1

Czemu Fermin nie wszedl?

3

No cóż, Yamal w podobnej sytuacji powinien dać nam zwycięstwo przed dogrywką. To są te detale

0

Kontuzja Balde wyjdzie nam na plus

1

Gündogan fatalnie...

0

Gość ledwo biega i zostaje?

1

Boże jak można tak strzelić

0

Ale radosny futbol

0

Robert król! Gdzie hejterzy????

0

Akurat kontuzja Balde to nieduży problem. I tak gral fatalnie od początku sezonu

0

Kiedy Cancelo wraca?

0

@SinMistico w Barcelonie co mecz tak można powiedzieć

0

@thorin auba coś strzelil?

1

@barcanawieki przybili piątkę

0

Nie no nie wraca się aż tak do tylu. Wiadomo że popełnił błąd ale akcja trwała I nie cofamy się aż tak

1

Pierwsze podanie na które doszło do Roberta, było do Ferrana który był na spalonym więc chyba spalony

2

Jak można oddawać takie strzały

0

@TR3YWAY żadnej świeżości, znów te same nazwiska, te Filipki, Malczyńskie itp

0

@Hawajczyk nie chodzi czy było widać czy nie. Są jakieś szemrane płatności, ogromne kwoty płacone człowiekowi zajmującemu się sędziami, trzeba to sprawdzić

0

@Stoiczkow ja tam nie czaje czepiania się filmików z tańcem. Chce to niech sobie tańczy, nie wiem co w tym tak zenujacego

3

@mekston Messi z Suarezem by tu chodzili lepiej niż nasz cały atak, a Busi byłby solidnym wzmocnieniem. Alba za Balde też by się przydał bo młody stracił forme

2

@reloaded jak pilkarz jest zajechany, to w starciach fizycznych chyba też ma większą podatność? Chyba że się mylę

3

Ale akurat dawanie tu Messiego to robienie mu krzywdy. Mundial był w 2022. Nie da się obiektywnie poprzeć 3 miejsca dla Leo

0

Ter stegen w repce chyba nigdy nie był tak dobry jak w Barcelonie

1

@PatrychoO tym ludziom wystarczy że ktoś się nie kryje ze swoją wiarą. Nieważne co robi, czy jest dobry czy zły, ważne że pokazuje że jest Muslimem. Dziwny świat

6

Stracić 4 gole w meczu I powiedzieć że byliśmy lepsi

17

Co oznacza niemożliwe, jestem fanem Leo ale nie może ktoś mu zadać konkretnych pytań?

0

@Messibestplayerintheworld a Gavi ma już ponad 100?

0

Ale co mu jest? Jaki zabieg będą robić na "ból pleców "

0

@Emhyr zagra gorzej. Zobacz ile punktów dał nam lewy i ile ma goli i asyst

1

I powiedzcie teraz że tak Alba by się nie przydał. Lub Busi zamiast takiego Oriola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?