trolownik
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 zniknął, jak zawsze w ważnym meczu
3
@Comentateiro bardzo mądry komentarz. Niektórzy jak widać po komentarzach twierdzą że nazywanie innych grubasami pomoże im bo to promowanie zdrowego trybu życia i brak przyzwolenia na otyłość
1
Był ktoś może w Pradze I może polecić jakieś ciekawe atrakcje dla młodzieży około 20 latków?
0
@blaugrana16 przede wszystkim często wygląda na zupełnie nieskoncentrowanego
1
@shaun no oglądając mecze, były sytuacje że człowiek był w szoku że gol nie padał. Ale cóż, liczba straconych goli jest niebywała
2
@Nieznajomy no wydaje mi się że Raphinha za te pieniądze nie był tak radośnie przyjmowany, a do Ferrana też ludzie nie byli przekonani przy takiej kwocie
0
Po co oglądać te ostatnie mecze. Piłkarzom się nie chce, gra jest tragiczna. Dociągnąć mistrza i tyle
1
@JarekS Gavi niestety aktualnie jest tylko walczakiem i przecinakiem. Oby się poprawił w kwestii rozegrania
5
W tym wejściu Gimeneza w Pedriego spokojnie mogło pójść kolano. Dobrze że nic się nie stało
2
Do wszystkich którzy nie chcą Leo w Barcelonie. Kto u nas w drużynie zagra takie podanie jak Messi przed chwilą
6
@ObiwanKenobi po tych wrzutkach które dal to musiał być oceniony
15
@Lionel_Messi10 przed wyborami mówił że zostanie ;)
4
Przecież to Busi powinien dostać
0
Myślicie że Grosicki na lewym skrzydle byłby u nas lepszy niż Fati i Ferran?
3
Gdy na codzień ogląda się Barcelonę to dziwnie widzieć tyle strzałów z daleka w jednym meczu
0
Według mnie argument że jak bedzie Messi I Busi to Xavi będzie chciał ich razem wystawiać, to problemem nie jest Messi czy Busquets tylko pomysł trenera
1
@FCB24 rok temu było takie samo gadanie z Lewandowskim... poczekajmy i zobaczymy jak będzie
2
@Janas11224 ligowy moglby być ważniejszy
5
@PatrychoO a z czym się tu nie zgodzisz?
0
Jak wybierana była w tym roku piosenka na eurowizje?
1
Czemu Alonso nie faulował?
0
Ile może wynieść koszt wyprawy na mecz Barcelony? Meczyk, jedna noc w hotelu i powrót
2
Jeśli nie Barca o super by było gdyby znów zagrał u Pepa. Byle nie jakieś MLS, Arabia czy powrót do Argentyny
1
Garcia, Fati, Ferran out. Szkoda że Roberto i Alonso dostali nowe kontrakty bo też można by się ich pozbyć i wtedy by może by się zrobiło miejsce w budzecie
0
Czy można dostać wizę do USA mając pouczenie za zakłócanie ciszy nocnej w rejestrze?
0
Czy pouczenie za zakłócanie ciszy nocnej ma jakiekolwiek konsekwencje? Policjantka wzięła mój dowód więc bycie w systemie jakoś wpływa na cokolwiek?
0
@QuentinTarantino ale z Elche to wstyd by było nie rotować
0
@szymonekk miałem, po miesiącu odstawiłem kule, a nie czułem jakiegoś uciekania kolana
0
Fati out, Messi in
0
Trochę wycięte z kontekstu