trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 no jaki mecz ci wygra jak będzie pol sezonu w szpitalu? Jak zwykle wypadnie w okolicy lutego/marca i tyle go widzieli
1
@pioz123 wciąż wystarczy spojrzeć na to że zwykle na ćwierćfinały czy 1/8 ligi mistrzów ma kontuzje i jego drużyna odpada, gość gra pol sezonu
2
Gość jest kontuzjowany sezon w sezon. Chcemy zamienić Dembele na tak samo szklanego Neymara
0
@Criss18Barca no chyba lepiej że nie odszedł za darmo?
0
Czy ktoś wyjaśni czemu przy nowym kontrakcie Dembele dostał 50 milionów klauzuli?
0
@Cotutajsiedzieje tak robili chrapke na tego Leo...
1
Za 3 miliony z minimalną pensją czemu nie, tylko pytanie czy De Jong czy Kessie nie byliby by już lepsi grając na tej pozycji
0
Ale ciężki do czytania artykuł, jakieś nawiasy, cudzysłowie...
2
@tristan87 kto nie będzie legendą
2
To jest niesamowite co się dzieje na portalach społecznościowych Barcy. Pod każdym postem mnóstwo reakcji "wrr" i same komentarze "hate this forever". Wydaje mi się że to kwestia dużej liczby fanów muzułmańskiego wyznania którzy nie tolerują inności
0
@HighestInTheRoom to nie jest fanpage jakiegoś fana?
0
Czy ktoś kto się czasem wybiera na mecze Barcelony, jest w stanie określić ile czasu przed meczem podają dokładną datę i godzinę? Planuje się wybrać na mecz i nie wiem kiedy mogę zaplanować to precyzyjnie
0
@Encore szkoda ze Messi odszedł przed przyjściem Lucho
3
@zodiak_10 ale wstyd by mi było robic komuś takie zdjęcia
0
@Maciej1078 z tego co wyczytałem to przy tej chorobie jest raczej ból pod kolanem, a u mnie lekko nad kostką
0
@Pawci023x spróbuję, jak problem będzie dalej to pójdę do fizjo
2
@HighestInTheRoom raczej niedużo bo 70 kg, ale może rzeczywiście przeciążenie od bardzo częstej gry w tenisa i chwilowa przerwa dałaby efekt
0
Miał ktoś kiedyś takie bóle przy kości piszczelowej od wewnętrznej strony nogi, nieco nad kostką? Przy dotyku jest mocny ból i grając w tenisa przy nagłych zwrotach również jest dyskomfort
7
@Deviler kwestia losowania. Według mnie bez sensu jest np. takie patrzenie że z góry 1/8 to porażka. Jak trafimy na City to nie mamy szans, a można trafić łatwą 1/8 i 1/4 i już nagle półfinał
6
No trzeba przyznać że od przyjścia Laporty naprawdę udaje się ściągnąć topowych zawodników, jak Kounde, Lewy i teraz Gundogan, mimo wszystkich problemów finansowych i na pewno lepszych ofert z innych klubów
0
@Deviler no tak, bo ktoś bez opaski nie ma prawa zachęcić kolegów do gry. Ciekawe kto miałby tę opaskę dostać
3
@LM10GOAT że też odszedł z Europy...
18
Ten gość działa na szkodę klubu. Mówiąc otwarcie o tym że Barcelona musi sprzedawać, czy że ma zasadę 40% stawia Barce w fatalnej sytuacji na rynku
0
@Death_voice ale z jakiej okazji to wrzucil?
2
Niezależnie od wszystkiego trzeba ten kontrakt przedłużyć. Jak nie to odejdzie za darmo co byłoby najgorszą opcją
1
@Stagiryta niesamowite, gość mający 38 lat siedziałby na ławce. Ronaldo koło 30 miażdżył Haalanda
0
Chyba rzeczywiście szaman zdjął klątwę z Pepa
1
@Gibbon_FCB jeszcze maszyna Xaviego byla w formie ale brak wyjścia z grupy pokrzyżował plany
1
Chyba byłby spalony?
2
Ludziom się wydaje że jak City tak ograło Real i jest w gazie, to od razu rozjedzie Inter. To jest jak z idealizowaniem Barcy Guardioli, tamta drużyna też miała słabe mecze, bez pomysłu a niektórym się chyba wydaje że wygrywała każdy mecz