0

@szymonekk nie no, w jakieś Valencii, Sevilli czy Villarealu mógłby być niezły

1

Brać go. Lewe skrzydło to dramat więc się przyda za taką cene

0

@ban_ash rozumiem że taki Pep nie gra pressingiem, że chce go u siebie?

0

Dramat. Lepszy Gundo czy Olmo

0

@Eto'o9 R10 to prawda. Już lepszy Fati niż ten ferran

0

@Derean jeden z najgorszych transferów w historii Barcelony. Jeszcze za takie duże pieniądze gdy byliśmy i wciąż jesteśmy w kryzysie. Za podobną kwotę co Ferran, jest teraz Nico...

0

@siuuu akurat wystarczy odpalić republikę żeby widzieć że to trucizna niezależnie od poglądów

1

Kilka meczów zawalil ale posłał też dużo genialnych asyst i umiał podryblować. Oby go wzięli

1

@Messibestplayerintheworld jak pomogli z Bayernem? Chyba że mówisz o końcówce że Marciniak gwizdnął, to powiem ci że gola by z tego nie było

0

@doc chodzi o Kamila Grosickiego

0

@pt9 w Ameryce gra taki dobry pivot. Na imię ma Sergio

0

@Kgorecki2500 a mogli zdobyć sporo głosów. A tak to pewnie się zakręcą koło 7%. Na Mentzena jest po prostu glupio głosować. Nie nadaje się na prezydenta

0

@Destroyer_of_Worlds pilkarz to nie robot. To jego praca i nie należy go zmuszać do jakichś powrotów. Z takim składem powinnismy spokojnie znaleźć rozwiązanie

3

Jeśli by się okazało że moglismy mieć Nico a mamy Olmo to dramat

0

Całe szczęście że przyspieszyliśmy ten transfer zimą

3

@Roobo no właśnie, masz krótką pamięć i nie pamiętasz że on już gra tu z 6 sezonów i dalej nie pokazał oczekiwanego poziomu, przez okres dłuższy niż 2-3 miesiące

2

@MOLESTA i znowu skrzydłowy bez dryblingu i szybkości. Będzie jak z Griezmannem

0

@Arden haha, tak jasne. Nikt nie chce Brauna bo nie chce ryzykować ze palnie coś przesadnie kontrowersyjnego

0

@MOLESTA nie martw się, przyjdzie Olmo i Fermin zejdzie na dalszy plan :)

2

To jest niebywałe że go kupiliśmy i przyspieszyliśmy jego transfer. To tylko po to żeby barcelona też miała swojego Brazylijczyka

1

Myślicie ze zagra więcej niż połowę meczów w sezonie? Kiedy pierwsza kontuzja?

1

Że wam się chce to oglądać

0

Bez Nico znowu będzie cały sezon bez lewego skrzydła. Jeszcze ten Olmo...

0

Walka gdzie wszyscy kibice liczą że ich klub przegra

0

Szkoda że gdy Messi odchodził to nie poszedł do City

8

@Nefir to super że De Jong pograł dobre kilka miesięcy przez kilka lat pobytu w Barcelonie

0

Po co tej Barcelonie Olmo?!?!

16

@Encore dla mnie chore jest nie to że ona sobie tak zarabia, tylko że istnieje mnóstwo ludzi którzy to kupują

1

@PatrychoO Robercika. Już dlugo nie pogra a Yamala i za 10 lat będziesz mógł kupić

0

@Jakchcesz no był ten jeden dziennikarz który zawsze wiedział wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?