0

@kanver_ niesamowite jak Robert jest niedoceniany

0

@Litman miał ewidentne problemy fizyczne, z plecami np

0

@Volk przecież to Kounde chował Mbappe

2

@Encore gdyby potem strzelił karnego to byłaby nadzieja

1

@norbi77 zależy. Jakby atletico tworzyło dużo okazji i strzeliło 3 gole nikt by nie miał pretensji. Jest różnica między graniem z kontry a autobusem

0

@Rust_Cohle pompowany ten Arsenal a z Porto ledwo przeszli

0

W pierwszych meczach ćwierćfinałowych resultaty będą następujące:
Real - City: Real
Arsenal - Bayern: Bayern
Psg Barca - remis
Atletico - Borussia: remis

7

@Emhyr a nawet za jeden dzień

1

@VamosFCB11 I tak taką wystawi. Zobaczymy czy tym razem się uda, ale praktycznie zawsze jest wysoka linia obrony niezależnie od okolicznosci i jesteśmy potem rozstrzeliwani jak z Realem.

0

@koziar to prawda, Bayern nie gra wybitnie ale to Bayer gra genialnie.

1

@Rl9k1nG taki ostatni zryw w karierze. Szkoda że później nie przełożył formy z mundialu na psg i lige mistrzów

1

@Visca_barca z Granadą słusznie był spalony

0

@Faro gdzie te symulki

0

Mecz jak za czasów Valverde

2

@SkilledHydra16 to prawda. Po karierze nie będzie żałował że czegoś się nie udało wygrać

8

Walia już fizycznie leży, dobrze by to było skończyć w dogrywce

1

Robert w dobrej formie jest. Żadnych technicznych błędów, ładnie rozgrywa

0

Zamiast przyjąć i strzelić to jakieś piętki

3

Zmień tego Piotrowskiego. On nie ma siły

0

No Zalewski pięknie. Ale trzeba zmian!

1

@Ojciec5tkidzieci no tak, jeszcze szkoda że Rosji nie będzie na Euro prawda?

0

Kto grą z 6? Już ledwo chodzi

0

@Kidd nie no było parę okazji

2

Czerwona to powinna być!

1

Ale wyjął pięknie

1

@Encore o boze ale wstyd

0

@Chucky nie ma znaczenia czemu. To tak jak mówienie że dziewczyna mogła założyć dłuższą spódniczkę to by nie było gwałtu

0

Dobrze ze chociaż nie zapowiada nierealnych transferów

1

@tristan87 Borek to nalepka na kibel

3

@stone80 a ja tam zwykle widzę jak odpuszcza krycie i tracimy gole. Albo holuje piłkę i robi kółeczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?