trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale to jest wstyd tak potraktować jedną z największych klubowych legend. To nie w trenerze jest problem, a w zarządzie. To wygląda jakby na kole fortuny losowali co zrobić. Po co kupować Roque już w styczniu, po mówić że Xavi zostanie i po miesiącu zmienić zdanie? Dopiero Laporta płakał na konferencji, ciesząc się że Xavi zostanie... dramat
3
@Peciak można mówić prawde, ale bez przesady. Jak można wyjsc przed meczem i powiedzieć że się jest bez szans. Perez dobrze zrobił
0
@mekston szkoda że zszedł jak mieliśmy karnego
0
@kanver_ to prawda, a wszyscy którzy chcieliby go wypchnąć z klubu ciekawy kim by grali? Ferranem?
0
Mozna tak późno to sprawdzać?
2
@Gaz ta, bo wcale w latach 2017-2019 nie miał mnóstwa jakichś niechlujnych zagrań
1
@HighestInTheRoom widocznie mają do siebie taki poziom zaufania i nie seksualizują wszystkiego, że im to odpowiada
4
To akurat prawda. Jest mnóstwo sytuacji gdzie piłkarze Barcelony nie szukają Roberta, nie chcą go maksymalnie wykorzystać. Często każdy gra pod siebie, strzela samemu lub wdaje się w niepotrzebne dryblingi. Za czasów Messiego i Suareza ile razy było tak, że jeden był sam na sam i podawał do drugiego na pustaka. Teraz takiej sytuacji nie było od bardzo dawna, bo każdy by ładował na bramkę
9
@Herato tak. Może obronić 10 okazji ale nie można robić takich rzeczy
11
@barcelonaLM powiedziałbym reakcja "co za debilne pytanie"
0
Czekam na plotki o powrocie Messiego i Neymara. Jeszcze nie było
0
@AlexDark00 no to porównaj ich, ale skoro porównujemy 36 letniego Lewego do Suareza, to przypomnij sobie Suareza kopiącego się po czole, marnującego mnóstwo akcji, wolnego i nie strzelającego za dużo w lidze mistrzów
0
@TR3YWAY nie udowodnię, ale gdyby Ferran był tak niesamowity to chyba by jednak pograł nieco więcej czy to na lewym czy prawym skrzydle
0
@Herato no w tym sezonie co oglądam jego mecze w lidze mistrzów to nic nie gra
2
Wielki Polak! Wielki Robert!
1
Do wszystkich wypychających Lewego z Barcy, powiedzcie kto by miał dać nam tyle goli, asyst i punktów? Może grać różnie, ale kim my byśmy grali na ataku? Ferranem? Roque?
0
To ja już nie wiem jak to działa. To nie jest spalony?
0
Będzie spalony z pewnością
0
Cubarsi dzisiaj fatalnie
2
Co ten Araujo ma w głowie XD
0
@HypeR lewa obrona nie jest aż takim problemem u nas
0
Cóż, aktualnie na rynku nie ma trenera który byłby opcją idealną. Pytanie jak będzie za rok. Jeśli udałoby się ściągnąć Kloppa to wtedy genialna decyzja. Jeśli po Xavim przyjdzie jakiś wynalazek to srednio. A może Xaviemu się powiedzie? Arteta też potrzebował czasu. Jestem zwolennikiem dawania zaufania trenerowi, a nie ciągłego żonglowania trenerami
1
@speed1 aaa i z Roberta kto zagra? Roque? Kto zapewni nam tyle goli co Robert?
2
@J4no oczywiście że masz rację. Wszyscy wiedzą że Realowi najwygodniej się gra jak przeciwnik gra wysoko i dużo podaję, a Real gra kontry na szybkich brazoli. Tutaj 1000 podań a tak naprawdę jedna wypracowana 100% okazja, czyli strzał De Bruyne nad bramką
0
Nie wiem skąd to pompowanie Arsenalu. Już z Porto było ciężko a Bayern to wielki klub
0
@tomek8756 co by o nim nie mówić, jest szanowanym i znanym politykiem na arenie międzynarodowej
1
W pierwszym meczu tak samo tylko spalony go uratował
0
Moze jakoś na styk przepchniemy ale będzie bardzo ciężko. Szkoda po tak dobrym początku
0
@tristan87 ten który całował herb podczas porażki z Liverpoolem
0
To super! Będzie mógł się odbudować!