trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymonekk nie no, w jakieś Valencii, Sevilli czy Villarealu mógłby być niezły
1
Brać go. Lewe skrzydło to dramat więc się przyda za taką cene
0
@ban_ash rozumiem że taki Pep nie gra pressingiem, że chce go u siebie?
0
Dramat. Lepszy Gundo czy Olmo
0
@Eto'o9 R10 to prawda. Już lepszy Fati niż ten ferran
0
@Derean jeden z najgorszych transferów w historii Barcelony. Jeszcze za takie duże pieniądze gdy byliśmy i wciąż jesteśmy w kryzysie. Za podobną kwotę co Ferran, jest teraz Nico...
0
@siuuu akurat wystarczy odpalić republikę żeby widzieć że to trucizna niezależnie od poglądów
1
Kilka meczów zawalil ale posłał też dużo genialnych asyst i umiał podryblować. Oby go wzięli
1
@Messibestplayerintheworld jak pomogli z Bayernem? Chyba że mówisz o końcówce że Marciniak gwizdnął, to powiem ci że gola by z tego nie było
0
@doc chodzi o Kamila Grosickiego
0
@pt9 w Ameryce gra taki dobry pivot. Na imię ma Sergio
0
@Kgorecki2500 a mogli zdobyć sporo głosów. A tak to pewnie się zakręcą koło 7%. Na Mentzena jest po prostu glupio głosować. Nie nadaje się na prezydenta
0
@Destroyer_of_Worlds pilkarz to nie robot. To jego praca i nie należy go zmuszać do jakichś powrotów. Z takim składem powinnismy spokojnie znaleźć rozwiązanie
3
Jeśli by się okazało że moglismy mieć Nico a mamy Olmo to dramat
0
Całe szczęście że przyspieszyliśmy ten transfer zimą
3
@Roobo no właśnie, masz krótką pamięć i nie pamiętasz że on już gra tu z 6 sezonów i dalej nie pokazał oczekiwanego poziomu, przez okres dłuższy niż 2-3 miesiące
2
@MOLESTA i znowu skrzydłowy bez dryblingu i szybkości. Będzie jak z Griezmannem
0
@Arden haha, tak jasne. Nikt nie chce Brauna bo nie chce ryzykować ze palnie coś przesadnie kontrowersyjnego
0
@MOLESTA nie martw się, przyjdzie Olmo i Fermin zejdzie na dalszy plan :)
2
To jest niebywałe że go kupiliśmy i przyspieszyliśmy jego transfer. To tylko po to żeby barcelona też miała swojego Brazylijczyka
1
Myślicie ze zagra więcej niż połowę meczów w sezonie? Kiedy pierwsza kontuzja?
1
Że wam się chce to oglądać
0
Bez Nico znowu będzie cały sezon bez lewego skrzydła. Jeszcze ten Olmo...
0
Walka gdzie wszyscy kibice liczą że ich klub przegra
0
Szkoda że gdy Messi odchodził to nie poszedł do City
8
@Nefir to super że De Jong pograł dobre kilka miesięcy przez kilka lat pobytu w Barcelonie
0
Po co tej Barcelonie Olmo?!?!
16
@Encore dla mnie chore jest nie to że ona sobie tak zarabia, tylko że istnieje mnóstwo ludzi którzy to kupują
1
@PatrychoO Robercika. Już dlugo nie pogra a Yamala i za 10 lat będziesz mógł kupić
0
@Jakchcesz no był ten jeden dziennikarz który zawsze wiedział wszystko