0

@ennuye To się tak tylko wydaje, mecz meczowi nierówny. Z Realem na wyjeździe też mogli zremisować 1 1

0

@Matheu12 akurat Messi moglby sobie tym powrotem trochę nadpsuć swoj status

0

Z tego wywiadu, mam wrażenie że po prostu wraz z wygraniem Mistrzostwa Świata, Messi uznał że wystarczy, że pora zdjąć presję, odpocząć, odejść na emeryturę

2

Smutny moment, można powiedzieć że tym samym widzimy koniec kariery Messiego. Myślałem że jeszcze 2 lata pociągnie a niestety już teraz odchodzi z poważnej piłki

0

@Toretto nie no, chyba muszę zmienić ten nick, ale według mnie Ferran czy Eric powinni iść pierwsi

3

Myślałem że ten Inter Miami to chociaz dobry jest w tych Stanach, a oni zamykają tabele. Jak nie Barcelona to mógłby Leo iść do innego europejskiego giganta. Byle nie na emeryturę do USA lub Arabii, jeszcze nie pora

1

@BoRoWieC ja myślę że szanse ma, solidna obrona, wynik kolo remisu, może coś wpadnie dla Interu

3

@Deviler zależy w jakim celu, jeśli miałby przyjść ktoś lepszy, to tak, ale myślę że ciężko znaleźć obecnie kogoś na rynku. Jeśli Leo wróci, to Raphinha się przyda do pomocy w obronie. Sam Raphinha mnie zawiódł, bo myślałem że kupujemy Brazylijczyka z dryblingiem, szybkością, a niestety tego nie miał. Nie był tragiczny ale za drogi

0

Czy ktoś mi wyjaśni jak można było przedłużyć kontrakty Roberto i Alonso?

0

@Toretto czemu taki Kessie przed ferranem? Taki pilkarz się przydaje, silny, wygra pojedynki, czasem coś strzeli, miał niezły sezon

0

Co ten Perez XD

0

@Gall ale Smoku wczoraj powiedział "na ten moment" UEFA odsuwa Marciniaka od finału. Dzisiaj przeanalizowali, dali populistyczny komunikat i będzie sędziował

0

@Peciak łatwo powiedziec gdy UEFA to największe rozgrywki i nie ma alternatywy

2

Bardzo przykry moment, każdy kiedyś musi odejść...

4

Ale grają do Busiego żeby strzelał :D

3

Cieszę się że Riqui radzi sobie na piłkarskiej emeryturze

24

Według mnie spoko, nie zachwyca jest często bardzo niepewny. Jeśli będzie dobra kasa to może iść

1

@MesQueUnClub_87 to jest tłumaczenie jak z gwałtem. Gdyby dziewczyna sie skąpo nie ubrała to by nie zgwałcił... a czy można tak to usprawiedliwić?

1

@[Oli] Różnica jest taka że oni nie mają problemów finansowych

1

@Patriskos wszystko zależy od losowania

0

Ale świetna główka!

6

Jak Erling tego może nie strzelić?

0

@barcelonaLM masz jakiś link do całej akcji?

16

Smutne :( cała stara gwardia odchodzi. Busi zawsze top

0

@konajoncek czyli prędzej byś sprzedał Lewego niż Brazylijczyka?

1

Ech, to będzie straszna szkoda jeśli Leo opuści Europe

0

No na pewno pierwszej kartki nie powinno być.

5

Po 10 minutach cała la rambla już wie że Yamal to będzie wspaniały piłkarz

0

Chciałby sobie Fati kopnąć :D

5

Przecież dembele chciał zgrać do Lewego więc jak okradł go z asysty nawet gdyby trafił w piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?