1

@tristan87 zniknął, jak zawsze w ważnym meczu

3

@Comentateiro bardzo mądry komentarz. Niektórzy jak widać po komentarzach twierdzą że nazywanie innych grubasami pomoże im bo to promowanie zdrowego trybu życia i brak przyzwolenia na otyłość

1

Był ktoś może w Pradze I może polecić jakieś ciekawe atrakcje dla młodzieży około 20 latków?

0

@blaugrana16 przede wszystkim często wygląda na zupełnie nieskoncentrowanego

1

@shaun no oglądając mecze, były sytuacje że człowiek był w szoku że gol nie padał. Ale cóż, liczba straconych goli jest niebywała

2

@Nieznajomy no wydaje mi się że Raphinha za te pieniądze nie był tak radośnie przyjmowany, a do Ferrana też ludzie nie byli przekonani przy takiej kwocie

0

Po co oglądać te ostatnie mecze. Piłkarzom się nie chce, gra jest tragiczna. Dociągnąć mistrza i tyle

1

@JarekS Gavi niestety aktualnie jest tylko walczakiem i przecinakiem. Oby się poprawił w kwestii rozegrania

5

W tym wejściu Gimeneza w Pedriego spokojnie mogło pójść kolano. Dobrze że nic się nie stało

2

Do wszystkich którzy nie chcą Leo w Barcelonie. Kto u nas w drużynie zagra takie podanie jak Messi przed chwilą

6

@ObiwanKenobi po tych wrzutkach które dal to musiał być oceniony

15

@Lionel_Messi10 przed wyborami mówił że zostanie ;)

4

Przecież to Busi powinien dostać

0

Myślicie że Grosicki na lewym skrzydle byłby u nas lepszy niż Fati i Ferran?

3

Gdy na codzień ogląda się Barcelonę to dziwnie widzieć tyle strzałów z daleka w jednym meczu

0

Według mnie argument że jak bedzie Messi I Busi to Xavi będzie chciał ich razem wystawiać, to problemem nie jest Messi czy Busquets tylko pomysł trenera

1

@FCB24 rok temu było takie samo gadanie z Lewandowskim... poczekajmy i zobaczymy jak będzie

2

@Janas11224 ligowy moglby być ważniejszy

5

@PatrychoO a z czym się tu nie zgodzisz?

0

Jak wybierana była w tym roku piosenka na eurowizje?

1

Czemu Alonso nie faulował?

0

Ile może wynieść koszt wyprawy na mecz Barcelony? Meczyk, jedna noc w hotelu i powrót

2

Jeśli nie Barca o super by było gdyby znów zagrał u Pepa. Byle nie jakieś MLS, Arabia czy powrót do Argentyny

1

Garcia, Fati, Ferran out. Szkoda że Roberto i Alonso dostali nowe kontrakty bo też można by się ich pozbyć i wtedy by może by się zrobiło miejsce w budzecie

0

Czy można dostać wizę do USA mając pouczenie za zakłócanie ciszy nocnej w rejestrze?

0

Czy pouczenie za zakłócanie ciszy nocnej ma jakiekolwiek konsekwencje? Policjantka wzięła mój dowód więc bycie w systemie jakoś wpływa na cokolwiek?

0

@QuentinTarantino ale z Elche to wstyd by było nie rotować

0

@szymonekk miałem, po miesiącu odstawiłem kule, a nie czułem jakiegoś uciekania kolana

0

Fati out, Messi in

0

Trochę wycięte z kontekstu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?