trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu Fermin nie wszedl?
3
No cóż, Yamal w podobnej sytuacji powinien dać nam zwycięstwo przed dogrywką. To są te detale
0
Kontuzja Balde wyjdzie nam na plus
1
Gündogan fatalnie...
0
Gość ledwo biega i zostaje?
1
Boże jak można tak strzelić
0
Ale radosny futbol
0
Robert król! Gdzie hejterzy????
0
Akurat kontuzja Balde to nieduży problem. I tak gral fatalnie od początku sezonu
0
Kiedy Cancelo wraca?
0
@SinMistico w Barcelonie co mecz tak można powiedzieć
0
@thorin auba coś strzelil?
1
@barcanawieki przybili piątkę
0
Nie no nie wraca się aż tak do tylu. Wiadomo że popełnił błąd ale akcja trwała I nie cofamy się aż tak
1
Pierwsze podanie na które doszło do Roberta, było do Ferrana który był na spalonym więc chyba spalony
2
Jak można oddawać takie strzały
0
@TR3YWAY żadnej świeżości, znów te same nazwiska, te Filipki, Malczyńskie itp
0
@Hawajczyk nie chodzi czy było widać czy nie. Są jakieś szemrane płatności, ogromne kwoty płacone człowiekowi zajmującemu się sędziami, trzeba to sprawdzić
0
@Stoiczkow ja tam nie czaje czepiania się filmików z tańcem. Chce to niech sobie tańczy, nie wiem co w tym tak zenujacego
3
@mekston Messi z Suarezem by tu chodzili lepiej niż nasz cały atak, a Busi byłby solidnym wzmocnieniem. Alba za Balde też by się przydał bo młody stracił forme
2
@reloaded jak pilkarz jest zajechany, to w starciach fizycznych chyba też ma większą podatność? Chyba że się mylę
3
Ale akurat dawanie tu Messiego to robienie mu krzywdy. Mundial był w 2022. Nie da się obiektywnie poprzeć 3 miejsca dla Leo
0
Ter stegen w repce chyba nigdy nie był tak dobry jak w Barcelonie
1
@PatrychoO tym ludziom wystarczy że ktoś się nie kryje ze swoją wiarą. Nieważne co robi, czy jest dobry czy zły, ważne że pokazuje że jest Muslimem. Dziwny świat
6
Stracić 4 gole w meczu I powiedzieć że byliśmy lepsi
17
Co oznacza niemożliwe, jestem fanem Leo ale nie może ktoś mu zadać konkretnych pytań?
0
@Messibestplayerintheworld a Gavi ma już ponad 100?
0
Ale co mu jest? Jaki zabieg będą robić na "ból pleców "
0
@Emhyr zagra gorzej. Zobacz ile punktów dał nam lewy i ile ma goli i asyst
1
I powiedzcie teraz że tak Alba by się nie przydał. Lub Busi zamiast takiego Oriola