0

Obejrzałem wczoraj Bękarta ("The Promised Land"). Absolutnie powalił. Gorąco polecam.

0

@Zoker ale, że gdyby nie faceci to taka kobieta nie dbałaby o siebie?

2

@tristan87 jak dokładnie doszedłeś od braku zadań domowych do zakazu edukacji dziecka w domu?

19

Warto zauważyć, jaką zmianę w grze przeszła drużyna odkąd na DM zaczął grać Christensen zamiast Gundo. To tylko pokazuje, że przy naturalnym DMie klasy światowej/potencjale na to Barcelona może ponownie stać się poważną drużyną z poważnymi ambicjami.

0

@Emhyr wyjazdówka wypier*ala z butów :O coś pięknego

1

Za pół-darmo? Po 30-stce? Charakterny? Atletico, tym bardziej przy ich problemach ze stoperami.

0

@SkilledHydra16 ten uśmiech na tym zdjęciu to chyba moment, kiedy Messi sobie zdał sprawę, że on już absolutnie nic nie musi w piłce osiągać, nikogo do czegokolwiek przekonywać i może sobie na spokojnie dla zabawy gnębić amatorów w Ameryce ze swoimi najlepszymi kumplami.

0

@KrychaFCB no no, polaki jak zwykle niewinne. Palenie żydów w stodołach? Nigdy nie słyszałem.

1

Nie wierzę w ani jedno słowo tego człowieka. Gość jest, tfu, politykiem, a nie biznesmenem.

0

@tbas jak to było? "remember, no russian"

2

5-1 niebezpieczny wynik

0

@tristan87 > namawiaj do organizowania związków zawodowych
> olaboga komunizm!!!111

0

@Emhyr ten zaś znowu pokrzywdzony.

3

@marcin62 witamy w kapitalizmie

1

@Deviler dżizas...

2

@Deviler trochę nie jestem w temacie. O co chodzi z tym Giftpolem?

2

@macio_944 na miejscu Pepa wystawiłbym na Bernabeu Grealisha tylko po to, żeby wku*wiał brazylisjkiego Nelsona Mandele i Shittinghama, jak sam Grealish go nazwał :D

0

To jest jedno z tych losowań, które będzie trwało godzinę, choć można byłoby to zrobić w 10 minut?

0

To co, klasyka? City i Real z najsłabszymi rywalami (czyli odpowiednio Dortmund i Atletico), Bayern z Arsenalem i Barcelona z PSG?

Czy może ciekawsze marketingowo widowiska, czyli Mbappe Derby i "hehe, miejmy nadzieję, że będzie powtórka z 8-2"?

13

@draxidox jestem niesamowicie dumny, że ta ustawa przeszła. J*bać pijanych kierowców, pora aby zaczęli ponosić dotkliwe konsekwencje.

5

@Lucerfi ach, "libertarianie", ci od własności i wolności i ich brak zdolności ponoszenia konsekwencji za własne czyny. Jeśli wiesz, że za jazdę po pijaku grozi Ci utrata samochodu, to po co to robisz? Po prostu zamów sobie taksówkę.

6

@tbas co za zbieg okoliczności, że postulaty tej partii zgrywają się z marzeniami Kremla

0

@RomanHoffer dobre 5-7 lat temu kupiłem sobie portfel Strellson w TK Maxx i do dzisiaj praktycznie zadrapania nie ma. W dotyku i zapachu czuć, że skóra.

0

@michal26 ah ta prawicowo-incelowa mentalność, pozbawiona jakiejkolwiek empatii i rozumienia otaczającego ich świata. Czy to autyzm? Zostawiam wam do odpowiedzi.

"Ja bym przyjał" no i gratki gościu, fajno że masz dystans do siebie. Ja bym nie przyjął i nie rozumiem, dlaczego się zesrałeś, że ktoś również nie chciał przyjąć. Czaisz, że ktoś może mieć inne poglądy, potrzeby, zachcianki niż ty i ogólnie to każdy jest innym człowiekiem niż ty?

0

Jedno zero gdzieś im się zgubiło

9

Ku zaskoczeniu absolutnie nikogo.

6

@Kengo hitler nie był niemcem

1

@TR3YWAY ten klub jest przeklęty i zamiast na sędziów powinien wydawać hajs na afrykańskich szamanów, żeby zdjęli zaklęcia.

Oczywiste, że ktoś się dzisiaj połamie. Pytanie na kogo padnie.

0

@TR3YWAY jestem niezmiernie ciekaw Twojego dystansu, gdybyś dostał pompkę do ch*ja i dezodorant.

3

@arasz1819 rok bliżej do jego odejścia ❤

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?