trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ niesamowite jak Robert jest niedoceniany
0
@Litman miał ewidentne problemy fizyczne, z plecami np
0
@Volk przecież to Kounde chował Mbappe
2
@Encore gdyby potem strzelił karnego to byłaby nadzieja
1
@norbi77 zależy. Jakby atletico tworzyło dużo okazji i strzeliło 3 gole nikt by nie miał pretensji. Jest różnica między graniem z kontry a autobusem
0
@Rust_Cohle pompowany ten Arsenal a z Porto ledwo przeszli
0
W pierwszych meczach ćwierćfinałowych resultaty będą następujące:
Real - City: Real
Arsenal - Bayern: Bayern
Psg Barca - remis
Atletico - Borussia: remis
7
@Emhyr a nawet za jeden dzień
1
@VamosFCB11 I tak taką wystawi. Zobaczymy czy tym razem się uda, ale praktycznie zawsze jest wysoka linia obrony niezależnie od okolicznosci i jesteśmy potem rozstrzeliwani jak z Realem.
0
@koziar to prawda, Bayern nie gra wybitnie ale to Bayer gra genialnie.
1
@Rl9k1nG taki ostatni zryw w karierze. Szkoda że później nie przełożył formy z mundialu na psg i lige mistrzów
1
@Visca_barca z Granadą słusznie był spalony
0
@Faro gdzie te symulki
0
Mecz jak za czasów Valverde
2
@SkilledHydra16 to prawda. Po karierze nie będzie żałował że czegoś się nie udało wygrać
8
Walia już fizycznie leży, dobrze by to było skończyć w dogrywce
1
Robert w dobrej formie jest. Żadnych technicznych błędów, ładnie rozgrywa
0
Zamiast przyjąć i strzelić to jakieś piętki
3
Zmień tego Piotrowskiego. On nie ma siły
0
No Zalewski pięknie. Ale trzeba zmian!
1
@Ojciec5tkidzieci no tak, jeszcze szkoda że Rosji nie będzie na Euro prawda?
0
Kto grą z 6? Już ledwo chodzi
0
@Kidd nie no było parę okazji
2
Czerwona to powinna być!
1
Ale wyjął pięknie
1
@Encore o boze ale wstyd
0
@Chucky nie ma znaczenia czemu. To tak jak mówienie że dziewczyna mogła założyć dłuższą spódniczkę to by nie było gwałtu
0
Dobrze ze chociaż nie zapowiada nierealnych transferów
1
@tristan87 Borek to nalepka na kibel
3
@stone80 a ja tam zwykle widzę jak odpuszcza krycie i tracimy gole. Albo holuje piłkę i robi kółeczka