwyca jest często bardzo niepewny. Jeśli będzie dobra kasa to może iść
1
@MesQueUnClub_87 to jest tłumaczenie jak z gwałtem. Gdyby dziewczyna sie skąpo nie ubrała to by nie zgwałcił... a czy można tak to usprawiedliwić?
1
@[Oli] Różnica jest taka że oni nie mają problemów finansowych
1
@Patriskos wszystko zależy od losowania
0
Ale świetna główka!
6
Jak Erling tego może nie strzelić?
0
@barcelonaLM masz jakiś link do całej akcji?
16
Smutne :( cała stara gwardia odchodzi. Busi zawsze top
0
@konajoncek czyli prędzej byś sprzedał Lewego niż Brazylijczyka?
1
Ech, to będzie straszna szkoda jeśli Leo opuści Europe
0
No na pewno pierwszej kartki nie powinno być.
5
Po 10 minutach cała la rambla już wie że Yamal to będzie wspaniały piłkarz
0
Chciałby sobie Fati kopnąć :D
5
Przecież dembele chciał zgrać do Lewego więc jak okradł go z asysty nawet gdyby trafił w piłkę