23

@Roobo pewnie, dojebmy biednym ludziom jeszcze bardziej niż obecnie mają ciężko, żeby przypadkiem z tej biedy poprzez wiedze nie wyszli. Wiadomo, ilość taniej, niewyedukowanej siły roboczej dla pRzEdSiĘbIoRcÓw musi się zgadzać.

1

@cules100pro słyszymy się po wyborach :*

1

@udarpawarotam ależ pięknie poddymiłem z rana ❤ kawka lepiej smakuje, słońce u mnie lekko wychodzi, uciekam na spotkanie w pracy, buziaki kochani, pozdrawiam moją mamę ❤

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro nie, a co?

Jakby dlaczego wszyscy zakładają, że jestem wyborcą platformy? XDDD wolałbym kibicować realowi niż głosować na nich. Ktoś tu ma ładnie sprane mózgi

1

@Pawlak1992 czyli wiesz, że Mentzen naobiecuje złotych gór, a i tak na niego zagłosujesz, bo w sumie inni też kradną? XD Lol ten kraj ma przejebane.

1

@Ojciec5tkidzieci

> wrzuć brytyjskiego piosenkarza do avatara
> ewidentnie wyborca platformy

Mind blown.

0

@Pawlak1992 kurwa stary nie wiem XDDD czy ja wyglądam jak wyborca platformy?

0

@Pawlak1992 zazwyczaj ta, która wygrała wybory. Zazwyczaj. Pozdrawiam.

3

@Jakchcesz uuuuu, ładnie wychwycone!

2

@barcelonaLM dlatego go nie realizuje bo nikt na nich nie głosuje lol

2

Czym się różni Mentzen od pralki? Pralka twardo stoi na nogach i realizuje swój program.

1

@Munio terapia, tylko i wyłącznie.

1

@Hosh ależ Kounde ma aurę, uwielbiam gościa

0

@Safrani skoro to wie to trzeba sobie zadać pytanie po co to robi, ale tyle myślenia od statystycznego amerykanina bym nie oczekiwał.

0

@Safrani może niech ktoś mu wytłumaczy, że nowy wyższy koszt za te materiały poniosą jego obywatele?

1

@Comentateiro jak tylko City zamieni choć połowę celnych strzałów na bramki to powinno być dla nich dobrze. Ja się tylko obawiam, że przy takiej obronie złożonej z pastewniaków Courtois postanowi zagrać mecz życia.

3

Znowu to samo. Biedny, poszkodowany real madryt i czego ci ludzie w ogóle od nich chcą i czego się czepiają. Robienie z siebie ofiary mają opanowane perfekcyjnie na każdym poziomie, od piłkarzy (-a), przez trenera aż po samego prezesa.

4

@Criss18Barca bo wystarczy popatrzeć jak swoje hamburgerowe nosy pchają w nieswoje interesy choćby w Niemczech czy UK, wspierając prawicowych oszołomów pokroju odpowiednio AfD i Farage'a.

Pomarańczowy człowiek ma swój własny kraj i swoje własne problemy. Poleciłbym mu tam się najpierw skupić zanim ktoś mu łba nie odstrzeli, bo klasa robotnicza w Stanach ma już dość i jest na skraju.

0

@barcanawieki kiedyś rozstrzeliwano inteligencję, dzisiaj wystarczy ją przestać finansować

3

@norbi77 jesteś przewodniczącym związku, którego GŁÓWNYM CELEM jest chronienie pracowników i zastanawiasz się, jak się ich pozbyć? Czyich interesów bronisz będąc przewodniczącym tego związku? No gardzę i pluję, nie pozdrawiam.

0

@AduŚ07 nie wiem w jaki sposób psycholog ma mu pomóc w poruszaniu się jak mucha w smole, wolnym myśleniu na boisku i podejmowaniu samych złych decyzji.

0

@draxidox tramp jak jakaś kobieta. "Zrób coś" lol

0

Najlepszy z najgorszych meczów Barcelony jakie kiedykolwiek widziałem.

3

Byłoby super miło, gdyby Barcelona w ważnych meczach w Europie sama sobie nie utrudniała sprawy.

5

Uwaga, będzie spojler:

Nic.

1

Tak sobie myślałem chwilę temu, że fajnie byłoby zobaczyć Gaviego i FdJ obok siebie, bo pamiętam, że były dosłownie chyba dwa takie mecze, gdzie oni zagrali obok siebie jako pivoty, a kilka dni później Gavi zerwał więzadła. Pamiętam, że wtedy FdJ grał obok Gaviego zaskakująco dobrze, więc zobaczymy. Dzięki Pan Flick za czytanie moich myśli.

1

0

@chosenone "kosztem uczciwie i ciężko pracujących ludzi"

> landlord
> "uczciwie i ciężko pracujących ludzi"

lol

3

@urbipl Zwróćcie uwagę, że wszystkie te rzeczy są wycelowane w najbiedniejszych. Tych, którzy zarabiają 3k miesięcznie. Ostatnio też głośno o obniżce składki zdrowotnej dla ludzi zarabiających >10k. Ileż można je*ać ludzi na samym dole? Ile Ci ludzie mają jeszcze znosić? Nie będę zaskoczony jak któregoś dnia pod swoim domem zobaczy gilotynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?