trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@kamiVeB oglądałeś inny mecz. Nie zagrał wybitnie, ale zagrał dobrze. Powygrywał pojedynki, utrzymał się przy piłce z rywalem na plecach, coś zgrał i strzelił gola. Niezły występ
1
Bardziej jak mocne stłuczenie. To było uderzenie
0
Tak wysokie granie może się źle skończyć
0
@Faro ale on prawie nie grał
0
Ciezko mi zrozumieć decyzje o trzymaniu Peni. Każdy kto ogląda mecze widzie że jest strasznie niepewny i wszyscy wiedzieli że przychodzi wielki bramkarz który powinien go od razu posadzić
2
@tomek8756 gdzie tam cele polityczne? Trzymają ludzi w areszcie tymczasowym. Jak będą niewinni to co, powiedzą no trudno tak wyszło że siedzieliście kilka miesięcy w więzieniu?
1
Wielka strata Realu jak Thibo nie zagra. Najlepszy bramkarz świata
1
A czemu nie Raphinha na ŚPO i na lewe ktoś? Można powtórzyć skład z Sevilli
0
@Reviven z tą obroną myślę że na wyrost. Alba Pique i wtedy bodajże Umtiti (?) byli lepsi niż nasza obecna obrona
2
@sokot chyba nie byłoby w tym sensu. Nie był już na takim poziomie jak kiedyś a tak zszedł w chwale ze sceny
2
@Gekon to on też mógłby się wypowiadać z szacunkiem o byłym zawodniku i legendzie klubu
12
@Janas11224 dobrze się go wspomina, ale z drugiej strony z takim potencjałem kadrowym można było wycisnąć więcej w kolejnych sezonach
1
@prokofiew a dla mnie fajne. Taka nawalanka z fajnym aktorem. Niczego więcej nie oczekiwałem od tego filmu a sama koncepcja pszczelarza fajna
1
@Faro nie no, rzeczywiście, muszą oszczędzać Łunina
0
@Stinger_ mimo bycia fanem Luisa, to wystarczy spojrzeć na liczbę goli Benzemy w LM. Oczywiście uważam Suareza za lepszego piłkarza, a ta liga mistrzów strasznie u niego odstaje
0
I ktoś mi powie że Auba był od niego lepszy
4
No cóż, piłkarzem jest świetnym
0
@FCBparasiempre a w reprezentacji Bernardo fatalnie
1
Obstawiamy, ile meczów zagra bez kontuzji. Ja myślę, że 7
16
Przede wszystkim zamiast przejmować się reprezentacją, niech Flick mu daje odpocząć kiedy się da. Jak wygrywamy pewnie, to niech schodzi wcześniej a nie w 80 minucie
8
50 baniek za niego daliśmy mając klub w kryzysie finansowym, tak? :)
4
@martool2 z kim miał te konflikty jako trener, które nie wynikały z bycia wymagającym?
4
Ten Suarez z 27 wygląda dramatycznie
0
To teraz w przerwie 5 zmian i niech odpoczywają
1
@Kosiu po to że jest Polakiem i chce żeby Polak dobił do 100 goli
0
W obronie gra wygląda tak samo jak z Monaco i Villarealem. Po prostu z Villarealem dużo szczęścia plus dużo strzelonych goli
0
@P5 nie można karać dwa razy
4
Balde biega szybko ale tylko do przodu
9
Niesamowita zmiana Balde. Genialny powrót za napastnikiem
0
Ale tragedia w obronie tu jest grana. Taki chaos