udarpawarotam
Dołączył/a: październik 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Roobo pewnie, dojebmy biednym ludziom jeszcze bardziej niż obecnie mają ciężko, żeby przypadkiem z tej biedy poprzez wiedze nie wyszli. Wiadomo, ilość taniej, niewyedukowanej siły roboczej dla pRzEdSiĘbIoRcÓw musi się zgadzać.
1
@cules100pro słyszymy się po wyborach :*
1
@udarpawarotam ależ pięknie poddymiłem z rana ❤ kawka lepiej smakuje, słońce u mnie lekko wychodzi, uciekam na spotkanie w pracy, buziaki kochani, pozdrawiam moją mamę ❤
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro nie, a co?
Jakby dlaczego wszyscy zakładają, że jestem wyborcą platformy? XDDD wolałbym kibicować realowi niż głosować na nich. Ktoś tu ma ładnie sprane mózgi
1
@Pawlak1992 czyli wiesz, że Mentzen naobiecuje złotych gór, a i tak na niego zagłosujesz, bo w sumie inni też kradną? XD Lol ten kraj ma przejebane.
1
@Ojciec5tkidzieci
> wrzuć brytyjskiego piosenkarza do avatara
> ewidentnie wyborca platformy
Mind blown.
0
@Pawlak1992 kurwa stary nie wiem XDDD czy ja wyglądam jak wyborca platformy?
0
@Pawlak1992 zazwyczaj ta, która wygrała wybory. Zazwyczaj. Pozdrawiam.
3
@Jakchcesz uuuuu, ładnie wychwycone!
2
@barcelonaLM dlatego go nie realizuje bo nikt na nich nie głosuje lol
2
Czym się różni Mentzen od pralki? Pralka twardo stoi na nogach i realizuje swój program.
1
@Munio terapia, tylko i wyłącznie.
1
@Hosh ależ Kounde ma aurę, uwielbiam gościa
0
@Safrani skoro to wie to trzeba sobie zadać pytanie po co to robi, ale tyle myślenia od statystycznego amerykanina bym nie oczekiwał.
0
@Safrani może niech ktoś mu wytłumaczy, że nowy wyższy koszt za te materiały poniosą jego obywatele?
1
@Comentateiro jak tylko City zamieni choć połowę celnych strzałów na bramki to powinno być dla nich dobrze. Ja się tylko obawiam, że przy takiej obronie złożonej z pastewniaków Courtois postanowi zagrać mecz życia.
3
Znowu to samo. Biedny, poszkodowany real madryt i czego ci ludzie w ogóle od nich chcą i czego się czepiają. Robienie z siebie ofiary mają opanowane perfekcyjnie na każdym poziomie, od piłkarzy (-a), przez trenera aż po samego prezesa.
4
@Criss18Barca bo wystarczy popatrzeć jak swoje hamburgerowe nosy pchają w nieswoje interesy choćby w Niemczech czy UK, wspierając prawicowych oszołomów pokroju odpowiednio AfD i Farage'a.
Pomarańczowy człowiek ma swój własny kraj i swoje własne problemy. Poleciłbym mu tam się najpierw skupić zanim ktoś mu łba nie odstrzeli, bo klasa robotnicza w Stanach ma już dość i jest na skraju.
0
@barcanawieki kiedyś rozstrzeliwano inteligencję, dzisiaj wystarczy ją przestać finansować
3
@norbi77 jesteś przewodniczącym związku, którego GŁÓWNYM CELEM jest chronienie pracowników i zastanawiasz się, jak się ich pozbyć? Czyich interesów bronisz będąc przewodniczącym tego związku? No gardzę i pluję, nie pozdrawiam.
0
@AduŚ07 nie wiem w jaki sposób psycholog ma mu pomóc w poruszaniu się jak mucha w smole, wolnym myśleniu na boisku i podejmowaniu samych złych decyzji.
0
@draxidox tramp jak jakaś kobieta. "Zrób coś" lol
0
Najlepszy z najgorszych meczów Barcelony jakie kiedykolwiek widziałem.
3
Byłoby super miło, gdyby Barcelona w ważnych meczach w Europie sama sobie nie utrudniała sprawy.
5
Uwaga, będzie spojler:
Nic.
1
Tak sobie myślałem chwilę temu, że fajnie byłoby zobaczyć Gaviego i FdJ obok siebie, bo pamiętam, że były dosłownie chyba dwa takie mecze, gdzie oni zagrali obok siebie jako pivoty, a kilka dni później Gavi zerwał więzadła. Pamiętam, że wtedy FdJ grał obok Gaviego zaskakująco dobrze, więc zobaczymy. Dzięki Pan Flick za czytanie moich myśli.
1
@macio_944
0
@chosenone "kosztem uczciwie i ciężko pracujących ludzi"
> landlord
> "uczciwie i ciężko pracujących ludzi"
lol
3
@urbipl Zwróćcie uwagę, że wszystkie te rzeczy są wycelowane w najbiedniejszych. Tych, którzy zarabiają 3k miesięcznie. Ostatnio też głośno o obniżce składki zdrowotnej dla ludzi zarabiających >10k. Ileż można je*ać ludzi na samym dole? Ile Ci ludzie mają jeszcze znosić? Nie będę zaskoczony jak któregoś dnia pod swoim domem zobaczy gilotynę.