17

@kamiVeB oglądałeś inny mecz. Nie zagrał wybitnie, ale zagrał dobrze. Powygrywał pojedynki, utrzymał się przy piłce z rywalem na plecach, coś zgrał i strzelił gola. Niezły występ

1

Bardziej jak mocne stłuczenie. To było uderzenie

0

Tak wysokie granie może się źle skończyć

0

@Faro ale on prawie nie grał

0

Ciezko mi zrozumieć decyzje o trzymaniu Peni. Każdy kto ogląda mecze widzie że jest strasznie niepewny i wszyscy wiedzieli że przychodzi wielki bramkarz który powinien go od razu posadzić

2

@tomek8756 gdzie tam cele polityczne? Trzymają ludzi w areszcie tymczasowym. Jak będą niewinni to co, powiedzą no trudno tak wyszło że siedzieliście kilka miesięcy w więzieniu?

1

Wielka strata Realu jak Thibo nie zagra. Najlepszy bramkarz świata

1

A czemu nie Raphinha na ŚPO i na lewe ktoś? Można powtórzyć skład z Sevilli

0

@Reviven z tą obroną myślę że na wyrost. Alba Pique i wtedy bodajże Umtiti (?) byli lepsi niż nasza obecna obrona

2

@sokot chyba nie byłoby w tym sensu. Nie był już na takim poziomie jak kiedyś a tak zszedł w chwale ze sceny

2

@Gekon to on też mógłby się wypowiadać z szacunkiem o byłym zawodniku i legendzie klubu

12

@Janas11224 dobrze się go wspomina, ale z drugiej strony z takim potencjałem kadrowym można było wycisnąć więcej w kolejnych sezonach

1

@prokofiew a dla mnie fajne. Taka nawalanka z fajnym aktorem. Niczego więcej nie oczekiwałem od tego filmu a sama koncepcja pszczelarza fajna

1

@Faro nie no, rzeczywiście, muszą oszczędzać Łunina

0

@Stinger_ mimo bycia fanem Luisa, to wystarczy spojrzeć na liczbę goli Benzemy w LM. Oczywiście uważam Suareza za lepszego piłkarza, a ta liga mistrzów strasznie u niego odstaje

0

I ktoś mi powie że Auba był od niego lepszy

4

No cóż, piłkarzem jest świetnym

0

@FCBparasiempre a w reprezentacji Bernardo fatalnie

1

Obstawiamy, ile meczów zagra bez kontuzji. Ja myślę, że 7

16

Przede wszystkim zamiast przejmować się reprezentacją, niech Flick mu daje odpocząć kiedy się da. Jak wygrywamy pewnie, to niech schodzi wcześniej a nie w 80 minucie

8

50 baniek za niego daliśmy mając klub w kryzysie finansowym, tak? :)

4

@martool2 z kim miał te konflikty jako trener, które nie wynikały z bycia wymagającym?

4

Ten Suarez z 27 wygląda dramatycznie

0

To teraz w przerwie 5 zmian i niech odpoczywają

1

@Kosiu po to że jest Polakiem i chce żeby Polak dobił do 100 goli

0

W obronie gra wygląda tak samo jak z Monaco i Villarealem. Po prostu z Villarealem dużo szczęścia plus dużo strzelonych goli

0

@P5 nie można karać dwa razy

4

Balde biega szybko ale tylko do przodu

9

Niesamowita zmiana Balde. Genialny powrót za napastnikiem

0

Ale tragedia w obronie tu jest grana. Taki chaos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?